Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Siz önce kendiniz bir psikologa gidin mantık anlayışınız sıkıntılı. Böyle bir şeyi bile güzelleme şeklinde kötü bir insan değil diyosunuz. Ağızdan çıkan sözler yanıltır hareketler asla kusura bakmayın ama sizin canınızın kıymeti mi yok? Adam iyise cennete gitsin bu davranışlar normal değil kendinizin bakış açısında sorun var

Ya şöyle aslında ben onu iki senedir tanıyorum kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ama şimdi sizler tanımadığınız için bu anlattıklarım böyle çok kötü gözüküyor olabilir, yani daha önce biriyle ilişkiye girmediğini de eminim
Adam azgınlıktan sana tecavüz edecekmiş. Neyini savunuyorsun kafan iyi mi senin?

Adamın akli dengesi yerinde değil. Ne şansı vereceksiniz? Siz iyi misiniz?

Ayrıca tecavüz dediğiniz şey alanınıza taciz boyutunda yaklaşma mı yoksa cinsel saldırıda mı bulunacaktı?
Arabanın içinde başbaşaydık karanlıktı üstüme doğru gelmeye başladı baca dokundu öpmeye çalıştı falan özel bölgeme ellemeye çalıştı ben de izin vermeyince bacağımı sıktı yüzüme vurdu çığlık attım ondan sonra ağlamaya başladım eğer bu şekilde devam edersen daha seninle asla görüşmem deyince bıraktı sonra özür diledi bir sürü işte daha yapmayacağını söyledi ogünnden beri daha buluşmadık ama bilmiyorum kafam çok karışık

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor

Ve bu kişiyle siz tekrar görüşüyorsunuz pes🤦‍♀️ Direk engelli basmanız ve hiç görüşmemeniz lazım bu şahısla.

Aslında bacağımı falan dokunmaya çalıştı ben de istemedim o an otoparkta karanlıktı ve her an biri gelebilir ondan sonra devam edince ben çığlık attım otoparkın icinde canımı yakarak yüzüme vurdu bacağıma vurdu ağlamaya başlayınca bıraktı dedim daha görüşmem bu şekilde beni zorlarsan falan arka koltuğa almaya çalışıyor beni o halde hâlâ ama sonra çok özür diledi bir daha yaparsam görüşmeyiz dedi işte o yüzden bir şans daha verdim
Resmen tecavüz edebilmek için dövmüş bile sizi ama hala akılsız akılsız laflar ediyorsunuz bir kere daha buluşun bu sefer tecavüz eder öldürür ,her yerden engelleyip şikayet edeceğinize daha bu adamla iletişim kuracak kadar zeka yoksunu musunuz ya ?

Tam olarak tecavüz değildi yani ben öyle hissettim hatta sonra yüzüne karşı söyleyince de saçmalıyorsun falan dedi, biraz abartmış olabilirim çünkü o an kendimi çok kötü hissettim çünkü zorla bacagima dokunmaya çalıştı öpmeye çalıştı
Sınırlarınizın ne oldugu daha dogrusu neyin dogru neyin yanlis oldugunu belirleyebilen bir iradeniz yok sizin. Karsinizdaki o adam da cok guzel avlamis sizi. Sacmaliyorsun demis hemen inanmissiniz. Bagirmissiniz size vurmus. Bunun bi adim otesi ya tecavuzdur ya da cinayettir.

Evlenebilmeyi gectim duzgun saglikli bir iliskiniz bile olamaz su halinizle. Panik ataginiz varmis. Gozunuzu acmaniz lazim acilinden

Arabanın içinde başbaşaydık karanlıktı üstüme doğru gelmeye başladı baca dokundu öpmeye çalıştı falan özel bölgeme ellemeye çalıştı ben de izin vermeyince bacağımı sıktı yüzüme vurdu çığlık attım ondan sonra ağlamaya başladım eğer bu şekilde devam edersen daha seninle asla görüşmem deyince bıraktı sonra özür diledi bir sürü işte daha yapmayacağını söyledi ogünnden beri daha buluşmadık ama bilmiyorum kafam çok karışık
Yok daha neler?! Bir daha dener. Hiç merak etmeyin (!).

Aklınız varsa bir daha görüşmezsiniz. Adam sapık. Size tecavüz de eder, aha yazdım buraya.

Kafanız nasıl karışık anlamadım ben.Adam resmen size saldırmış.

Kafanız nasıl karışık anlamadım ben.Adam resmen size saldırmış.
Ama normalde hiç öyle biri değil ilk kez böyle bir şey oldu daha önceki yakınlaşmamızda olmuştu ama böyle davranmamıstı , dedim bir daha böyle bir şey olursa görüşmem, söz verdi özür diledi o olaydan sonra daha buluşmadık bakalım ben de eğer bir daha yaparsa zaten bırakacağım

Ama normalde hiç öyle biri değil ilk kez böyle bir şey oldu daha önceki yakınlaşmamızda olmuştu ama böyle davranmamıstı , dedim bir daha böyle bir şey olursa görüşmem, söz verdi özür diledi o olaydan sonra daha buluşmadık bakalım ben de eğer bir daha yaparsa zaten bırakacağım
Ne haliniz varsa gorun, Allah akil dagitirken orda degilmissiniz. Bir gram bile nasiplenememissiniz.

Ya şöyle aslında ben onu iki senedir tanıyorum kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ama şimdi sizler tanımadığınız için bu anlattıklarım böyle çok kötü gözüküyor olabilir, yani daha önce biriyle ilişkiye girmediğini de eminim
Bir konuda anlaşalım, siz adamı tanımıyorsunuz, 2 senedir ara ara görüşmüşsünüz okadar. İlkkez bu kadar sık görüşmüşsünüz ki adamı tanımaya başlamışsınız. Niyeti kötü değil deyip tecavüzcüyü de güzellemeyin Allah aşkına. Ya adam öpüşürken bile yüzünüze, bacağınızı vuruyormuş normal mi bu?

Bu arada önceden ilişkiye girmeyen insanlar öyle kimseye tecavüz etmeye çalışmıyordur eminim.

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Yani keşke okumasaydım
Sizde pek Saglıklı degılsınız cunku
İnsan ne yasadıgını bılır ya
Gelır burada sız ne dusunuyonuz mu der.

Benim düşüncemce başlık açmanıza gerek yoktu.Sonuç olarak adamla devam edeceksiniz görüşmeye...

Ya normalde öyle biri olmadığını ne biliyorsunuz? İlk fırsatta atlamış üstünüze sapık bunun söz vermesi mi olur?
Bir dahasını t.cavüze uğramak için mi bekliyorsunuz?
Hay yarrabim ya bir de övünülecek bir şey gibi kimseyle beraber olmamış diyorsunuz ya, şu sapığı kim yatağına alır ki?
Devam edin hanımefendi bile bile lades deyin sonra ağlamayın ama.

X