Şişli Memorial Semra Kahraman mı İstanbul Tüp Bebek Aret Kamar mı

arkadasim gözünüz aydın bu arada. Bende Semra hoca‘da baslamak istiyorum. amh 0,6 acaba olumlu olurmu?? sizin zor vaka olma sebebiniz neydi? neden öyle demis? Bende adetimin ikinci gününü bekliyorum ve Allah‘in izniyle başlayacağım.
Allah büyüktür hiç umutsuz olmayın ihtiyacınız olan 1 adet embriyo öyle düşünün. Önemli olan zaten ultrasonda görülen yumurta adetleri. Çünkü bazen amh düşük olsada ultrasonda daha fazla görünebiliyor.
Benim tek yumurtalığım yoktu iki tüpümde enfeksiyon doluydu ve rahime sızıntı yapıyordu karın içi yapışıklıklarım çok fazlaydı amh 1.38’di yaşıma göre düşüktü ve tek yumurtalığım olduğu için yumurta sayımda azdı. Aynı zamanda çikolata kisti hastasıydım ve daha önce ameliyat olmuştum. Semra hoca bana elimizde tutar yanın sadece yaşın var 26 yaşındaydım o zaman. Yaş faktörü bize yardımcı olacak iyi ki geç kalmadınız demişti.
Sizde sağlıkla kavuşun inşallah yavrunuza

Allah büyüktür hiç umutsuz olmayın ihtiyacınız olan 1 adet embriyo öyle düşünün. Önemli olan zaten ultrasonda görülen yumurta adetleri. Çünkü bazen amh düşük olsada ultrasonda daha fazla görünebiliyor.
Benim tek yumurtalığım yoktu iki tüpümde enfeksiyon doluydu ve rahime sızıntı yapıyordu karın içi yapışıklıklarım çok fazlaydı amh 1.38’di yaşıma göre düşüktü ve tek yumurtalığım olduğu için yumurta sayımda azdı. Aynı zamanda çikolata kisti hastasıydım ve daha önce ameliyat olmuştum. Semra hoca bana elimizde tutar yanın sadece yaşın var 26 yaşındaydım o zaman. Yaş faktörü bize yardımcı olacak iyi ki geç kalmadınız demişti.
Sizde sağlıkla kavuşun inşallah yavrunuza
arkadasim bana cok motivasyon oldu bu. Benim tek sorunum düsük amh. Yas 34 ama 😔 cok da fazla zamanim yok. Evet dediginiz gibi yumurta sayisi önemli degil ama önceden gittiğim bir tüp bebek merkezinde maalesef yumurtaların döllenenmedi sebep de yumurtaların yaşlanmasıymış. Kalitesi düşükmüş. önceden sayıya takılıyordum, şimdiyse kaliteye takılmaya başladım. eşimle Semra hoca da muayenehane olmaya karar verdik. Adetimi bekliyorum ve Allahın izniyle başlamak istiyoruz. yani orasını tavsiye ediyorsun diyorsun

X