Sipaydi ye Yardım lütfen

ben okurken berke geldi aklıma bende ilk geldiği gün eve sinir olmuştum kıpkırmızı çirkin bişeydi
benim için o yalnızca arkadaşlarıma hava attığım bişeydi kardeş gibi görmüyodum bile onu
bu aralarda o ergenlik döneminde her akşam kavga kıyamet kopuyo evde ama yine de canım o benim :asigim:

kızlar, ayın 4ü... kaldı 8 gün istemeye.
aranızda bursa'da olanlar var anladığım kadarıyla. ben de bursa'da çalışıyorum.

çarş. ya da cuma günü yüzükler için tepsi ve süslenmiş makas vs. bakıcam. çünkü nişan 18'inde, çok az kaldı. kapalıçarşı'da bulurum sanırsam aradıklarımı.

tepsi için fiyat tahmininiz var mı acaba diyecektim? tepsiyi kız tarafı alır sonuçta değil mi?

speedy'm sevgilimin yeğenlerinin sınavı olduğundan nişanı bir gün erkene aldık. bizim aileler birbirinden uzak şehirlerde. bizimkiler balıkesir'de, onlar kayseri'de, ben bursa'da. ayyyy nasıl olcak bu işler bakalım? bilmiyorumkismile

olup bitse diyorum valla stresimden! aklinialirimsmile

Kızlar yüzüklerimi hayırlısıyla bugün aldım,sizinde fikirlerinizi almak istedim?

canım yaw alyansları çok güzel Allah mutlu estsinnnsempatiksalakcinni

clemennnn kız 1 gün önceye alırım hadi bakalım 1 gün geri geldi tarhialkisalkisalkis
eger söz ise tepsiyi erkek tarafı alıyor genelde bizde öyle olmuştu canım ama sen alsanda bişey değişmez 20 ile 30 arası hafta sonu eminönüne gitim oradan biliyorumm canım :içelim:
bende ayakkabımı da hallettim bide çanta aldık ohhh çok şükür buda bitti :jeyyar::jeyyar:
bizimde bugün tam 2 ay kaldıı delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 10.04.2010 Cumartesi Chance21 :teytey:
:teytey: 11.04.2010 Pazar Laydy :teytey:
:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:
:teytey: 29.06.2010 Salı Hiloss :teytey:
:teytey: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :teytey:

Oyyy canım şimdi gördüm eklemişssin çok sağol Allahım hiçbirimizi utandırmasın inşallah:Saruboceq:

hm fiyat ne kadar tuttu peki hoşuma gitti düğün için düşünebilirim hepsi çok güzel canım güle güle giy kulln

süperler canım bayıldım ben özellikle ayakkabı ve çantan harika :lepi:
çiçeğinde hiç abarttığın kadar büyük değil

bende dün bütün gün evdeydim temizlik yaptım
aldığım bişiler vardı onları düzenledim bayağı yoruldum ama işlerin çoğunu halletim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…