Sipaydi ye Yardım lütfen

evet bide ben onu kullanan kimseden olumlu bişey duymadım bende boy boy istemiştim.
turta-pasta-kek için falan karar değiştirdim tek boy onu da ucuz diye alıcam. kabarmıyormuş kek

bizde kullana herkes çok memnun onlardan ben almayı düşünüyorum
birde silikon kalıp alıcam tamamdır

pandomim silikonda kek yapmak çok keyifli hem şekilli falan ya bizim işyerinden de alıcam minik boy bide ayıcıklı falan.

bimde de yarın tencere seti var başka da bişey yok. bime hiç bişey gelmiyor artık

ben istiyorum 2-3 tane silikon
göründüğü gibiyse gerçekten keyifli olur yapması
birde yappışma derdi yok ya orası güzel

Speedy maşallah hangi markette ne var ne yok biliyon =))

Bu silikonlardan bende alayım. Şu ocağa kadar biraz para biriktireyimde ocakta çıkıcam alışverişe inşallah. Şimdiden heycanlanıyorum. bakalım neler alıcam ozaman.
şu bernordanın black ivy tabağına taktım ya. Onu almayı çok istiyorum ama kısmet bakalım.

ben istiyorum 2-3 tane silikon
göründüğü gibiyse gerçekten keyifli olur yapması
birde yappışma derdi yok ya orası güzel

çok güzel oluyor yapışma derdi yok ama ilkinde sorunlu olabiliyor :KK1:

Speedy maşallah hangi markette ne var ne yok biliyon =))

Bu silikonlardan bende alayım. Şu ocağa kadar biraz para biriktireyimde ocakta çıkıcam alışverişe inşallah. Şimdiden heycanlanıyorum. bakalım neler alıcam ozaman.
şu bernordanın black ivy tabağına taktım ya. Onu almayı çok istiyorum ama kısmet bakalım.

Evet yaw bi ara teyzemin kızına diyıordum oda çok sever markete gitsin kağıt toplasın.
daha 7 yaşında falan topla sakla diyordum hala yapıyor sağolsun
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

alabildiğinde büyük eşyalarını al canım küçükler daha kolay oluyor bide araştır ilk gördüğünü alma

Kızlar siz tupperden bişiler aldınızmı çeyize?

yok hiç almadım bana pahalı geliyor güzel ürünleri ama :sm_confused::sm_confused:

bende vermem yazık günah bide benim gibi sakar birisine hiç gerek yok. bi taraflarını bozarım ben onun.
bu akşam gidiyim dolaşıyım bişeyler alıyım bari.

X