Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim başıma geldi ama ben hala bu kişiyle görüşmeye devam ediyorum çünkü çok evlenmek istiyorum hayatıma giren erkeklerin arasında da en iyisi bu ama bu en son ki olaydan dolayı biraz kafam karıştı yine de bir şans daha vermek istiyorum
Senin nasıl bir çevren var düşünmek istemiyorum. En iyisi buysa en kötüsü seri katil falan herhalde

Aslında bacağımı falan dokunmaya çalıştı ben de istemedim o an otoparkta karanlıktı ve her an biri gelebilir ondan sonra devam edince ben çığlık attım otoparkın icinde canımı yakarak yüzüme vurdu bacağıma vurdu ağlamaya başlayınca bıraktı dedim daha görüşmem bu şekilde beni zorlarsan falan arka koltuğa almaya çalışıyor beni o halde hâlâ ama sonra çok özür diledi bir daha yaparsam görüşmeyiz dedi işte o yüzden bir şans daha verdim

Bence siz de hastasınız.

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Sen başına geliceklerin farkında mısın? Senin aklın şuurun yerinde mi ciddi soruyorum?

Korkmuyorsunuz da yine birgün kahve içip arabayı tenha bi yere sürer yine yeltenir karşı koyarsam azgınlığından gözü döner beni öldürür diye de korkmuyorsunuz. Vallahi billahi pes ya artık. İdrak yolunuz mu tıkalı sizin.

30 yaş da mı sizi olgunlaştırmadı anlamadım ki.

Ama normalde hiç öyle biri değil ilk kez böyle bir şey oldu daha önceki yakınlaşmamızda olmuştu ama böyle davranmamıstı , dedim bir daha böyle bir şey olursa görüşmem, söz verdi özür diledi o olaydan sonra daha buluşmadık bakalım ben de eğer bir daha yaparsa zaten bırakacağım
Sapıklar ortalıkta ben sapığım diye dolasmazlar zaten. Çoğunu dışardan bakınca beyefendi bir adam sanırsın. Aynı şey pedofililer içinde geçerli. Otoparkta değilde daha tenha bir yerde olsanız muhtemelen tecavüze ugrayacaktiniz. Hala hiç öyle biri değil diye adamı savunuyorsunuz.

İki hasta birbirini bulmuş... sapıkça fantezileri de olabilir, çok değişik. Üstüne bir daha yaparsa görüşmem diyor, zaten görüşmemesi gerektiğini anlamamış.
O kadar korkuyorum ki evladım böyle kendine zarar verildiğini anlayamacak derecede kıt olursa diye. Sabır.

Bir önceki sevgilisi Dexter bence.
Dexter en azından kötüleri avliyordu...bence Amerikan filmlerindeki hayat kadınlarını arabasına alan sosyopatlar var ya, kadınları işkence ile öldürüp çöp gibi atıyorlar onun gibi tiplerle takılıyor. Bu kafa ile 30 yaşına kadar başına bişey gelmemesi mucize bile olabilir.

Dexter en azından kötüleri avliyordu...bence Amerikan filmlerindeki hayat kadınlarını arabasına alan sosyopatlar var ya, kadınları işkence ile öldürüp çöp gibi atıyorlar onun gibi tiplerle takılıyor. Bu kafa ile 30 yaşına kadar başına bişey gelmemesi mucize bile olabilir.
Cahiller cesur olur.

Arkadaşlar siz o kişiyi tanımadığınız icin olay üzerinden yorum yapıyorsunuz ama bundan sonra daha dikkat edicem arabasına binmeyeceğim açık alanda kahvemi içer kalkarım, evlenmekse niyeti zatej anlaşılır bu olaydan sonra
Yahu ne evlenmesi adam sapık sapık. Sapık karısı mı olmak istiyorsun. Anlamadım ki. Başına gelse twitter da fotona kanat takıp hakkını arayacaklar azıcık aç gözünü

Verdiği cevaplara bakın hele... Kime ne anlatıyoruz ki biz🥴🥴
2 senedir taniyormuş adamı, öyle biri değilmiş.
Garibim sevisemedigi için agzinliga girdi sanırım 😂😂😂 Allah'ım nasıl güzel pırıl pırıl kafa... Ulen millet 40 sene aynı yastığa baş koyduğu kocasını tanıyamiyor

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Derhal hayatından defet bu sapığı. Kendine hakim olamayan insan neler neler yapar bir düşün ? Şuan bunu yapan ilerde çok daha kötüsünü yapar. Asla masum duruşuna aldanma. İçinde bir sapık yatıyor. Uzak dur.

X