Sipaydi ye Yardım lütfen

amann aslım dert ettiğin şeye bak ya o yün satılşan yerlere git orda model vardır model seç bunun karbeyazını istiyorum de tamam işte :lepi:
hiçç takma kafana en olmadı ben örerim sana

oyyy balımmmm soylemen yeter beeee :1hug:

polaris var canım
ben buna çok benzer bi model beğenmiştim hatta nişanlığı almadan gidip alıcaktım ya
orda 40 liraydı ilk ona bakıcam

hmm anladım cnm cok ıyıymıs 40 tl hıc kaçırma cnm

ben bunu öremiyorum ama düz istersen örerim bunda işleme falan var
eeee annemin parmağında da tendomlar koptu yapamıyor tığ kullanamıyorum ben.

cok gecmıs olsun annecıgıne spedım benım
bı sen or bıde ecos orsun
bı onu takarm bı dgerını
haha

cok cakalm yaw
seçil sende ör kız

seçilim tşk ederim bebeğmmmmmm
elceğizlerine sağlıkkk...
ilki çok ağır kızlarda öyle düşünüyo
ikincisi çok tüylü
diğerleride pek sıcak tutmaz gibim sanki

eeee o zaman ben sana diim canım beyaz olmak zorundamı mesala kürk olsun ama bolero tarzı bişey giyme bence ceket felan olabilir aslında zaten düğün salonuna girince çıkartıcaksın sürekli üstünde kalmayacağı için ceket felan tazıda bişey düşünebilirsin bence aslımm bebğim aklinialirimsmile

kuzum bende bi piyasaya bakiim bu haftasonu alışverişe çıkıcam eğer böyle bişey bulursam alır ben sana kargoyla yollarım bebğim

aslım yaa çok soğuk olursa şal fayda etmez diye düşünüyorum ama sen bilirsin tabi yine de

canım birde internette alışveriş sitelerine baksan bence bulursun bişey sempatiksalakcinni

Tabi canım bak bunlar sıcak tutar işte ben örnek kendime bi başlarım eğer yapabilirsem yaparım ama söz vermeyim canım bi denerim.

evt cnm bole bıse arastırmak lazm
solemen yeter btanem benm :)

kuzum bende bi piyasaya bakiim bu haftasonu alışverişe çıkıcam eğer böyle bişey bulursam alır ben sana kargoyla yollarım bebğim

oy kurban olrm solemen yeter btanem :)

beyaz olcak kuzum evet ben bı tanede kurkumle bı foto cektırmek ıstıom fotocuda
hos bı kurk olması lazm aklinialirimsmile
hanı hasan bey dugunden sonra eşşek degl ya bı yemege flan cıkarır
camlıca tepesıne flan
o zman ustume gıymem lazm

buuuu nasıll...

ecoş şal değilki kürk kız kaydirigubbakcemile3 hiç yoktan iyidir hiç giymemekten kuzum
seçilim gittigidiyoda falan var
olmadı öyle alcaz artık
bu gittigidiyodan buldm mesela bnun beyazı olablr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…