Sipaydi ye Yardım lütfen

Buda güzelmiş aslı iki renk daha güzel bence tek renk boğar.

Evet canım ya böle yapıcam. Beyaz kenar tülleri kırmızı. Nişanlığı diken kadına sölerim. Nişanlığın kalan tüllerinden parça verir bana biraz aklinialirimsmile
Yada beyaz yapıp kurdaleyle yapıcam ecemin modeli gibi. =) Kumaşım çok olursa ikisinide denerim.

tamam o zaman ben 2 metre de ince kurdele alırım istersen yüzüklerin kurdelesi o olur =)

aynen kadında kalır zaten fazladan tül canımm merak etme hallolur oda güzelde olur eee bizimle de paylaşırsın artık.

ece canımm tamam olur sabırsızlıkla bekliyorummmm

kızlar bu yastıklar ne için

Canım bunlar nişan yastığı, yüzük yastığı. Tepsi yerine kullanıcaz =) Yüzükleri koymak için.

speedy son bi sorum daha var yüüzklerinizi kırmızı kurdeleyle mi bağlıcaksın ?
ben nişanlığın renginde alıcam yüzükler için de kurdeleyi

Canım kırmızı olucak benim herşey =)) Para takıcaklar ya kurdaleyle her nekadar sevmesemde öle para takılmasını onu da nişanlığın renginde al istersen sırıtmasın.
Yasine herkes takısını parasını zarfa koysun versinler dedim yok olmaz dedi =))

hmm ben o para takacakları kurdeleyi beyaz almayı düşünüyorum
farketsinlerde üzerime falan iğnelemesinler diye

iyiyim sipit sen nasılsın
burdayım ama gidicem pc iflas etti hiç açılmıo internete giremediğime mi içinde bir srü resmim vardı onamı yoksa biriktirdiğim işleri yapamadım ona mı üziliyim bilemedim bugünde alınmazmış öle dedi patron yarına kaldı pek görüşemiceis bebekler

izledim ben videolarını
yemek yok pascal hayırr
çok akıllı bi hayvan yalnız
ben her ne kadar korksamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…