Sizce ben mi abartiyorum?

Kim ben mi yaa adam memur ben de oyle ben y.lisans yapiyorum onla enstitude tanistim yani lazim olur diye numarasini aldim almaz olaydim artik kimsenin numarasini almayacagim
Sürekli bir yerlerde çalışan birilerinin lazım olur diye numarasını almak ve sonrasında adamları rehin almak. 👎

Bilmiyorum dogru insani bulamiyorum hocanin odasindaki konusmalar normal mi sizce o yuzuk dediginiz adamin da ilgisi vardi ama bana dogru insan denk gelmiyor whatsappi kapatmak istiyorum artik aslindan kapatmak degil de paylasim yapmiycam kurum yazismalarini takip edecegim sadece
Tanıştığınız herkes size mi aşık? Sevmeyi sevilmeyi herkes ister. Ama sizin burdaki yazım tarzınızdan bile saplantılı ve görüşecek erkek arayan biri olduğunuz anlaşılıyor. Muhtemelen gerçek hayatınızdakiler de anlıyor ve kaçıyorlar. Biraz değişin.
Ayrıca yüksek lisansınızı ne üzerine yapıyorsunuz?

Bir cocukla tanistim yikseklisans yapiyorum.Enstitude memur olarak calisiyor cocugu numarasini aldim enstituye ulasamadigim icin.Bu cocuk bana merhaba diye mesaj yazdi sohbet ordan acildi 1 -2 gun konustuk sonra bu whatsappini kapatti ben de engelledi sandim .Konustugumuzda cok yoruluyorum vs diyordu is yerindekilerle de sorun yasiyor is sebebinden kapattim dedi ama henm duz mesaj yazmama ragmen bu cocuk bana cevap vermedi.2 gun sonra whatsappini acti kusura bakma mesajini sonradan gordum deyip enstituyle ilgili bazi konularda bilgi verdi arada konusuyordum cocuk bir var bir yok .Sorunlari oldugunu zaten soyledi.Ama seminerimi teslim edecem bunun whatsappi kapali mesaj yaziyorum cevap yok ariyorum cevap yok .Her neyse bana yardim felan etmedi yani yazim kurallarinda hata vardi ilgilenmedi o kadar konusmamiza ragmen.Arkadasim hasta dedi. İlgilenen kisi icin bakilmazsa yarin bakarim o gelmezse yogunum SU AN vs dedi.ben de kendim enstituye gittim bunun arkadasindan yardim istedim ertesi gun biraz ilgilendi vs teslim ettim .Sonra aksaminda benim mesajima cevap veriyor sana ulasamiyorum BEN deyince gordum aramani ama gec dedi BANA .Ben de aradim ulasamadim deyince gece 11 de mi donus yapayim SANA dedi.Beni aradi ben de universiteye geldigimi arkadasinin yanina gittigimi soyleyince geldin ama yanima ugramadin oyle mi ne giciksin biliyorsun degil mi dedi.Ben de aradim acmadin mesaj yazdim cevap vermedin neden geleyim yanina ugrayayim dedim.Alinganlik yapilacak bir durum yok ben geldim gorustum arkadasin da yogundu dedim vay efendim onun yogun oldugunu nerden biliyirsun deyip sanki biraz kiskandi gibi.Sohbet edince profil resmin cok guzel degistirme bunu olur mu dedi.iki de bir cok tatlisin deyince bunlar klise laflar ben bunlari yemem dedim o da ben sana seksisin demiyorum ki tatlisin diyorum ne var dedi .Ben de konusmalarina dikkat et deyince silmis yaziyi.Sonra beni begendigini itiraf etti . seksisin lafina sinirlendim abartiyorsun ben sana oyle bir sey demek istemedim dedi tatlisin dedim.Sonra orda lafi kestim sonrasinda da laf arasinda ben uyuyacam dedim gece olmus 3 o da uyu da ben de ruyana girip korkutayim da altina işersin deyince cok sinirlendim agirbasli olgun davran bunlar nasil konuamalar dedim 2 gundur de yazmiyorum ne var sakasina soyledim diyor bu cocuk 35 yasinda ben den 4 yas kucuk ben mi abartiyorum yoksa ergen mi bu
Peki sizin 39 yaşında böyle muhabbetlerle uğraşmanız normal mi ?

İkiniz de ergen gibisiniz. Niye gereksiz muhabbete giriyorsunuz enstitü çalışanıyla? Adam evli olabilir
Evli degilim yalniz yasiyorum dedi ama bilmiyorum o mesaj yazdi ben de numarasini telefon olmadigi icin almistim iyi de iki insan bekarsa enstitu su bu calisani onemli mi asil sorun bu kisi normal degil yazarsa bir daha cevap yazmayacagim zaten

Y
Siz niye bu kadar içli dışlı oluyorsunuz ki? Siz adama sarkıyorsunuz da size yüz vermediği için bozulmuşsunuz gibi izlenim veriyorsunuz.

Ne seminermiş! Kaç yıllık eğitim hayatımda bölüm sekreteriyle bu kadar muhabbet etmemişimdir.
hayir o mesaj yazdi o konusmaya calisiyor ben neden sarkayim yahu ben konusmuyorum mesaj yaziyor nasilsin vs diye begendim seni deyip duruyor ben mi sarkiyorum bu durumda

Bunlar 2020-2022 arasi iki mesajiniz, sadece yuzugunuze garip bi sekilde bakti diye bir is arkadasinizin size asik olduğunu dusunmussunuz.

Bu yil mart ve haziran ayinda bir hocanizin ve bu konudaki idari personel hakkinda benzer mesajlar var, yok yazdi sildi, neden yazdı, diye sorgulamissiniz.

Baska bir konunuzda evli kadin is arkadaslarinizin cocuklarini kullanarak sizden fazla hakka sahip oldugunu, evli olduklari ve sorumluluklari oldugu icin sizi kiskandigini yazmissiniz.

Baska bir konuda kapali bir alanda parfum sıkmıs, ortaligi kokutmus, insanlar rahatsiz olunca da tartismissiniz.

Kpss dershanesine giderken, size doğru bakarak (bu bir ders anlatma teknigidir) ders anlatiyor diye hocanizin kendinize aşık oldugunuzu dusunmussunuz ve garip bi sekilde siz duygularınızı acik ettiginizde adam kaybolmuş.

Eski mesajlariniza soyle bir goz atinca sizde obsesif bir durum var gibi suphe duydum. Zira sadece yuzugunuze bakip sasirdi diye (?) bir adamin 3 sene size gelmesini beklemek cok ilginc, ya da insanlarin nefes alma hakkini elinden alip karsi ataga gecmek veya hocanizin odasinda guzel sohbet edildi diye hoslandigini dusunmek, idari personel biraz bana da ya**ak geldi ama diğerleri sandiginiz gibi olmayabilir.

Kendinizi objektif olarak yorumlayabiliyorsaniz, sizin eski konulariniza dair fikirleriniz nedir?
HOcam beni arayip ima etti durumu dersane hocam,yuxugume baksn adamin ilgidi oldugunu yakin is arkadasim ima etti akademiyen hocaya gelirsek onun da karakteri muamma begenmiyorum en son kobustugum da duygularini dile getirdi ama normal degil ben takintili degilim karsimdakiler normal degil ne hissettiysem cikti yalniz

Degilim sadece neden bu tarz insanlar beni buluyor diye dusunuyorum
Sizi bulmuyorlar sadece sizin radarlar açık olduğundan hepsi ilgi alanınıza girmiş. Kafanıza takmazsanız laubali hareketlere izin vermezseniz sorun olmaktan çıkarlar. Ama hepsiyle ilgili obsesif düşünceleriniz olmuş bence, hoşlandı mı baktı mı niye yazdı falan. Siz de yaşınızın gerektirdiği olgunlukta değilsiniz asla. Bunlar lise dönemi saplantıları. Adamın evli olma ihtimalini bile kaç kişi dile getirdi hala konduramıyorsunuz

HOcam beni arayip ima etti durumu dersane hocam,yuxugume baksn adamin ilgidi oldugunu yakin is arkadasim ima etti akademiyen hocaya gelirsek onun da karakteri muamma begenmiyorum en son kobustugum da duygularini dile getirdi ama normal degil ben takintili degilim karsimdakiler normal degil ne hissettiysem cikti yalniz

Kısacık birsey soyleyecegim, erkekler duz varlıklardir, birini beğenirlerse soylerler, bundan sonrasi için aklinizda olsun.

Kusura bakmayin ama sizle dalga geçiyorlar gibi okudum yazdiklarinizi

X