Sipaydi ye Yardım lütfen

speedyim bende bu tarz istiyorum biliyosun
bakıcaz artık ben bi taraftan öne getirmek istiyorum ama
arkada kalmasın

flamekiss canım nişan resimlerini gördüm çok güzel olmuşsun :nazar:
rabbim bizede kısmet etsin inşş
çok teşekkür ederim canım benim, rabbim isteyen herkese çok çok daha güzellerini yaşatsın inşallah, zaten önemli olan içine sinmesi, inşallah allah içine sindirsin herkesin.. a.s.

Allah ailesine sabır versin çok zor :Saruboceq::Saruboceq:

flamekis canım saçın güzel olmuş ama benm çiçeğim hazır taşlı toka değilde bi ara direk taç düşündüm karar değiştridim çiçeğimi takıcam :1hug:

inşallah çok güzel olursun cnm, benm de çiçek vermişlerdi, sonra bu tokayı aldım, vazgeçtim kuaföre çiçeğimle gittim, ordaki uzuuuuunnn denemeler sonunda bu oldu, nasip neyse o oluyo hayatım, inşallah içine sinen şekilde olur :nazar:

inşallah çok güzel olursun cnm, benm de çiçek vermişlerdi, sonra bu tokayı aldım, vazgeçtim kuaföre çiçeğimle gittim, ordaki uzuuuuunnn denemeler sonunda bu oldu, nasip neyse o oluyo hayatım, inşallah içine sinen şekilde olur :nazar:

Evet canım bakıcam çiçekle olmadı başka bi çare bulurum yeterki o gün gelsin sengözlerimebaksanab

off ne kadar kararsızım ya :eek:klava: dövicem kendimi
yok böle bişey
ben yandan diye tutturdum ya
ama yandan olmıcak o zaman kendime kızcam yani
sözde de salık slaık diye tuttrdum çünkü topluydu saçım
yine öyle olursa diye büyük konuşmıcam

Evet canım bakıcam çiçekle olmadı başka bi çare bulurum yeterki o gün gelsin sengözlerimebaksanab
o günler zaten hemencik geliveriyor ve bitiveriyor, ben de şimdi düğünümü bekliyorum aynı senn gibi ama bi yandan da hiç geçmesin vakit diyorum:))
tam 2 ayım kaldı benm de düğünüme, stres, heyecan, güzel şeyler, inşallah güzel geçer hep :KK70: hihoyyyt

canım kuaför ayarlıcak
hem bana hem kuzenime
onu bu hafta gidip netleştirmem lazım zaten
annemde türban yaptırcak ya
ona da nasıl örtü alalım diye sorcaz

o günler zaten hemencik geliveriyor ve bitiveriyor, ben de şimdi düğünümü bekliyorum aynı senn gibi ama bi yandan da hiç geçmesin vakit diyorum:))
tam 2 ayım kaldı benm de düğünüme, stres, heyecan, güzel şeyler, inşallah güzel geçer hep :KK70: hihoyyyt

İnşallah canım oda nişandaki gibi içine sinerek geçer inşallah :Saruboceq::Saruboceq:
Zaman geçiyor evet ama bazen sanki duruyor gibi mafoldumbenmafoldumben
yaklaştıkça da sanki daha zor geçiyor daha hevesle bekliyrsunçünkü ya sengözlerimebaksanab

canım kuaför ayarlıcak
hem bana hem kuzenime
onu bu hafta gidip netleştirmem lazım zaten
annemde türban yaptırcak ya
ona da nasıl örtü alalım diye sorcaz

söyledin yani çok iyi ozaman :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
Sende modelini belir o çıtçıtları mesela maşalarını yapsın 1 gün önceden. :çok üzgünüm:

İnşallah canım oda nişandaki gibi içine sinerek geçer inşallah :Saruboceq::Saruboceq:
Zaman geçiyor evet ama bazen sanki duruyor gibi mafoldumbenmafoldumben
yaklaştıkça da sanki daha zor geçiyor daha hevesle bekliyrsunçünkü ya sengözlerimebaksanab
evet cnm sana aynen katılıyorum,a ama ben artık hiiiiççç düşünmüyorum nasıl olcak neymiş filan diye, çünkü ne kadar düşünsem de bi şekilde oldu işte sositososito üzüldüğüm şeyler de olmuştu nişandan önce, üzeirnde çok durduğum noktalar da ama hi solukta geçti gitti... mafoldumben şimdi biliyorum, düğün de öyle olcak, düğün saçım ayakkabım derken bir de bakıcam ki evliyim zemuszemus o yüzden yaklaşık 2 haftadır filan her şeyi oluruna bırakmış durumdayım :KK70: hatta şöyle diyim, düğüne 2 ay kaldı ama biz daha ev bile bakmadık, eşyaları filan da daha yeni yeni bakıyoruz, yani senn anlıcaan ben baya bi yaydım, nasılsa oluyo bişeyler zamanı geldikçe, ben sadece tadını çıkarmaya çalışıyorum kaydirigubbakcemile2 delikafadulden

evet cnm sana aynen katılıyorum,a ama ben artık hiiiiççç düşünmüyorum nasıl olcak neymiş filan diye, çünkü ne kadar düşünsem de bi şekilde oldu işte sositososito üzüldüğüm şeyler de olmuştu nişandan önce, üzeirnde çok durduğum noktalar da ama hi solukta geçti gitti... mafoldumben şimdi biliyorum, düğün de öyle olcak, düğün saçım ayakkabım derken bir de bakıcam ki evliyim zemuszemus o yüzden yaklaşık 2 haftadır filan her şeyi oluruna bırakmış durumdayım :KK70: hatta şöyle diyim, düğüne 2 ay kaldı ama biz daha ev bile bakmadık, eşyaları filan da daha yeni yeni bakıyoruz, yani senn anlıcaan ben baya bi yaydım, nasılsa oluyo bişeyler zamanı geldikçe, ben sadece tadını çıkarmaya çalışıyorum kaydirigubbakcemile2 delikafadulden

Anladım canım haklısın çok üstünde durmamak en iyisi ama olmuyo işte.. :eek:lmaz:
yapamam yani biliyorum yapacak hiç bişeyimiz kalmadı 11 gün beklemedeyim :roflol::roflol:

delikafadulden amin canım benim napalım bekliyoruz eee senin gelinlik falan ne durumda :1shok:
gelinliğimi filan hallettim de ondan rahatım aslında:KK70:
biz nişanlımla nişanlık bakmaya gittiğimizde, nişanlığımı gelinliğimi ve kınalığımı aldım cnm zemuszemus
o yüzden şimdi bekliyorum
yüklemeye çalıştım ama beceremedim,yüklemeye çalışıyorum opuyorumnanaktan

gelinliğimi filan hallettim de ondan rahatım aslında:KK70:
biz nişanlımla nişanlık bakmaya gittiğimizde, nişanlığımı gelinliğimi ve kınalığımı aldım cnm zemuszemus
o yüzden şimdi bekliyorum
yüklemeye çalıştım ama beceremedim,yüklemeye çalışıyorum opuyorumnanaktan
31370_427323978783_540503783_5465413_7552988_n.jpg

işte bu cnm, bu arada daha provalarım bitmedi, birdahakine üzerimde çekip koyarım inşallah...

X