Sipaydi ye Yardım lütfen

Diyorum ya bırak gelsin hepsi .... biti gibi... :jeyyar:
Baktın sığmıyorlar kalsınlar ayakta senin sorunun değil elinden geldiği kadar sığarlar gönüller bir olsun.
Boş yere ağlama inan daha farklı sorunlar çıkıcak önüne.

canım kayınvalideni ara de ki nişanlığa bakmaya daha erken gidelim biz şöyle bi baktık 1 ayda teslim ediyolar de o da kabul edicek bence
anlayışsız bir insan olduğunu sanmıyorum

Aslıcım şimdi aslında bunda çok üzülcek ağlancak bi konu yok ama bu hazırlık aşamaları çok streslidir o stresinde verdiği bi bunalım var üzerinde herşey sanki üst üste geliomuş gibi olur beni yanlış anlama sakın yaşayıp gördüğüm kadarıyla söylüyorum sadece Aslında kalabalık gelmeleri bi yönde iyi yer sorunun olmasa inan gururlanırsın.Bizim ev 160 mtrkre ve temmuzun o sıcağında 4 oda ve mutfak tıklım tıklım dolydu ilk başta çok kızdım nasıl uğraşcam ben onlarla o kadar kişiyle dedim ağladım hatta kavga bile ettm 100 küsürden fazlaydık bz ama bana hiç bi sorun olmadı dert etme zaten saatlerce kalcak değiller ya.

arkadaşım rahat olmaya çalış zaten söz nişan mutlu olaylarda olsalar ailelerin tanışmaları anlaşmaları insanı gerer biliyorum ben her bir araya geleceklerinde sabahtan başlardım mide krampları geçirmeye o yuzden rahat olmaya çalış sonuçta evinizi görmüşler durumu biliyorlar yani ayakta kalırlarsa ayıplamazlar istersen evdeki halıları çıkar açık alanı genişletin rahat hareket edilir o zaman sen mutluluğunun tadını çıkar gerisini boşver takmamaya çalış sakın telefon falan ettirme bence boşuna gerginlik olur üzülürsün rahat ol

aslım bizimde ilk tanışmaya geldiklerinde çok kalabalıklardı birde tektim ben saatlerce servis falan yaptım ama onlar kapıdan çıktıktan sonra o kdar kalabalık gelmelerine sevindim bence gelmeleri ya da gelmek istemeleri sana değer verdiklerini gösterir
istemeye geldiler 40 kişi vardı ama ben pek servis yapmadım daha da keyifliydi
sözde 80-85 kişi vardı ben hiççç servis yapmadım ama çok keyif aldım bizim komşumuz evini açtı 2 evde oldu sözümüz bizim sizde komşunuzdan rica edebilirsiniz

günaydın kuzularımmmmmmm opuyorumnanaktan
bugün düt dütümle geldik işe yupppiiiiiiiiii bayanssulusmile
pırlantacıım üzme canım sen o tatlı canını bırak gelmnek istiyorlarsa
gelsinler ayakatada onlar kalırlar sen hiç takma bence :umursamaz:

sağolun cancağızlarım benimmmm merak etme spedyimmmm hep dikkatli kullanıcam söz yerimseniben

he aslış cuma kendi ellerinlen teslim etcen yani davetiyeni :1hug:

Evet bitanem :1hug:

noluyor naan aslıhan ile hilal ne çeviriyorsunuz.

buluşuoz baby :jeyyar: :kedi:

buluşcasdaa :kedi:

:jeyyar: :jeyyar:

tamam secl canım aklım kalır vallahi.

hilal buluşun bakalım :mymeka:

sende gelsene kız kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…