Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlar ya ben çok yoruldum bu aralar
bugün biraz erken çıkıp kafa dağıtmayı düşünüyorum ben

canım benim aklımda hiç bişey yok aslında vardı bi ara 3'lü tava istiyordu.
Bende aklımda tutuyum dedim kayınvalideme alırız hem işini d görür ama almış kendis.
Şuanda hiç bilmiyoum. ikisine de ne alcaz senin yok mu hilal

hilal hiç bişey düşünmüyorum şuanda o gün gelsin duruma göre bakarım
uygun olursam alırım olmazsam da kusuruma bakmaz heralde benim

Benim aklımda mutfak robotu almak var ama sadece düşünüyorum şimdilik. Dün onlardaydım mutfak robotu bozuldu bozulacak acayip ses yapıyo. Bitaraftanda düşünüyorum zaten çeyizimde alıcam çok amaçlı robat. Biraz daha idare edebilir diyorum. Bende duruma göre bakıcam.

bende çıkıp gezmek istiyorum ece geliyim gezelim beraber :KK70:

ben kayınvalideme mutfak robotu alıcam bozuldu onunki geçen hafta :KK70: ama anneme ne alıcam bilmiyorum bi aslıdan hariç 2 arkadaşımın nişanı var 2 anneye hediye ben nişanlımın babannesinede hediye alıyorum anneler gününde onunla kaldıı için hakkı vardır sonuçta nişanlımın üzerinde 3 anneye hediye :KK70: 2 görümcemin doğum günü onlara hediye :KK70: kol düğmesi yaptırcam oda var :KK70: damatlık var :KK70: var da var:KK70:

gel hilal dağıtırız valla ene güzel olur

yaa işimi ayarlayabilseydim bursaya gidicektim kuzenime ne güzel ya
ama ayarlayamıoyurm
çıldırmak üzereyim bu bahar ayları bana hiç yaramıyo

benim ne yazık ki çalışmamak gibi bi şansım yok =(
ya haftasonlarım yoğun geçiyo çıldırmak üzereyim
kendime zaman bile ayıramıyorum yaa
siz nasıl yetişiyosunuz her yere bana bi anlatın hele yoksa atıcam kendimi bi yerden aşağı

örnek vereyim size geçenlerde eltim dua okutmuştu ya eşi için biz gidememiştik
o yüzden bu cumartesi günü onlara gittik gönlünü almak için tabi cumartesi işten çıktıktan sonra
sonra ordan çıktık önce annemle çarşıyı turladık gömlekle hediye aldım 1 tane
sonra ibo işten çıktı geldi onunla ayakkabı aldık işte hem ona hem bana
sonra bi yerde çay içtik saat 8 i geçmişti
pazar günü kalk ortalığı toparla akşam oluyo zaten
hiç bişeye yetişemiyorum yani

Benim artık vucudum alıştı yoğunluğa aslında sende geç çıkmıyorsun ama ağırdan belki yapıyorsundur mesela. bende anlatıyım yalnız haftasonumu akannehir

Cuma gecesi 3 te yattım sabah 9 da kalktım banyo yaptım giyindim ve çıktım hakan geldi bu arada 10da işte beraber çıktık Direk Şişliyeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Şişliden okulu bulmak için 1 saat yürüdükk oldu saat 11 sınava girdim. 12de çıktım.kaydirigubbakcemile3

Sonra tekrar şişliye çıktı saat oldu 1 tabi bu arada direk eminönüne gittik tepeye çıktık alyanslar için bol bol gezdik bunlarda bitti tabi hiç oturmadan 4 kadar yürüdük dinlenme falan yok :eek:lmaz:

Oradan Taksime taksimden Levente yiğenimi almaya gittik onu aldık yeniden şişliye döndük. Şişliden osmanbeye yürüdük 1 saat 1,30 saat falan işte hemen hemen...

Sonra duraktan otobüse bindik ve direk eve ben biraz fazla tez canlıyım yorulmak nedir bilmem yerimseniben

Bende cumartesi günü sabah 9 da kalktım Banyomu yaptım kavaltımı yaptım saat 11 buçuk gibi evden çıktım. Fatihe gittim orda kıyafetlere baktım. Ordan eminönüne geçtim. 25 tane havlu aldım. Mor tül aldım. Lila kurdale aldım. Nazar boncuklu çengelli iğne aldım. Onları eve bıraktım sonra Cevahire geçtim ordan Kotandan kıyafetlerimi aldım. Eve gittim. Biraz temizlik yaptık.
Pazar günü de beşiktaşa gittim Ayakkabı çantamı aldım. Ordan yasinle buluştuk onlara gittik. Yemek yaptık. Yasin salatayı yaptı. Sonra derbi maçı izledik. Sonra eve geldim.
Bu akşam havluları yapıp bi kenara koyabilirim. Yarında nişanlık provasına gidicem =))
23 Nisanda bizde kesin çalışmayız =)))))

bilmiyorum ya
bu ara herşey ağır geliyo kendime vakit ayıramıyorum
ondan geçtim dün evde film izliyim dedim yüzüklerin efendisini aldım ya
kaç kere patronlar aradı bişeyler sormak için
onun dışında devamlı bişeyler düşünereek geçiyo zamanım ya
allah insana taşıyacağı kadar yük verirmiş ama ben artık taşıyamıyorum

bilmiyorum ya
bu ara herşey ağır geliyo kendime vakit ayıramıyorum
ondan geçtim dün evde film izliyim dedim yüzüklerin efendisini aldım ya
kaç kere patronlar aradı bişeyler sormak için
onun dışında devamlı bişeyler düşünereek geçiyo zamanım ya
allah insana taşıyacağı kadar yük verirmiş ama ben artık taşıyamıyorum

Sen çok bunalmışsın canım ya. Okadar niye takıyosun kafana herşeyi. Akışına bırak herşeyi rahatla biraz ya :1hug:

X