Şişli Memorial Semra Kahraman mı İstanbul Tüp Bebek Aret Kamar mı

Şişli memorial Yücel Şahin bir keresinde bant kullandı yumurtalar eşit olsun diye fayda etmedi o ay bir yumurta büyüdü herkeste faydalı olmuyormuş o ay iptal etti opuyu yazık olur gibi birşey dedi iyiki de demiş sonra ki ay fsh düşmüştü 8 r ben birde troid ilacımı düzenli içtim belki ondan kaliteli oldu hepsi
Cnm selam bugun bende şişli memoriala gittim doktorum tedaviye baslamadı yumurtalarım eşit degilmiş tedavi uygulucaz dedi 10 gün sonra bakcakmış bant kullancaklarmış siz yaptınız mı ben ilk kez böyle bişey duydum ilk tüp bebek deneyimim ama kimseden duymamıştım

Semra hanımı bir lere görüyoruz ama o ilgilenmiyor ki tek nasıl olacak bu
Ben bugun şişli memorialda sürece baslayacaktım adetimin 3.günüydü dr başlamadı, yumurta boyutlarım farklıymış bant kullancakmısım sonraki ay baslayacakmısım siz görüştünüz mü böyle bişey söylediler mi ilk kez duydumda şaşırdım bütün arkadaslarım hemen başlamıştı tedaviye

Cnm selam bugun bende şişli memoriala gittim doktorum tedaviye baslamadı yumurtalarım eşit degilmiş tedavi uygulucaz dedi 10 gün sonra bakcakmış bant kullancaklarmış siz yaptınız mı ben ilk kez böyle bişey duydum ilk tüp bebek deneyimim ama kimseden duymamıştım
Bende bant işe yaramadı bant yapıştırdığım ay sadece bir yumurtam büyüdü normalde 5 büyüyordu. 2 ay sonra gittim 5 toplandı geriden gelenleri alamadı doktor çok ufaktı. Ama sağlık olsun herkeste farklı olabilir ama burda çok araştırmıştım bir kaç kişide de daha az yumurta büyümüş bazılarında daha çok kişiden kişiye aydan aya değişiyor. Normalde sağda solda kaç adet saydı

Bende bant işe yaramadı bant yapıştırdığım ay sadece bir yumurtam büyüdü normalde 5 büyüyordu. 2 ay sonra gittim 5 toplandı geriden gelenleri alamadı doktor çok ufaktı. Ama sağlık olsun herkeste farklı olabilir ama burda çok araştırmıştım bir kaç kişide de daha az yumurta büyümüş bazılarında daha çok kişiden kişiye aydan aya değişiyor. Normalde sağda solda kaç adet saydı
Sağda 3 tane 6 cm boyutunda solda yine 3 tane 8 cm boyutunda saydı. Ben ilk kez duydugum icin sordum bu ay toplarsak farklı farklı olacak yumurta boyutların dedi verimli olmaz dedi. Bu bant işe yaramıyorsa 1 ayda öyle vakit kaybetmek istemem ki sizde işe yaramamış benim tüp bebek tedavisi gören hicbir arkadasımda böyle bir bant takılmadı

Sağda 3 tane 6 cm boyutunda solda yine 3 tane 8 cm boyutunda saydı. Ben ilk kez duydugum icin sordum bu ay toplarsak farklı farklı olacak yumurta boyutların dedi verimli olmaz dedi. Bu bant işe yaramıyorsa 1 ayda öyle vakit kaybetmek istemem ki sizde işe yaramamış benim tüp bebek tedavisi gören hicbir arkadasımda böyle bir bant takılmadı
Merhaba, doktorunuz kimdi? Hepsinin eşit boyda olması mı gerekiyormuş?

Merhaba, doktorunuz kimdi? Hepsinin eşit boyda olması mı gerekiyormuş?
Sevinç özmen. Evet öyle olunca daha verimli olurmuş benim sol tarad cabuk büyümüş yani dün baslayacaktım sürece adetin 3.günüydü ama fazla büyümüşler kendi kendine. Onlarda 6 cm civarı olsaydı baslayacaktık. Bana dedigi ilaclara baslandıgında bu sefer bir kısmı 25 cm vs olacak diger kısmı 16 cmde kalacak risk almayalım bir sonraki ay baslayalım dedi. Ama bende ilk kez duydum bunu benim arkadaslarım direkt baslamıslardı diger hastanelerde

Sevinç özmen. Evet öyle olunca daha verimli olurmuş benim sol tarad cabuk büyümüş yani dün baslayacaktım sürece adetin 3.günüydü ama fazla büyümüşler kendi kendine. Onlarda 6 cm civarı olsaydı baslayacaktık. Bana dedigi ilaclara baslandıgında bu sefer bir kısmı 25 cm vs olacak diger kısmı 16 cmde kalacak risk almayalım bir sonraki ay baslayalım dedi. Ama bende ilk kez duydum bunu benim arkadaslarım direkt baslamıslardı diger hastanelerde
İki tarafın arasındaki fark kaç cm? Bir taraf 6 bir taraf 8 anlamıştım yazınızdan. 2 cm fark için ise sanırım bana da öyle olacaktır. Ben de bu hafta sonu başlayacağım yücel beyde. O da banttan bahsetmişti. Sizin gibi ilk defa duydum ben de. Başka merkezde 2 denemem oldu direk başlanışlardı. Ama memoriala güvenirim sizin de içiniz rahat olsun. Daha iyi olduklarını ilk görüşmede hissettim. Umarım guzel sonuçlar alırız

İki tarafın arasındaki fark kaç cm? Bir taraf 6 bir taraf 8 anlamıştım yazınızdan. 2 cm fark için ise sanırım bana da öyle olacaktır. Ben de bu hafta sonu başlayacağım yücel beyde. O da banttan bahsetmişti. Sizin gibi ilk defa duydum ben de. Başka merkezde 2 denemem oldu direk başlanışlardı. Ama memoriala güvenirim sizin de içiniz rahat olsun. Daha iyi olduklarını ilk görüşmede hissettim. Umarım guzel sonuçlar alırız
Evet bir taraf 6 cm diger taraf 8 cm. İlac ve iğne kullanıyoruz ya tüp bebek sürecinde o ilac etkisiyle büyümeleri arasında %30-%50 arasında fark olusuyormuş atıyorum 10 yumurta toplanacaksa bu sekilde 5 yumurta toplanırmış niye riske girelim dedi doktorum ama evet bende ilk kez duydugum icin çok şaşırdım

Evet bir taraf 6 cm diger taraf 8 cm. İlac ve iğne kullanıyoruz ya tüp bebek sürecinde o ilac etkisiyle büyümeleri arasında %30-%50 arasında fark olusuyormuş atıyorum 10 yumurta toplanacaksa bu sekilde 5 yumurta toplanırmış niye riske girelim dedi doktorum ama evet bende ilk kez duydugum icin çok şaşırdım
Anladım, umarım etkili olur bant. Memorial detaycı, bu yönlerini sevdim. Hemen iğneye başlamaktansa aşama aşama ilerliyorlar. Benim önceki denememde 6,7,8 gibiydi ölçüleri ama hepsi toplanmıştı, olmuşsuz oldu o ayrı.

Anladım, umarım etkili olur bant. Memorial detaycı, bu yönlerini sevdim. Hemen iğneye başlamaktansa aşama aşama ilerliyorlar. Benim önceki denememde 6,7,8 gibiydi ölçüleri ama hepsi toplanmıştı, olmuşsuz oldu o ayrı.
Evet aslında suan hiç para almadan detaylı incelemeleri güven verdi. Bir yandan da bu ay başlarım diyordum 1 ay yine vakit kaybı olacak. Aslında geçen ay adetin 2.haftası görüşmeye gitmiştim, anlasmıstım bu ay baslayacaktım, keşke bahsetselerdi adete 1 hafta kala kullanmaya başlar, bu ayda tedaviye başlardım. Bana ilk gittigimde bahsetmediler malesef dün ilk kez duydum

Evet aslında suan hiç para almadan detaylı incelemeleri güven verdi. Bir yandan da bu ay başlarım diyordum 1 ay yine vakit kaybı olacak. Aslında geçen ay adetin 2.haftası görüşmeye gitmiştim, anlasmıstım bu ay baslayacaktım, keşke bahsetselerdi adete 1 hafta kala kullanmaya başlar, bu ayda tedaviye başlardım. Bana ilk gittigimde bahsetmediler malesef dün ilk kez duydum
Bana bahsettikleri halde başlamadı önce görmek istiyor yumurtaları, size de o yüzden başlamamıştır. 1 ay vakit kaybı ama olumsuz olur ise maddi manevi daha buyuk kayıp oluyor o yuzden 1-2 ay çok önemli değil. Tedbirli olsunlar yeter ki😇.

Bana bahsettikleri halde başlamadı önce görmek istiyor yumurtaları, size de o yüzden başlamamıştır. 1 ay vakit kaybı ama olumsuz olur ise maddi manevi daha buyuk kayıp oluyor o yuzden 1-2 ay çok önemli değil. Tedbirli olsunlar yeter ki😇.
Haklısınız adetliyken bakmaları gerekiyor demekki, aynen yeterki süreç düzgün ilerlesin 1-2 ay önemli değil. Siz de sorun nedir? Bizde sperm kaynaklı sayı hız morfoloji vs cok düşük varikosel de var. ilk görüştüğüm yer şişli memorial baska bir yerle görüşmedim tatmin ettiler hemen başladım cok sorgulamadım umarım sperm problemlerinde iyilerdir

Semra hoca yolunda gitmeyen bir şey hissederse mutlaka muayene talep ediyor kendisi giriyor. Benim mesela 3 muayeneme gelmek istemişti bizzat kendi muayene etti hatta semra hoca gelecek dediklerinde çok geriliyordum yine ne oldu acaba diye dedim ya zor bir vakaydım. Ama her öğlen kurul toplanıyor ve semra hoca karar veriyor dozlara vs. Gelmiyorsa her şey yolundadır merak etmeyin. Ki kendisinin sağ kolu Yücel hocadır kongrelere bile onunla gider. Benimde takip doktorum yücel hocaydı yücel hoca yoksa gönül hocaya randevu oluştururdum. Bir transferimi yücel hpca diğerinide gönül hoca yapmıştı zaten. Ben çok güveniyordum ekibe hastanede de çok zaman ve gün geçirmek zorunda kaldığım için her öğlen o toplantılarda semra hocanın olduğuna ve dosyaları incelediğine şahidim. Ama yinede doktor hasta frekans uyumu çok önemli. Bana iyi gelen size gelmeyebilir. Ben ilk o hastaneye girdiğim gün semra hoca muayene edip rota oluşturduktan sonra tamam burası en doğru yer olmazsada kısmet değilmiş derim diye düşündüm. O elektriği nerede alıyorsanız sizde öyle yapın çünkü süreç yorucu uzun rahat ve güven hissetmeniz çok önemli. Ön görüşme alın düşündüğünüz hastanelerden sonra karar verin.
Merhaba bizim de sebepsiz infertilite. Bu ay aşılama yaptırdım pozitif olacağına çok inanmamıza rağmen tutmadı. Tatile çıkıp ardından tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum. Ama tatile gitmeden görüşsem iyi olur diye düşündüm. Hangi doktorla görüşmeliyim Semra hanıma randevu bulamazsam

Haklısınız adetliyken bakmaları gerekiyor demekki, aynen yeterki süreç düzgün ilerlesin 1-2 ay önemli değil. Siz de sorun nedir? Bizde sperm kaynaklı sayı hız morfoloji vs cok düşük varikosel de var. ilk görüştüğüm yer şişli memorial baska bir yerle görüşmedim tatmin ettiler hemen başladım cok sorgulamadım umarım sperm problemlerinde iyilerdir
Düşük amh, 3. Denemem olacak.

Benimde başlarken arada böyle 2 mm vardı sağda 3 adet 4 mm solda 3 adet 6 mm ve 3 mm vardı 5 adet toplandı ama şişlinin laborantı çok iyi kesin 5. Güne gelir embriyolarınız yaş kaçtı ? Doktoru dinleyin bence onlara bırakın en doğrusunu onlar biliyor ve kesinlikle stres yapmayın düşünmeyin mm leri falan. Ben öyle yaptığım ayda en iyisi oldu

Merhaba arkadaşlar;

Tüp bebekle zar zor elde ettiğim gebeliğim maalesef 18.haftada sonlandı. Şu an rahmin toparlanması için bekliyorum ve yeni süreç için toparlanmak için psikolojik tedavi oluyorum. Sorunumuz döllenmemeydi ve piezoelektrik ile 1 embriyom oluşmuş, tek transferle mucize pozitifimi almıştım. Oğlumun gidişini hala sindirememiş olsam da ayağa kalkmak için yeni bir umuda tutunmam gerekiyor sanırım. Bu süreçte en azından yeni merkez için gerekli araştırmalarımı yapmak istiyorum. Aranızda bu iki merkezi deneyimleyen, benzer sorunla çözüme ulaşan var mıdır? Piezoelektrik Aret Kamar da yapılıyor mu? deneyimi olanlar paylaşabilirse çok sevinirim:)

Kesinlikle Soner Düzgüner.
Eskiden Memorial Şişlide çalışıyormuş şimdi kendi kliniği var.
Ücretsiz ön görüşmeside var.

Benimde başlarken arada böyle 2 mm vardı sağda 3 adet 4 mm solda 3 adet 6 mm ve 3 mm vardı 5 adet toplandı ama şişlinin laborantı çok iyi kesin 5. Güne gelir embriyolarınız yaş kaçtı ? Doktoru dinleyin bence onlara bırakın en doğrusunu onlar biliyor ve kesinlikle stres yapmayın düşünmeyin mm leri falan. Ben öyle yaptığım ayda en iyisi oldu
Ben 34 eşim 40 yaşında. Amh 1.27 suanda semra hnm 8-10 arası yumurta toplamayı bekliyoruz demişti. Umarım en az 10 yumurta toplanır da şansım yüksek olur.

Ben 34 eşim 40 yaşında. Amh 1.27 suanda semra hnm 8-10 arası yumurta toplamayı bekliyoruz demişti. Umarım en az 10 yumurta toplanır da şansım yüksek olur.
Hiç belli olmaz 3 yumurta toplanıp hepsinin blast olduğu bir yerdesiniz başka merkezlerde 15 toplanıp bazen 2 kalıyor canınızı sıkmayın yürüyün bol bol nefes egzersizi yapın. Gitmese 5. Güne benim gitmezdi yaş 39 Acıbadem maslakta 3 deneme hiç 5. Blast olmadı şükür burda herşey şimdilik yolunda. Siz doğru yerdesiniz 🍀

Merhaba bizim de sebepsiz infertilite. Bu ay aşılama yaptırdım pozitif olacağına çok inanmamıza rağmen tutmadı. Tatile çıkıp ardından tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum. Ama tatile gitmeden görüşsem iyi olur diye düşündüm. Hangi doktorla görüşmeliyim Semra hanıma randevu bulamazsam
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Semra hanım genelde benim bildiğim ilk muayenelere mutlaka giriyor. Sistem şu şekilde önce ekip doktoru geliyor detaylı bir bilgi alıyor sonra muayene ediyor sonrada Semra hoca geliyor muayene edip rota belirliyor. Erkek doktor sıkıntınız yoksa yücel hoca çok çok iyidir ama kadın olsun istiyorsanız da gönül hoca. İkisi en eski doktorlardan. Benim muayenelerim yücel hoca varsa onunla izindeyse gönül hocayla oldu hep. İlk transferimi yücel hoca ikinci transferimi gönül hoca yaptı. İçiniz ferah olsun.

Semra hoca bu işte o kadar tecrübelenmiş ki artık benim amh 1.38’di ve tek yumurtalığım yoktu. Tüplerim hasarlıydı ikiside tedaviden önce alındı. Amh’dan ziyade ultrasonda sayılan yumurta sayımı çok önemli demişti semra hoca ve çok zor bir vaka olmama rağmen 10 yumurta toplarız 5 tanede 5. Güne ulaştırırz demişti. Aynen öyle oldu 10 yumurta toplandı 5 tanesi 5. Güne kaldı. 2 tanesi 6Aa idi onlarında işte ikisi bana evlat oldu bir erkek bir kız. Darısı başınıza inşallah. Ben pgt’ye göndermemiştim yaştan dolayıda çok gerek yok demişlerdi 27 yaşındaydım o zamanlar. Ama şimdiki aklım olsa gönderirdim. İnsan süreç içinde hep stres oluyor sağlıklı olacak mı diye. Maddi imkanınız el verirse pgt öneririm. Yüzde yüz tutunur diye bir şey yok ama nasip olur tutunursa sağlıklı diye içiniz ferah olur.

X