Sipaydi ye Yardım lütfen

Dün akşam gittik ya misafirliğe hakanın arkadaşına zaten kızı ayrı bi dünya güzeli maşallah bayılıyorum o kıza çok sevimli bide bıdı bıdı konuşmaya başlamış teyze teyze koşuyor peşimde

KERİZ diye bi oyun var ama ilk kez oynuyoruz iki erkek biz ikimiz le dalga geçtiler başta eeee sonra çok güzel bitti ilk el hakan ikinci el arkadaş keriz oldu :jeyyar:

Bu akşamda direk eve gitmek istiyorum kendimi bakıma sokucam saçıma bişeyler yaparım. maşa ile belki bacaklarımıfalan alıcam elbise giymek istiyorum.

Bende dün akşam eve gittiğimde kendime bakım yaptım. Avondan saç maskesi aldım. Onu yaptım.
Bide durulanmayan saç kremi aldım onuda sürdüm. inşallah iyi gelir saçlarıma.

Bu akşamda bacaklarımı alcam. Hafta sonu tekirdağa gidicez. Dayımın oğlunun sünneti var.
Yasinle gidicez o götürcek bizi =)

insan kendine vakit ayırınca pek bi güzel hissediyo kendini dimi

bizde kızlarla program yapmaya çalışıyoruz ramazan gelmeden toplanmak için ayarlayalımda kafa dağıtırız biraz

bizimde sünnet var ne giyicem falan bilmiyorum en azından hazır olurum bende elbise falan giyersem bide uzakta nasıl olucak inan bilmiyorum :dilcikar: bazen kızıyorum aman gitme diye :sinifsinif:

insan kendine vakit ayırınca pek bi güzel hissediyo kendini dimi

bizde kızlarla program yapmaya çalışıyoruz ramazan gelmeden toplanmak için ayarlayalımda kafa dağıtırız biraz

Kesinlikle bide önceki halimi bilenler zaten bana şaşırıyorlar şu 2 yıldır her gün kuafördeydim her ay saç rengi değiştiriyordum zemuszemus

biz 10 unda alıyoruz maaşı

bende de kalmaı bişey
evdekileri kandırabilirsem yarın akşam bursaya gitmeyi düşünüyorum bakalım ne dicekler tabi birde işten izin almam lazım
ramazanda gideyim diyodum ama o daha zor olcak oruçlı olunca gezemicezde doğru düzgün

özdilekte var 3 lü kelepçeli kek kalıbı 13 lira
acaba bursa işini haftaya erteleyip onu mu alsam ki :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…