Sipaydi ye Yardım lütfen

yok be nişan canım benim ondan 1 yıl sonra seneye yaza da düğün olacak hihoyyyt
oo daha varmış, hiç telaş yapma sen o zaman:)) nişan da hayal gibi geçiyo zaten merak etme zemuszemus
ben ayları sayıyodum nişana; şimdi bakıyorum, bu gün tam 1 ay olmuş nişanım olalı... vakit çok çabuk geçiyo... allah ağız tadı versin, gerisi oluyo...
senn o gün sadece güler yüzlere ihtiyacın olacak... benm nişanlım beni almaya geldiğinde gözlerime baktı ve çok güzel olmuşsun hayatım dedi, sonra sarıldı, bunlar o kadar önemli ki, sonra stüdyoya gittik çekim için, moralimiz çok iyiydi, güüle güle konuşa konuşa stüdyo resimlerimizi de çekildik ama daha almadım ordan resimleri, ben panogramik albüm seçtim o biraz uzun sürede oluyo; ordan eve geldik, ilk dans heyecan filan, ama hepsinde bitanem yanımdaydı, hiç kırmadı beni sağolsun; onu seviyorum hemde çoks eviyorum, sende sadece bunu düşün, sevdiğin insan yanında; heyecan olmasa telaş olmasa anormal olur zaten, bunlar bir kere oluyor, tadını çıkar, ben kuaförde işim bitti, nişanlım gelsin diye beklerken filan oynamıştım ; herkes bayıldı:)) gül oyna keyfini çıkar sadece zemuszemus kaydirigubbakcemile2

off çok canım sıkıldı anlatıp gidicem
yorumlarınızı gelince okurum artık

aşkımın yeğeni var bizim burda çalışıyop oda
hatta ikiz bebek bekliyolar ya o işte
iboda bu ara sıkıntıda ya maddi olarak
bir arkadaşını aradı borç istemek için
o da bak insan sıkıntıdayken kimse yardımcı olmayınca nasıl oluyomuş gördün mü dedi
ibo da çok kızdı ona onların düğün zamanı biz ayrıkydık ama
abisinin hasta olduğu dönemdi bütün aldığı dr ilaç masraflarına gidiyordu
bununda düğünü o arada oldu yine de
her lazım olduğunda 50-100 verdi
sonra araba vardı iboda onunla kaza yaptı klava: 1100 lira onun borcunu ödedi
üstünden 1 sene geçti borcunu geri ödemiyo
birde karşısına geçmiş nispet yapıyo sanki
karısını kolu boynu dolu ( allah arttırsın) ama
amcamın sıkıntısı var 1 bilezik veryim demiyo
ki ibo ondan da istedi sanırım
dedi ki borç olarak ver nişandan hemen sonra geri ödicem uyuz ya
bizde bebeklerine ne yapabiliriz diye düşünüyoduk

CANIM öyle tabi vallahi o yanımda gerisi mühim değill az düşünüyoru..
Beklediğimiz heryer mükemmel gelişiyor ve güzel oluyr olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Ece kuzum yaw merak etme başka yerden bulur sende onun bebeğine bişey yapmazsın olur biter karşındakini kendin gibi düşünme aklinialirimsmileaklinialirimsmile
Bırak herkeze hak ettiği değeri veralsanaalsanasmile

böylelerine uyuz oluyorum, onlar karısından öğütlü cnm, allah hesabını sorar öbür tarafta, sen borcunu ödeme, kenara koy paranı, yok yaaa; sanki bunun canı yoktu; herkesin hitiyacı olur, insanlar da bu zamanlarda belli olur, takma kafanıı canım, dicem ama takılmıcak gibi de değil, sen moral olarak destek olmaya çalış cnm, allah yardımcınız olsun... :Saruboceq:

ya yaparsın ya da yapmazsın ama böle dalga geçercesine konuşmak niye
onu anlamıyorum
karşındaki senin büyüğün öz amcan ya
saygı sınırını koruyamıyor ne yazık ki :1no2:
ben yine onun yaptığını yapamam bebeklerine hediyemi de yaparım
her şeyine de koştururum
birde karısı bilse o bile kızar ona ya
çünkü karısı öyle bi insan değil

aynenn öyle canım klava:

boşverin beni sen anlat son 10 gün artık

bizde çıkışta iboyla çıkamıcaz sanırım tır geliyo yurtdışından onun sarılması falan uzun iş yine :S

Vallahi anlatacak bişey yok canım.
akşam davetiyelerimizi dağıtıcaz yarında hakanlar bize gelecek. bitsin davetiye işi de zaten en yakınlarımız olacağı için unutmazlar..

Allah korusun canım benim..

Ece sen mi ben mi ben bile aman aman samimi olamaıyorum..
zamanında üzerime atladığı için sanırım yakınlık kuramıyorum. hakan olmasın yanına çıkmam mesela..
ama beraber olalım onu salıyor mesela hiç bişey yapmıyor ondan korkmuyorum

spedeyy ya cıt cıtlarını nerden aldın ne kadara
bende cıt cıt ıstıyorum

benim yengem bayan kuaförü ya canım o yaptırdı bana bildiği bi saçtan. ücretsiz yani

ama benimkisi 5 parça taksimden 150 ile 300 YTL arasında var.

speedyim

hani sana yastık yaptık ya
ama ben aslının yastığınıda çok beğendim
o yüzden ben diyorum ki senin yastığı değiştirip ona benzer bişey yapayım kılıfını hazırlayıp yollıyım
sen orda sendekinin içini söküp takarsın
olur mu ???

Bitanem hiç gerek yok ben onun kenarlarındakini daha geniş modelli yaptım..
Bide o yolladğın ince kurdaleleri de hallettim bizim yan komşumuzun eli yatgın diye ona yaptırdım. çok güzel oldu ben çok beğendim...
Hiç gerek yok başka yollamaya sen kendine yap kullan benim iiçin güzellğinden öte manevi değeri önemli Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…