Sipaydi ye Yardım lütfen

evlendikten sonra çalışmayı istiyorum. Yasin çalışmama pek sıcak bakmıyor. Çocuk olana kadar çalışıcam çocuk olduktan sonra bebişimle ilgilenicem. Benim annemde çalışan bi anneydi o yüzden çocuğumu ben büyütmek istiyorum.

Son düzenleme:
netim gitti yeni geldi daha

speedy renden var mı
soyacaklar fırça kek kalıbı
kase fırın tepsisi

rendelerim var hem normal hemde sarımsak için miniklerden.
kek kalıbımda var canım alırsam sonra yine 1 tane daha alırım belki ama almasamda olur.
Fırın Tepsimde var dur onu yazmamışım..

kesme tahtası, yağlık sirkelik, peçetelik, kül tablası
çöp kutusu
çamaşırlar için mandal mandal sepeti kirli sepeti temizler için sepet

netim ve ben geri döndük :lepi:

geçen gün 2 takım pijama aldım sölemiş miydim ? birini giycektim annem gidydirmedi hopp bi baktım yok ikiside 5 liraya aldım yine gidip alıcam çok şekerdi

bizde kına için çerez kıyafeti erkek tarafı alır
salon müzik diğer masraflar kıza aittir

bizim de salon+müzik sistemi bize ait kıyafet+bindallı+kınalar onlara ait olur. ama ben abiye konusunda kararsızım amcamın kızında bi abiye var geçen yıl aldı yeşil çok güzel belki onu alırım kimse giymedi belli de olmaz ama beğenmezsem dediğim sarı abiyeyi bulup aldırıcam

ben abiyeyi pahalı bişey istemiyorum zaten 1 kere giycem topu temeli
bindallıyı uyguna bulursam alırız yoksa kiralarız
dağıtılcak kınaları evde yapabiliriz hazır orjinal bişi bulamazsam
cevizli lokumu biz yaptırcaz
ben kırmızı kadife kese yaptırmak istiyorum ama bakalım olur mu
içine çerez lokum ve lavanta koyup herkese öyle dağıtmak istiyorum

Benimde kına için çok farklı planlarım var ama hangisi olur bilmiyorum.. :jeyyar:
aklımda çok detaylı şeyler var kına için bizde alırız kendimiz evde paketleriz Allahın izni ile

nasıl şeyler ipucu ver bakem
ben misafirlere kına yerine lavanta dağıtabilirim belki

elbise olarak 2-3 model var aklımda onları bulamazsam kuzenin yeşil abiyesini giyicem ona da bayılıyoum çünkü altına altın sarısı ayakkabı alırım mükemmel olur.

kına için toptan alırız kendimiz paketler küçük sepetlerin içine koyup dağıtmayı düşünüyorum. 9 temmuzda kınası olan arkadaşım öyle yapmış çokta güzel olmuş..

Bindallı düşünmüyorum onun yerine de farklı bişey aldırıcam..

Bide kınaya aynalıkörük ile gitmek istiyorum bunu çok istediğimi herkez biliyor. şu şarkı ile

aynalıkörük olmazsa ben gelin gitmem
ut kemale çalmazsa aynalıkörüğe de binmem sositososito:dance:

kendin yaparsan ne kadar olur bilmemde
hazırların kutusu paketi en fazla 10 lira 100 tane oluyo içinde
500 tane alsan 50 lira tutar
ama araştırıp bakıcam işte

güzelmiş şarkı :teytey: tam senlik hee

hiç bakmadım bende fiyatlarına işte bakıcam ona göre alıcam yada kendim halledicem.

şarkı da evet tam benlik ama aynalıkörüğü nasıl bulucam bilmiyorum yada at arabası olabilir veya beyaz at gibi bişey

en kolay at bulursun bence ama
yinede bulunabilir
tam olarak nasıl bişey ki o :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…