Sipaydi ye Yardım lütfen

Kızlar size bi sorum var. Ben hafta sonu şu havlu işini hallettim. Onları ne de dağıtayım??. Eminönünde bildiğimiz kına sepetleri vardı. En küçüklerine 15 lira dedi. Nerde bulabilirim sepet gibi bişeyler varmı bildiğiniz yerler?

Şu nişan makyajım inşallah güzel olur ya. Mayısta okadar oynucaz zıplıcaz terlicez. Hemen akmaz inşallah. =(( Sabitleyici sprey falan sıkıyolarmış ama bakalım =(

Canım bizde benimkini 1250 ye almıştık yadi sıra taşlı iyi fiyat vermişler ama sertifikasını al mutlaka:)

çok güzel olmuş adaşım yaaa
bide renk mor olunca cezbetti beni
bunu yapmak için neler aldın nerden aldın o mor kese şeklinde mi dışındaki tül gibi olan ?

GÜNAYDIN CANLAR...

dün akşam aşkımla bi konuşma yaptık
hacı hocayada danıştım 2 bayram arası dıye bır seyın olmadıgını ogrendım.
ramazandan sonra 10.10.2010 tarıhınde kurban bayramınada beraber gırmeyı ılk kurbanımızı beraber yapmayı falan konustuk bı aksılık olmazsa tarıhımızı bıraz daha one cekıp bole guzel uyumlu bı tarıh yapabılırz ınsallah hem aralık gıbı soguk olmaz.ramazan erken gelınce eylul ekım hala sıcak oluyo allahtan

Teşekkür ederim canım. Dün bunları yapmak bir iki saatimizi aldı annemle. Havlu aldım 25 tane. Kurdale, Nazar boncuklu çengelli iğne. İsimlerimizin çıktısı. O mor olanda tül gibi bişi kendiliğinden delikli delikli. Bu çiçekleri süslemek için kullanıyolar genelde. 10 metrede ondan aldım. Kırmızı kalmamıştı aldığım yerde. Ben kırmızı alıcaktım esasında =)
Kese şeklinde değil canım. Onu kare kare kestik havluyu katladıktan sonra havluyu taşıcak şekilde. sonra ortadan kurdale ile bağladık.
Aslıhancığım 10.10.2010 çok güzel bi tarih. Ve benim çocukluğumdan beri evlenmek istediğim tarihtir. Bende 10.10.87 doğumluyum. Bide Benim başıma güzel şeyler hep ekim ayında gelir. Çok sevindim canım senin adına hayırlısı olsun inşallah =)
Bizim kesinlik yok ama Geçen gün yasinlere gittiğimde beni eve bırakırken Nikahı Eylül Ekim gibi yapmak istiyorum dedi. Ama ümidim yok. Hazırlıklar yetişmez bizim çünkü.

selam kızlar
aslım çok hoş duruyo havlular pc ye kaydedipte baktım ben

Teşekkür ederim canım. O resimleri nasıl küçültücem hangi siteden bilmiorum.

aslıhan vayy daha da erkene almışsınız tarihi
nasıl yetiştirceksiniz peki onca şeyi ya
sanki bana o kdar zaman yetmez gibime geliyo

canım benım valla mor olsun bısey olmaz ya cok hos olmus rengarenk alsaydın o zaman keske yaw madem kırmızı yoktu olsun bolede cok seker olmus mor cok uymus walla havluların adetı ne kdardı cnm? aaa 10 ekım dogmlumusun :)) ya ınsallah senınde o tarıhte nıkahın olur yaaa
canım bak resmı açmadan önce sag tıkla bırlıkte aç de microsoft office picture manager le aç sonra resımlerı sıkıstır de yukardakı menulerden .. web sayfasını seç o zman boy kucuk oluyo tamam de kaydet de

Kızlar Bildiğiniz üzere cumartesi istemeye gelicekler. Yüzük takılmıcak ama söz olucakmış o gün. Kayınvalidem öle dedi =)
ıkramlık şunları düşünüyoruz
Pasta yaptırıcaz 30 kişilik. ıki ayrı. Bitanesi resimli olucak.
Dolma sarıcaz Cuma gününden zeytinyağlı. Sigara böreği yapıcaz.
Pastaneden tuzlu kurabiye ve küçük susamlı krakerlerden alıcaz.
Sizin başka öneri fikriniz varmı?

niye yetişmesin ki ece :)
cebinde paran olduktan sonra bi ev düzmek ne kadar zaman alır ki
tamam yorucu olur elbette ama tek başıma düzmiycem sonuçta yardım edicek kayınvalidem , hasanın ablası teyzesi yengesi benim annem yengelerim halalarım oooo 1 haftada pırıl pırıl düzerler o evi...
düğün salonunuda tuttukmu ooo :)
kısmet tabi inşallah olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…