Sipaydi ye Yardım lütfen

bende bende haziranda alıcam beyaz eşyalarımı aslıcıım simens çok güzel ve dayanıklı ama
fiyatlarından haberin yok heralde bi bulaşık makinası benm 1 maaşım nereyeyse yafff bilmiyorumkismile

bende bende haziranda alıcam beyaz eşyalarımı aslıcıım simens çok güzel ve dayanıklı ama
fiyatlarından haberin yok heralde bi bulaşık makinası benm 1 maaşım nereyeyse yafff bilmiyorumkismile

ama bıtanem bak bız hep arcelık aldıkta noldu 10 defa servıse gıttı... arcelıkte bı kampanya var camasır mak alana fırın hedıye .. ama kımbılr kac gun dayancak

siemens siemens siemens :lepi:

aynen arçelik aslında en son düşüncem
ama beyaz eşyaları erkek alır secl sen neden alıcaksınki.
Bide mesela kampanyaları güzel oluyor bende sıemens yada bosch diyordum büyük ihtimalle siemens olur

naan kızlar bakın bana bulaşık yıkama mak. 5 programlı ne işe yarıyor yaw :1closedeyes:

oo ıyıymıs kuzum yaa resmı varmı sıtesınde falan göstersene varsa hırkayı

canım bu resmi ama mavisi daha tatlı
5578.bmp

spddy bence bosch al en iyisi o
biz evde beko kullanıyoruz o da iyi ama bosch kadar değil

spedyim ben ayrı ev çıkıcam ya o yüzden alıcam beyaz
eşya yoksa evlenmek mevlenmek yok lügatımda henüz bilmiyorumkismile

evet canım haziranın ortasında çıkıcam allahın izniyle zemuszemussonrada samimi arkadaşlarımı evime davet edicem yiyicem içicem eğlenicem yaşasın evim partisi vericem sempatiksalakcinni :lepi: sırnaşık şey delikafadulden

evet canım haziranın ortasında çıkıcam allahın izniyle zemuszemussonrada samimi arkadaşlarımı evime davet edicem yiyicem içicem eğlenicem yaşasın evim partisi vericem sempatiksalakcinni :lepi: sırnaşık şey delikafadulden

Anladım canım benim umarım en güzel şekilde üstesinden gelirsin.
peki evden ayrıldıktan sonra ailen yardım edecek mi?
malum ev kirası+aldığın eşyaların taksitleri+ev gideri+ev geliri derken maaştan fazla bişey kalmıyor. hatta hiç kalmıyorbenneyaptımki

işallah canım herşey istediğim gibi olur hayırlısı neyse o olsun canım bizim ikramiyemiz var haziranın 15 de alıcam işallah onunla da eşya alıcam eve çıkıcam ev gideri kirayı felan kendim ödicem allahtan süper olmasada çok şükür ii bi maaşım var o bnaa yeter ayırca dayımlar felanda yardım edecekler o yüzden pek sıkıntım olacağını sanmıyorum 2 ayda birde ikramiye aldıım için de sıkıntım olacağını pek zannetmiorum opuyorumnanaktan

işallah canım herşey istediğim gibi olur hayırlısı neyse o olsun canım bizim ikramiyemiz var haziranın 15 de alıcam işallah onunla da eşya alıcam eve çıkıcam ev gideri kirayı felan kendim ödicem allahtan süper olmasada çok şükür ii bi maaşım var o bnaa yeter ayırca dayımlar felanda yardım edecekler o yüzden pek sıkıntım olacağını sanmıyorum 2 ayda birde ikramiye aldıım için de sıkıntım olacağını pek zannetmiorum opuyorumnanaktan

anladım canım benim ama
ev işinde çok iyi düşün yani en kötü halini düşün ona göre canım olumunekankayizsmile

canım valla ben para biriktiriorum ayrı eve çıktıktan sonrada biriktirmeye devam edicem mutlaka
dayımlarda bana destekler hatta dayım bana ilk söyledi sen annenlerle anlaşamıyorsun ne sıkıyorsun canını ayrı eve çık ben sana destek olurum dedi dayımda bu zamanan kadar ne söz verdiyse tuttuğu için ona güvenirim ben bide çok sıkıldım zuzum yaaa artık bi evim olsun herşeyiyle ben ilgileniim ben uğraşayım sıkıntıda çeksem buna nasıl katlanacağımı öğreniim istiyorum hayat bu çünkü annemler herzaman baki değiller başımda o yüzden bunları düşünmek ve yaşamak zorundayım....

tabikide canım hatta ayrı eve çıktığnda biriktirdiklerini harcamamaya özen göster
ucunu kaçırdığında en azından oradan alır harcarsın:nazar::nazar:

secl şanslısın valla bizimkilere değil ayrı eve çıkmak yanlarında bunun şakasını yapsam burnumdan getirirler bende bugünkü şartlarımlar cesaret edemezdim çünkü bi evin sorumluluğunu üstlenmek çok zor
ve anlamadığın yada farketmediğin o kadar çok masraf oluyorki paranın nasıl nereye gittiğini anlamıyorsun bile

X