Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Bazi kadinlar tecavuzu hak ediyor boyle kendiniz zemin hazirliyorsunuz ne sacma bir konu bu boyle ne iyi niyeti adam sapik sizin akliniz basinizda degil
Sadece sizin yazdığınız için değil birkaç yorumda da" bazi kadınlar hak ediyor" yazılmış ya yinede bu laf ağır geldi. Allah korusun cok korkunç biseydir.. inşallah gerçekleri görür bırakır 30 yas nedir ya evlenmek icin elin sapığıyla devam etmez umarım

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Allah'ım gerçekten çıldıracağım, kafanız iyi mi??Adam sapık ve psikopat. Normalde sakin biri ne demek, normali anormali mi var, aynı kişiden bahsediyorsunuz. Sürekli anormal gezmeyecek herhalde. Öperken vuruyor, nerdeyse tecavüz edecek diyorsunuz! Sonra da bunlar normalmiş gibi, yemeğe götürmüyor hep kahveye gidiyoruz meselesini dert ediyorsunuz. Bence siz de normal değilsiniz, canınıza kastınız mı var.

Aslında tam olarak öyle değil yani ben onu tanıyorum iki senedir yaklaşık ama ilk kez onu bu halde gördüm yani bana dediği daha önce ilişkiye girmediği için çok fazla böyle durumlardan etkileniyormuş kendine hakim olamıyormuş
Ciddi de düşünüyormuş zaten, evlenin, hayatınız nasıl kayıyor izleyin. Yahu birşey de kullanıyor olabilir, kullanmıyor da olabilir, her türlü korkunç, nasıl bir deli cesareti bu?

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Başlığı değiştirin bence, asıl siz hasta mısınız? Bu kişiyle hala görüşmeye nasıl devam edersiniz canınızın hiç kıymeti yok mu?

Ama normalde hiç öyle biri değil ilk kez böyle bir şey oldu daha önceki yakınlaşmamızda olmuştu ama böyle davranmamıstı , dedim bir daha böyle bir şey olursa görüşmem, söz verdi özür diledi o olaydan sonra daha buluşmadık bakalım ben de eğer bir daha yaparsa zaten bırakacağım
Aynen tecavüz edilip hayatının içine edildikten sonra bırakırsın, evlenmek için sapıkla görüşmeye devam mı edeceksin ya çıldırıcam hala şans diyor kahve diyor

Son düzenleme:
Çok güzel bir ilişki görüyorum gelecekte, devam edin derim.

Şaka gibisiniz, haber izlemenize gerek yok ama korkunuz çok çabuk geçmiş belli ki.
Bu derece korkusuz olmakta sanırım iyi birşey değil yani bastığın yerler karanlıksa neden illaki orda durur bekler ki insan belki aydınlanır diye karanlıktan güneş olur mu adam bildiğin karanlığın ta kendisi tehlikeli sinsi herifin teki...

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim başıma geldi ama ben hala bu kişiyle görüşmeye devam ediyorum çünkü çok evlenmek istiyorum hayatıma giren erkeklerin arasında da en iyisi bu ama bu en son ki olaydan dolayı biraz kafam karıştı yine de bir şans daha vermek istiyorum
Şaka mı 🙄

Be okudum ben böyle. Bir de soruyor musun? Psikopat mıdır nedir belli değil. Hiç mi canının değeri yok?
Engelle her yerden bir insan bu kadar da yoklukta olmaz ki ya.

Aslında tam olarak öyle değil yani ben onu tanıyorum iki senedir yaklaşık ama ilk kez onu bu halde gördüm yani bana dediği daha önce ilişkiye girmediği için çok fazla böyle durumlardan etkileniyormuş kendine hakim olamıyormuş
Saf mısınız? Yazmıyim diyorum duramıyorum biraz akıllı olun. Ne diyecekti ben sapığım mı?

Normalde öyle biri olmadığını biliyorum dedin nerden biliyorsun ? Bunun tecavüz fantazisi
Bile vardır ben burada erkek arkadaş değil de spkın birini görüyorum şu an okuduklarımdan

X