Sipaydi ye Yardım lütfen

bilmiyom canım ya herşey birden oldu bende anlamadım
sıkıntılarımın neyden kaynaklandığını şimdi anlamışsındır yerimseniben

bu ay erkenden hastalandım yaw Allahım yarabbim ne güzel akşam planımız vardı inşallah karnım ağrımaz karın ağrısı her ay olmuyor ama olduğu zamanda yataktan çıkamıyorum

özge sen kaç yaşındasın ki :uhm:

aynen aylincim sevgi hep bana diyo ya çok olgunsun bu yüzden diyo işte:

inşallah ağrımaz speedy. benimde ağrımaz ama ağrıdığı zamanda çok ağrır...

Bizde belki bu akşam bi plan yapabilirdik ama mağlesef yapamadık. Maç varmış fenerin :mymeka:

inşallah ağrımaz speedy. benimde ağrımaz ama ağrıdığı zamanda çok ağrır...

Bizde belki bu akşam bi plan yapabilirdik ama mağlesef yapamadık. Maç varmış fenerin :mymeka:

inşallah canım benim bayanssulusmile
bizimki de yarın gidecek maça eniştemle hiç sevememişti baştan ama buguün aradı ona da bilet almş alışıyorlar arttık Hakan'a kaydirigubbakcemile3

inşallah canım benim bayanssulusmile
bizimki de yarın gidecek maça eniştemle hiç sevememişti baştan ama buguün aradı ona da bilet almş alışıyorlar arttık Hakan'a kaydirigubbakcemile3

Allah bozmasın diyelim. Zaman geçtikçe daha çok alışıp kabullenicekler Allahın emri. Onların sülalede bizi öyle :dance:

Allah bozmasın diyelim. Zaman geçtikçe daha çok alışıp kabullenicekler Allahın emri. Onların sülalede bizi öyle :dance:

evet canım inşallah öyle olur bizimkiler ellerinde büyüdüğüm için biraz kapris yaptılar başta ama şimdi düzeldik eyvahedigeldismile

bide kızlar evlilik için hiç adet gününüzü düşündünüz mü? şimdi ben hastalandım ee normalde hep 4 ile 6 gibi hastalanıyorum eee bende 5inde evlenmek istiyorum akannehir napabilirim. hap kullansam sonra 2 ay hastalanmıyorm ben CADIARZU kullanmasam asla denize girmeden tatil yapmam lülülülülülü

Ben adet gününü düşünmedim hiç. Zaten benim tarihler değişiyor. Geneldede her ay 3 4 gün sarkıyor. Bazen daha fazla. belli sabit bi günde olmuyorum hiç. İnşallah o gün adet olmam eğer olma ihtimalimde varsa ilaç kullanırım geciktirici yada düğünden önce erken olması için öle bi ilaç varsa. hiç kullanmadım şimdiye kadar ilaç ama ozaman kullanırım.
dediğin gibi balayına gidicem denize girmeden rahat rahat gezmeden burnumdan gelir o balayı. ağrısı bitaraftan rahatsızlığı bitaraftan...kötükedihüso

bende ya tarihi öne yada ileri alıcam artık duruma göre
aklıma geldi bi anda soruyum size de dedim yerimsenibenyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…