Sipaydi ye Yardım lütfen

aynen yaw
düşünsene koskocaman bir ev kurcaksın
ben salonu tuttummu derdim kalmz
gelinlikte bile çok düşünmüyrum
nişanlığı aldığım yerde 2 modeli çok beğenmiştim onlardan birisi olucak büyük ihtimalle

ben geldim kızlar. bugün acayip yoğun bir gün. yeni kitaplar geldi ofise. onlar kaydettim kütüphanemize. sabahtan beri. gözlerim ağrıdı.

Park Fora
canım cumartesi günü buraya gidicez. Yasin rezervasyon yaptırdı az önce. Fiyat ne olursa %50 sini ödücez. ındirim yapıyolar yasinin çalıştığı yerden dolayı =)))
Hediyemide aldım zaten.
Pazar günü de Arkadaşımın nikahı var oraya gidicem =) ordanda arkadaşlarla biyere gideriz =)

Sen napıcaksın speedy hafta sonu =)

geçmiş olsun speedy. diş ağrısı çok kötü oluyo ya =(( ağrı kesici falan içseydin şimdilik.

akşam gidicem bakalım ne diyecek :kedi:

Park Fora
canım cumartesi günü buraya gidicez. Yasin rezervasyon yaptırdı az önce. Fiyat ne olursa %50 sini ödücez. İndirim yapıyolar yasinin çalıştığı yerden dolayı =)))
Hediyemide aldım zaten.
Pazar günü de Arkadaşımın nikahı var oraya gidicem =) ordanda arkadaşlarla biyere gideriz =)

Sen napıcaksın speedy hafta sonu =)

Biliyorum burayı canım kesinlikle balık ürünlerinden bişey ye cokacimcoookcokacimcoook
Çok güzel olmuş cuk diye oturmuş canım herşey hadi bakalım mükemmel geçer inşallah olumunekankayizsmile

Haftasonu hiç bilmiyorum planımız yok :1closedeyes::sm_confused::sm_confused:

Kızlar evgördeki mobilyalar güzele benziyo. bide yakından bakmak lazım. bi kaçtane yatak odası hoşuma gitti. Allah kısmet ederse yatak odasını baya geniş büyük bişey istiyorum.

İnşallah canım benim sen diğer odalara da bişey alacak mısın sadece yatak odası mı canım

benim bişey belli değilki canım. beraber oturursak kayınvalideyle ki büyük ihtimal beraber yatak odasından başka bişi almıcam eve.

ayrı çıkarsak ki bu çok küçük bi ihtimal. ozaman yatak odası haricinde bulaşık mkinesi çamaşır makinesi daha da bişiler almam gerekir.

kızlar bugün acayip yoğunluk var artı internetimiz gidip geliyo burda. =((

speedy nezaman belli olucak Allah bilir diyorum artık. Dün mesela konuştuk tam olarak bir karara varamadık. Annenin hasta olması işte belimizi bağlıyo. =( büyük ihtimalle beraber otururuz. Ama ayrı oturmak istiyorum tabiki. Allah herkesin gönlüne göre versin tabiki. ınşallah anne biraz iyileşir ya. Ozaman ayrı çıkabiliriz.

canım hayırlısı olsun gerçekten dediğin gibi anne ile otursan bile yararı olur zararı olmaz. belki başta oturur sonra ayrılırsınız Hayırlısı ne ise o olsun canım KK sorun var sanırım çok ağır

selam kızlar opuyorumnanaktan
dün acayip yoğundum bugünde çok işim var fırsat bulduğumda gelirim

aslım bizde de baştan beraber oturma konusu geçti ama onun evi eski olduğundan biz yeni eve çıkıcaz ben bir odayı ona hazırlıcam istediği zaman gelip kalır

günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kızlar.

Ececim bizim en baştan beri geçiyo beraber oturma konusu. Hasta olduğu için zorundayız... Hayırlısı...

X