Sipaydi ye Yardım lütfen

aslıcıım süpersiniz valla tek kelimeyle yaaa bu emirgan neresiymiş yaaa bittim ben oraya vuvvv müthiş yer yafffff opuyorumnanaktan

kızlarr ben çok yoğunum haberiniz olsun istedim bugün bi daha giremeyebilirim
öptüm hepinizi iyi bakın kendinize

pırlanta siz bohça işini ne yaptınız...
sandık mı düşünüyorsunn....

Ya bacım bizim bohça sandık işleri çok karışık. Napıcaz bilmiyorum. İki hafta sonra istemeye geliyolar. Nişan alışverişine çıkmadık daha. Ne zaman çıkıcaz bilmiyorum. Yasinin veya Güler teyzenin nezaman çıkıcaz diye sormasını bekliyorum. Bi aklımda diyo nişandan sonraya erteleyeyim şu bohça işlerini. Gecelikmiş terlikmiş makyaj malzemeleriymiş hepsini nişandan sonra alalım diyorum. Zaten onları kullanmıcam düğüne kadar. Şuan onunda eli benimde elim sıkıştı. Napıcaz bilmiyorum. Herşey belirsiz yani henüz.

Hımmm sende mi sandık istiyorsun... araştırdın mı sandık işlerini fiyatını falan opuyorumnanaktan
Eliniz sıkışık ise kasma kendini sonra halledin eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3

Hımmm sende mi sandık istiyorsun... araştırdın mı sandık işlerini fiyatını falan opuyorumnanaktan
Eliniz sıkışık ise kasma kendini sonra halledin eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3

ya aslında sandık istemiyorum. sandığın içine ne koyucam sonra bilmiyorum. hani ortalarda sürünmesin. hani anca olursa makyaj malzemeler için bi kutu olabilir. ama sandık pek aklıma yatmıyo.
yasinin eli sıkışık sanırım çaktırmamaya çalışsada. :a015: sürekli bişeyler çıkıyo. =((
Bide hastane falan çıkıyo işte. herşey para

hımmm sandık düşünürsen benim fikrim tabi içine seccade-terliklerini-başörtülerini koyar yatak odasına koyabilirsin. ikisi birlikte de var dediğin gibi tek makyaj içinde var.

Hoşgeldin canım opuyorumnanaktan

spedyyyyyyyy dün gece seni arayacaktım zuzum ama tel faturamı ödemeyi unutuum için telimi kapatmışlarrr sabahtan berdirde benim aklımda bişi vardı ama ne die düşünüorum yaaaaa :çok üzgünüm: doğum günün kutlu olsun bebeğimmmmmmmmmmmmm iiki doğdun aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan :asigim:

Hımmm dövüyüm mi şimdi seni :jeyyar::jeyyar:
canım benim düşünmen yeter çok sağol hayatımmm ŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…