Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Ya şöyle aslında ben onu iki senedir tanıyorum kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ama şimdi sizler tanımadığınız için bu anlattıklarım böyle çok kötü gözüküyor olabilir, yani daha önce biriyle ilişkiye girmediğini de eminim
Bizimle dalga geçmek için mi açtınız bu konuyu? Tecavüze yeltendi ama kötü biri değil diyosunuz. Aklımızla alay etmeyin ve şunu konuyu kapatıp gidin saçmalayıp duruyorsunuz. Trolleyecekseniz de bu kadar hassas bir konuda trollemeyin sevimsiz öğretmen hanım

Aslında tam olarak öyle değil yani ben onu tanıyorum iki senedir yaklaşık ama ilk kez onu bu halde gördüm yani bana dediği daha önce ilişkiye girmediği için çok fazla böyle durumlardan etkileniyormuş kendine hakim olamıyormuş
Kendine hakim olamamak ne demek ya? O zaman insan içine çıkmasın. Yeni nesil erkeklerin bahaneleri de bu. Neymiş ilkel güdüleri buymuş, içgüdüymüş. Evrimi açıp okumazlar söz konusu kendi uçkurlarına gelince erkekler evrimsel olarak böyle sperm dağıtmaları gerek diye dolaşırlar. Ataları mamut avlıyordu, bir orduya bakıyordu. Bunların doğru dürüst yaptığı bir iş de yok ama nefsimi tutamıyorum diye kadınları kandırıyorlar. Tutan nasıl tutuyor? Akıl ve irade diye bir gerçek var. Kendine hakim olmaktan aciz bir azgın teke için bu kadar konuşmaya bile değmez.

Ya şöyle aslında ben onu iki senedir tanıyorum kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ama şimdi sizler tanımadığınız için bu anlattıklarım böyle çok kötü gözüküyor olabilir, yani daha önce biriyle ilişkiye girmediğini de eminim
Alnında mı yazıyor bacım, adam sana ben sapığım mı desin? Ortalıkta ne iyiler geziyor psikopat
Evinin altına karısını gömüp komşularla ağlaya ağlaya arayan koca var bu ülkede

Tecavüz haberlerine bakın. Yapan kişinin yaptığına çevredekileri asla inandıramazsınız. O çok iyi bir adam derler

Tokat atmasından mi anladın daha önce biri ile ilişkiye girmedigini

Gercek misiniz saka misiniz??!!
Kafaniz karisti oyle mi😐 Hic mi haber okumuyorsunuz, hic mi hayatta bisey gormediniz. Bu kadar şuursuzluk da fazla hakkaten.
Bence esas siz adami hic mi hic tanimiyorsunuz.Kosarak uzaklasip hakkinda savciliga sikayette bulunmaniz gereken insan hakkinda kotu niyetli degildir demek apacik saflik. Kendinizi korumayi ogrenmeniz lazim.

Aslında tam olarak öyle değil yani ben onu tanıyorum iki senedir yaklaşık ama ilk kez onu bu halde gördüm yani bana dediği daha önce ilişkiye girmediği için çok fazla böyle durumlardan etkileniyormuş kendine hakim olamıyormuş
Şaka mısınız? Dalga geçiyorsaniz eğer seçtiğiniz konu itibariyle çok ayıp.
Gerçekse konuda bir sapık birde akli melekeleri yerinde olmayan biri var. Bilin bakalım hangisi sizsiniz?

dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın
Ciddi olmadığı bir kadına tecavüz edebilir yani?
Evlenilecek kız ayrı, eğlenilecek kız ayrı tabi.
Peki.....

PS. Umarım gerçekten öğretmen değilsinizdir. Bu zihniyetin gelecek kuşaklara aktarılması düşüncesi bile korkunç.

Son düzenleme:
Bizimle dalga geçmek için mi açtınız bu konuyu? Tecavüze yeltendi ama kötü biri değil diyosunuz. Aklımızla alay etmeyin ve şunu konuyu kapatıp gidin saçmalayıp duruyorsunuz. Trolleyecekseniz de bu kadar hassas bir konuda trollemeyin sevimsiz öğretmen hanım
Dalga geçiyor bence ya bu akılda biri gerçek olamaz gerçek olsa bile öğretmen olamaz .

Bu dalga geçilecek bir konu mu ? Bu konunun troll amaçlı açıldığını düşünüyorum ve şikayet edeceğim . Gerçekse gidin bir akıl hastanesine yatın bugün olmazsa yarın bir yerde yol kenarinda cesediniz bulunur bu kafayla .
Bence de dalga geçiyor. Öğrencim ısırdı kuduz olur muyum diye konusu da var. Abuk sabuk konular açıyor. Burda yazdığı yorumlarla da iyice cılkını çıkarmış

Arkadaşlar durum gerçekten bu kadar kötü mü yorumları okuyorum ve kendimi çok kötü hissettim ben o an çok kötü oldum ama sonra onu tanıdığım için affettim yani bir daha bunu yapmayacağını biliyorum ama yine de biraz kafam karıştı tabi şiddete meili var gibi geliyor

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim
Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim başıma geldi ama ben hala bu kişiyle görüşmeye devam ediyorum çünkü çok evlenmek istiyorum hayatıma giren erkeklerin arasında da en iyisi bu ama bu en son ki olaydan dolayı biraz kafam karıştı yine de bir şans daha vermek istiyorum

Bence de dalga geçiyor. Öğrencim ısırdı kuduz olur muyum diye konusu da var. Abuk sabuk konular açıyor. Burda yazdığı yorumlarla da iyice cılkını çıkarmış
Ya kesinlikle dalga var bence de .bir insan tecavüze uğrama ihtimali olacak normal devam edecek mümkün değil şikayet ettim çıkar kokusu . Gerçekten istismara uğramış veya böyle bir tehlikeyle karşılaşmış biri okuyup tetiklenme ihtimali de var üstelik . Seçtikleri konuya bak

Tövbe yarabbim. Durup dururken bağırmaya mı başladı ve sizi öperken de sizi pataklamaya? Sizce normal mi ki hasta mı diye soruyorsunuz? Kamera şakası değilse kafasından sakat ciddi anlamda, psikiyatrik vaka. Kamera şakasıysa da böyle şaka olmaz olsun.

Ya kesinlikle dalga var bence de .bir insan tecavüze uğrama ihtimali olacak normal devam edecek mümkün değil şikayet ettim çıkar kokusu . Gerçekten istismara uğramış veya böyle bir tehlikeyle karşılaşmış biri okuyup tetiklenme ihtimali de var üstelik . Seçtikleri konuya bak
Tam olarak tecavüz değildi yani ben öyle hissettim hatta sonra yüzüne karşı söyleyince de saçmalıyorsun falan dedi, biraz abartmış olabilirim çünkü o an kendimi çok kötü hissettim çünkü zorla bacagima dokunmaya çalıştı öpmeye çalıştı

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim

Hayır ben kimseyle dalga geçmiyorum yemin ederim başıma geldi ama ben hala bu kişiyle görüşmeye devam ediyorum çünkü çok evlenmek istiyorum hayatıma giren erkeklerin arasında da en iyisi bu ama bu en son ki olaydan dolayı biraz kafam karıştı yine de bir şans daha vermek istiyorum
Adamın akli dengesi yerinde değil. Ne şansı vereceksiniz? Siz iyi misiniz?

Ayrıca tecavüz dediğiniz şey alanınıza taciz boyutunda yaklaşma mı yoksa cinsel saldırıda mı bulunacaktı?

Özür diledi diye size vurup tecavüze yeltenen birine sana vermemelisiniz. Daha önce cinsel ilişki yaşamadı diye mağara adamı gibi vura vura, saldıra saldıra öpen adamla olmaz. İnsanız yahu kendimize hâkim olmak üzere evrimlestik hayvan değiliz ki. Adam iki öpüştü diye saldırıyor. Demek ki öfkelense duvardan duvara carpar. Bu tip eylemler özür dilendi diye affedilecek şeyler değil. Ciddi birer "kırmızı bayrak" bir şeyleri görmek için yaşamak gerekmiyor lütfen.

Tam olarak tecavüz değildi yani ben öyle hissettim hatta sonra yüzüne karşı söyleyince de saçmalıyorsun falan dedi, biraz abartmış olabilirim çünkü o an kendimi çok kötü hissettim çünkü zorla bacagima dokunmaya çalıştı öpmeye çalıştı
Bu da normal değil. Siz de tuhafsınız. Cinsel tacizde bulunmuş işte.

X