Sipaydi ye Yardım lütfen

hm fiyat ne kadar tuttu peki hoşuma gitti düğün için düşünebilirim hepsi çok güzel canım güle güle giy kulln

kol düğmesi 50 YTL canım
ayakkabı 55 YTL
Çantam ise 20 YTL ama hepsi ayrı ayrı yerlerden :1shok:

Canım Teşekkür ederim çiçek bence de kalsın böyle bi daha masrafa gerek yok lmaz:
Bide cumartesi günü saat 4ten 10a kadar dolaştık hiç oturmadan fatih-aksaray-eminönü derken ancak eve geldik
ama cumartesi günü bahsetmiştim ya gaziosmanpaşa da beğendim falan diye :1closedeyes:
gittik onu aldık ince topuk istemedim ama yok başka mecbur aldım delikafaduldendelikafadulden

topuklar çok ince değil rahat ol sen
hem çok kalın topukta kaba durabilirdi
bende aynısının grisini bulsam alırım

Bulamadım yaw offf internet sitesinde yok ama anlatıyım gri biraz parlak çok yüksek değil benimkinden az biraz kısa önünde taşı var öpücük burun arkadan ayarlanabilen modellerden.
Ben onu alıcam aslına eminönüde baktık 58 YTL bide çantası var aynı renk ve model 40 YTL taşı bile uyumlu onun için hakanla bayıldık modele bayanssulusmile
Eminönünde almadım fatihe geri döndük dolaştık sonra dedim gel alalım fatihten bu kezde numara yok.
Bi güç alma der gibydi ben de inat ettim almadım ve zaten rengi daha koyuydu bayanssulusmile

günaydın kuzucuklarımmmmm ben bugün çok yorgnum
dün derse başladık hocayla toplamda dün ve bugün 7 saat araba kullandım kız spedyyy
buradan ist.a gelmiş kadar oldum valla bi ara ist. yolunda araba kullandım dedim şeytan
dioki bas devam et git ist.a bizim kızları gör geri artık süreekli debriyaj fren gaz yapa yapa
ayacıklarımda derman kalmadı valla bilmiyorumkismile

eeee canım güzel alıştırma oldu işte sana Şeniz
gelirken zorlanmazsın şekerim sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Günaydın canım

albume bakın sizde kaldıırcamm

kızlar bu hafta sonu evdeydim kolayda olan bikaç parçanın resmini çektim onları ekliyim size

mutfak takımım mutfakta dantel sevmediğim için böyle aldım bende

nevresim - pike

bu havlulardan 3 paket var bimden almıştım

bunlar çamaşırlar

bu battaniyem

bu pamuk saten pijama annemle almıştık kınada giyerim belki zaten 3 takım oldu saten pijamam ne yapıcaksam o kadarını

bunlar patikler

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 10.04.2010 Cumartesi Chance21 SON 5 GÜN :teytey:
:teytey: 11.04.2010 Pazar Laydy :teytey:
:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:
:teytey: 29.06.2010 Salı Hiloss :teytey:
:teytey: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :teytey:

ya aslış olmadan eklemek istemiodm ama bendekileri eklym barim

aslışım gelirken bana çeyiz için bardak almış çok sevindim çok beyendim canım benim düşünceli arkadaşım :1hug:

Son düzenleme:
bende hafta içi firsat bulursam ayakkabı işini halletmek istiyorum
polarise bakıcam o aklımda
onun dışında burdaki bütün mağazaları gezip karar vermem lazım

daha makyaj malzemelerini tamamlayamadım onları almamız gerekiyo
nişan bohçasına bornoz takımı alıcaklarmış onu gidip seçicem
kaban alıcaz
gecelik takımının altına terlik alıncak ama ben tüylü istemediğim için şık bi terlik bulmam lazım
bionun nişan için takımı traş makinası alıncak :S
kravatı yapmıyo nişanlığı aldığımız yer isterseni kumaş verelim demişler ama nasıl diktircez diye istemedim
nişanlığın renginde ya da çok yakın renkten kravat mendil alıcaz

ececiim takımların çok güzelmiş özellikle mutfak için aldıkların çok cici geldi bana birde o iç çamaşırlarda çok hoş ve çok sexymiş vuvvvvvvv :jeyyar: gülg güle kullan bebğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…