Sipaydi ye Yardım lütfen

canım ya iki gündür bi yoğunluk var ama anlamadım. hiç bukadar olmazdı. dün nefes bile almaya zaman yoktu. bugün biraz daha iyi. öğleden önce vardı yine. şimdi duruldu ortalık =)
Yarın Cumartesi =)))

selamm kızlar
ben izne çıkıyorum bugün perşembe günü görüşürüz kendinize çokk iyi bakın opuyorumnanaktan

ben geldim kızlar
iboyla kuyumcuya gitcez o yüzden dükkana uğradım
gelmişken selam veripte gideyim dedim

inşş aslım

görüşürüz kızlar

saat 10 da kuzenim gelicek onu garajdan alıp kuaföre gitcez
ondan sonra eve ve uzun bi gün olucak bugün
yarında 12-1 arası kuaför ve sonra
güm güm

Speedy naber. Nasıl geçti haftasonun

Güzel geçti canım cumartesi annemle eminönüne gittik bi sürü şey aldım 500 YTL harcadım toplam
Senin nasıl geçti
* Günlük Yemek Takımı
* Günlük çatal-bıçak-tatlı kaşığı-küçük çatal
* Çay Tabağı
* Çay kaşığı
* Kevgire-çırpıcı falan tüm ürünler paslanmaz
* Baharat Takımı
* Çaydanlık-en küçüğünden
* Cezve takımı

Canım güle güle kullan bütün aldıklarını
resimlerini çektinmi canım. çektiysen ekle hemen :)

Cumartesi günü Öğlen gibi kuaföre gittim. saçımı yaptırdım manikür yaptırdım.
Sonra yasin kuaförden almaya geldi. Bizim eve gittik. Biraz oturduk bişiler içtik bizde. Yasin takımlarını giydi. bende giyindim. Takımın pantolununu evde unutmuş. TeKrar evlerine gittik. Derken restoranta 8.30 gibi gittik. Çok trafik vardı. Çok güzel ve romantik bir akşam yemeği yedik. Fakat rakı balık tam bana göre değil. Ben ocakbaşı cıyım =)) Kırmızı et kebap filan daha güzel oluyo =) Resimler filan çekildik işte. Tam ortaköy boğazdaydık. Süperdi herşey ya... Saat 12 gibi çıktık. Beşiktaşa kadar yürüdük. Arabamızı almamıştık alkol alcaz diye. Sonra bize gittik annemden izin aldık. Giderken bi pasta aldık. Bide annesiyle birlikte evde kutlama yaptık. Saat 3 e kadar falan uyumadık. Sonra uyuduk sabahta iş vardı 6 da kalktık.
Pazar günü de arkadaşın nikahı vardı o yüzden 6 da bende kalktım eve bıraktı.. biraz uyudum falan. hazırlandım nikaha gittim. Çıkışa yasin anca yetişti. Yeni evli arkadaşlarımızla buluştuk Yasinlere yemeğe gittik benim annemide alıp. Kağıthanede turladık gezdik yemekten sonra. Birsürü resim çekilmiştik hem doğum günü için hem nikahta arkadaşımı çekmiştim. Fakat yasin yanlışlıkla hepsini sildi =(( O benden çok üzüldü tabi =(

Canım güle güle kullan bütün aldıklarını
resimlerini çektinmi canım. çektiysen ekle hemen :)

yok canım benim makine teyzemde benneyaptımkibenneyaptımki

Çok güzel bi gün geçirmişsiniz canım
eee makine yeni olduğundan ilk aksaklığını yaşamış olsun ama napalım buda bi anı olmuş
Yasine Nice yaşlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…