Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Konu sahibi, kurumda öğretmen olarak işe başlayacağında müdür beyin sana senli benli konuşmasından rahatsız olmuşsun. Tecavüze yeltenen hadım edilesiceden neden rahatsız olmadın? Soruyorum sana.
Çünkü biz onu tanımadığımız için yok yere yargılıyormuşuz. Ahh canım çok iyi biri yoksa (!).

Aslında tam olarak öyle değil yani ben onu tanıyorum iki senedir yaklaşık ama ilk kez onu bu halde gördüm yani bana dediği daha önce ilişkiye girmediği için çok fazla böyle durumlardan etkileniyormuş kendine hakim olamıyormuş
yuh bi de söylüyor. adamı paylaş da bari çoluk çocuğumuzdan uzak tutalım. Sapık manyak

Aslında bacağımı falan dokunmaya çalıştı ben de istemedim o an otoparkta karanlıktı ve her an biri gelebilir ondan sonra devam edince ben çığlık attım otoparkın icinde canımı yakarak yüzüme vurdu bacağıma vurdu ağlamaya başlayınca bıraktı dedim daha görüşmem bu şekilde beni zorlarsan falan arka koltuğa almaya çalışıyor beni o halde hâlâ ama sonra çok özür diledi bir daha yaparsam görüşmeyiz dedi işte o yüzden bir şans daha verdim
ne şansı veriyorsun çıldırcam

Bu yorumu " tacizi normalleştiriyor" diye şikayet ettim.. Yönetim dikkate alır veya almaz bilemem. Ayrıca konunu da şikayet ettim. Çünkü sen yarın bir gün adam seni tecavüz etse onu da normal bir şeymiş gibi anlatırsın burada. Taciz ve tecavüz suçtur. Adam şimdi sadece taciz etmiş ama suç işlemiş aslında. Ama sen bunları anlamazsın, yazık!
Sizinle ayni sekilde ben de sikayet ettim, boylelerinin kafasina vurmak gozune sokmak gerekiyor. Sayfalar boyunca anlattik,inatla ve inatla anlayamiyor,butun sinirimi ziplatti gece gece

Konu sahibi, kurumda öğretmen olarak işe başlayacağında müdür beyin sana senli benli konuşmasından rahatsız olmuşsun. Tecavüze yeltenen hadım edilesiceden neden rahatsız olmadın? Soruyorum sana.
Bu mesajla birlilte konu tum inandiciligini kaybetti bende, çünkü buna takilan biri bu tacizi normallestiremez. Bu yuzden bende şikayet ettim.Ama nasil igrenc bi fake bu durumu yasayan insanlar var nasil bi zihniniz var sizin.... ay nolur meslektas olmayalm siz gibilere hic bir cocuk emanet edilmesin...

Birdaha görüşürseniz bundan hoşlandığınızı düşünücek o iğrenç beyniyle. 33 yaşında hala birşey yaşamamışsa emin ol çok ciddi problemleri vardır. Sabıka kaydı bile olabilir.

Ya şöyle aslında ben onu iki senedir tanıyorum kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ama şimdi sizler tanımadığınız için bu anlattıklarım böyle çok kötü gözüküyor olabilir, yani daha önce biriyle ilişkiye girmediğini de eminim
Aynı eve girmeden kimseyi tanıyamazsın.

Sizinle ayni sekilde ben de sikayet ettim, boylelerinin kafasina vurmak gozune sokmak gerekiyor. Sayfalar boyunca anlattik,inatla ve inatla anlayamiyor,butun sinirimi ziplatti gece gece
Bu konu bana fazla fazla yetti. Bir de ilerleyen zamanlarda miletin tecavüz anını burada okumak istemiyorum.

Aslında bacağımı falan dokunmaya çalıştı ben de istemedim o an otoparkta karanlıktı ve her an biri gelebilir ondan sonra devam edince ben çığlık attım otoparkın icinde canımı yakarak yüzüme vurdu bacağıma vurdu ağlamaya başlayınca bıraktı dedim daha görüşmem bu şekilde beni zorlarsan falan arka koltuğa almaya çalışıyor beni o halde hâlâ ama sonra çok özür diledi bir daha yaparsam görüşmeyiz dedi işte o yüzden bir şans daha verdim
Salak mısın dersem ban yerim, en iyisi demiym

Arkadaşlar yorumları hayretle okudum gerçekten bu kadar kötü mü ben mi göremiyorum acaba neden bu başıma gelen şey beni vazgeçirmiyor nedense kendimi onun iyi biri olduğuna inandırmışım bu yorumlar biraz biraz daha dikkat etmemi sağlayacak herkese çok çok teşekkür ederim
Sen duruma dışardan bak bakalım o kadar kötü mü değilmi. Saldırmış, taciz etmiş, zorla özel bölgede dokunmuş, sen bağırınca da şiddet uygulamış. Sence biz neyi abartıyoruz, normal mi bu yazdıkların?

X