Sipaydi ye Yardım lütfen

evt ya en mantıklısı o bu arada zaman git gide azalıyo bende ufaktan panikler başladı
25 nisanda arkadaşım evleniyo
15 haziranda ben nişanlanıyorum
18 temmuzda arkadaşım evleniyo
bekarlar dövcek yakında bizi
arada tam tarihi kesin olmayanda 2 tane düğün var
ağustosta arkadaşım askerden gelicek o da yapar düğün ohooo

yavv haketten benimde biçok arkadaşım bu sene nişanlanıp evleniyor yafff
bu sene evlenme yılı sanırım :asigim:
8 mayıs cumartesi aslı nişan
4 haziran cuma spedyyy nişan
15 haziran salı ece nişan
26 haziran şebommm düğünnnn :asigim: bide temmuzda bir arkadaşımın oğlunun sünnet düğünü var ohooooo

aslı ozaman onlar yalnış düşünmesin bize söylemediniz falan diyeç

evet benimde aklıma gelmiyo değil. ama ben bi şekilde kurtarırım durumu. zaten yasine seccade filan vericeğimi çıtlattım. güler teyzeyede dicem nişan bohçası olarak düşünme içimden hediye vermek geldi yaptım diye. hoşuna gidicek bence aklinialirimsmile

aman aradım kızı şimdi biizm nişan ile onun kınası çakışıyor. değiştirmeyecekta sanırım
ama düşünmüyorum ister değiştirsin ister değiştirmesinn

nişan tepsisi aldım bugün. 5 tane de havlu. onlar istemeye gelince babam "biz de sizi bir görelim" diyecek, oraya gideceğiz. bir havlu, bir kolonya götürürüz, annesine ve ablalarına. yoksa havluları bekletip nişandan sonra mı versem?
ece, tepsiler hep birbirinin aynı kapalıçarşıda, yastıklarsa iğrenç. fazla beğenmeyerek bi tepsi aldım, yine içlerinde en iyisi oydu. çıktım çarşıdan aradan zafer'e çıkarken küçük bi dükkan gördüm. bebek partileri için süsler vardı vitrinde, bi gireyim dedim. öyle güzel yastıklar var ki; hem de 20 lira. hiç uğraşma,yapıcam diye. git al bence canım. sen de bursa'dasın diye diyorum.

tabi yine sen bilirsin. ben adam artık tepsiyi geri almaz diye dönmedim. önce bayağı üzüldüm; ama sonra eve gelince tepsime de alıştım ve onunla barıştım. napiyim? :))))

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 10.04.2010 Cumartesi Chance21- SON 1 GÜN :teytey:
:teytey: 11.04.2010 Pazar Laydy- SON 2 GÜN :teytey:
:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:
:teytey: 29.06.2010 Salı Hiloss :teytey:
:teytey: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :teytey:

Son 1 gün, amaniiinnnn delikafadulden

Bir heyecandır,bir strestir sormayın kızlar...
Saçlarımı nasıl yaptıracağıma karar verdim gibi.İki model var aklımda,hangisini seçeyim.
Kahküllerim uzadığı ve biraz biçimsiz olduğu için taç takarak onları geriye almayı düşünüyorum. Ya maşalı olacak ya da dümdüz... Sizce?

günaydın kuzularımmmmm anammmmm heyecan dorukta aman chance arkadaşım kalbine dikkat et :jeyyar: şimdide mutluluklar seninle olsun canım sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…