Sipaydi ye Yardım lütfen

Dün arkadaşım evini yerleştirmiş son 8 gün kaldı ne kadar az
buda evinden bi görüntü avizesi çok güzel

1052.jpg

çok zor işiniz
keşke nişandaki takılarını da vermeseydin
düğn üstü ihtiyaçlarınızı alırdınız şimdi o para da boşa gitti
allah yardımcınız olsun aslı

ben yatak odasına tüylü olanlar varya onlardan istiyorum
tabi burda bulabilir miyim emin değilim

ama speedyim yemek takımı falanda yoktur ki zaten kızın en gösterişli çeyizi de onlar oluyo

aslım aslında yatak odasını bile yasinle almalısınız bence
çünkü o mobilya beyaz eşya almıcak

bana sorarsan siz bu çeyizlerin hepsini ortak olmalısınız hepsi olmasa yine yasin bişeylere yardım etmeli mesela yatak odasına alsın girsin borcuna ev beli ölçü belli.

üüüüüüüü

Son düzenleme:
:teselli: anladım canım
peki bu kadar borç nerden geliyo :uhm: evleri falan kendilerinin mi kira mı

aslıcım ozaman haklısın alırsın güzel içine sinen bi yatak odası ama needn nişan takılarını verdin. keşke vermeseydin tamma biz eşlerimiiz seviyoruz ama onlar şuanda ailesi ile birlikte bi bütünler. üzüldüm şimdi yada madem verdin direk beraber gidip yatırsaydınız o takılar havaya uçmazdı.

Ece evleri kendilerinin. Kirada 2 tane daha evleri var. 60 milyar borç yapmış bundan 3 sene önce. Şimdi borcu 20 milyarlarda falan. Bu borçtan inan çok sıkıldım ya.
niye mi yapmış. Babası kanserden vefat etmiş. onun tedavi masraflarına harcamış. Annesi ms hastası. onun tedavileri içinde para gitmiş. Birde öncesinde çapkınlık falan yapmış işte =( o yüzden
bugün çok doluyum ya ağlamak istiyorum ...

Sıkma canını ama ezdirme kendini tamam elinden geldiği kadar sen yasine de annesine de yardım ediyorsun bu çok güzel bişey hiç bi gelinde bunu yapmaz :eek:lmaz::eek:lmaz:

ama hiç bişeyi istemiyorum deme ne gerekiyor ise aldır sen annesi ile oturmayı kabul etmişsin öpsün başına koysun seni :kızgın:

Sıkma canını ama ezdirme kendini tamam elinden geldiği kadar sen yasine de annesine de yardım ediyorsun bu çok güzel bişey hiç bi gelinde bunu yapmaz :eek:lmaz::eek:lmaz:

ama hiç bişeyi istemiyorum deme ne gerekiyor ise aldır sen annesi ile oturmayı kabul etmişsin öpsün başına koysun seni :kızgın:

ben hatayı en başta yaptım speedy. eşyalar falan değişmesin diye. değişsin desem kıymetli olurdum.

kıyamam canım sana ya
bazen böyle duygusal oluyoruz ne yazık ki
ama bence bundan sonraki adımlarını biraz daha kendini düşünerek at
yani ne para ver yasine ne de başka bişey
sen biriktir düğün üzeri lazım olacak çünkü
erkeklere çok kolay geliyo düğün yapmak borç ödemek ama öyle değil ne yazık ki onu anlayamıyolar
hepsine desek ki yarın evlenelim atlarlar ama düşünmezler ki nasıl yaparız diye

ingilizce kursuna ayda 190 190 vericek. müdürleri kursa gitmesini istemişler. onların orda işten çıkarıyolar işçileri. taşeron firmalarla anlaşıyolar. hani onlarında çıkarılma ihtimali falan var. müdürleride ingilizce kursuna gidin demiş. toplamda 3 milyardan 2 milyara anlaşmışlar. Personel müdürü araya girmiş. eğer ingilizcelerini ilerletirlerse başka şubelere güvenlik amiri şefi olarak geçiceklermiş. 6 ay 1 seneye kadar hiltonun şubeleri açılıcak sütlüce dolapdere bi kaç yere o yüzden gidyor. Onunla birlikte bende yazıldım. bi taraftan benim için gereksiz oldu diyorum bi taraftan kendime yatırım yapıyorum diyorum. hayırlısı olsun .

X