Sipaydi ye Yardım lütfen

yalnız aslım böyle kürkler bayağı pahalıya gelir o yüzden kalın uzunnn bi şal ördür tabi sen bilirsin

ben düğünden sonra yemek falan hiç düşünmedim ya düşünmüyorumda koca günün yorgunluğu stresi sonra yemek ı-ıhh yaa
zaten bizim eve gitmemiz 2-3 olur o saatten sonra da yemek falan zor

hemen al fiyatı 175,00 tl ya oha :1shok:

%100 orjinal tavşan kürkü, kaliteli astarlı. S, M, L, XL bedenleri mevcuttur.
Model üzerinde değişiklikler talep edilirse özel olarak tekrardan tasarlanıp hazırlanabilir.
Özel siparişleriniz alınır.
Kargo ücreti bize aittir.

Güzel ama mont gibi be aslı bence ozaman geldiğinde modeline göre bak yani dur bi nişanı hallet şimdi alsan napıcaksın belki hava mükemmel olcak.

bak aslıcıım bu tarz bişiler olabilir aslında bunları gittigidiyordan buldum yafff

evet canım pahalılar ya
ama çakma falan bulabılırsem alıcam

benım gecen sene mezunıyet elbısemı aldıgm yerde cakma kurkler vardı
muhtesemlerdı
oraya bı bakıyım
osmanbeyde bı pasajdaydı sıpıdm

bak aslıcıım bu tarz bişiler olabilir aslında bunları gittigidiyordan buldum yafff

kuzum cok hosmus yaw
ne kadarmıs fıyatı?

dugunden sonra ıstıyorum yaw guzel bı tur sonra yemek
yada bıseyler ıcılır
eve gıdıncede hasan sızar bende kurtulurum bı gecelıkte olsa haha

hahhaaa benimki kesin sızar çünkü salondan çıktıkran sonra damada işkence yapıyolar :roflol: :roflol:
şimdiden herkes bana diyo bak ne istersen söyle biz yapalım diye o da 1-2 saat sürüyo o kadar uğraştıktan sonra hali falan kalmaz olmadı ilaç içiririm :roflol:

çakaaalll... :roflol: :roflol: :roflol:

Kaçış yok haaaaa :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

evet spedım cok war o traflrda

Şeniz

hahaha hasanla bole bı foto cekıncem kaydirigubbakcemile3 sokagn ortasnda karların altında kaydirigubbakcemile3

aslım çokta düşünme bence yaa beyaz mı olucak kırık beyaz mı ona karar verdin mi tamamdırr :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…