Sipaydi ye Yardım lütfen

Ece Canım Hepsi ne güzel öyle ama sen daha güzel çıkmışşsın sanki biraz zayıflamıişsın yada moralin mi bozuk. sempatiksalakcinni
ÇAycına bayıldım çok güzel canım gayet mantıklı bi hediye olmuş :jeyyar:

ay ecişş yerim senii kızzz :1hug:
ooyy ne tatlısın sen öyle elbisede çok yakışmış
hediyelerinde çok güzel
enişte beyde pek bi utangaç duruyo resimde
çok terbiyelii bir eniştemiz var maşallah maşallah
bizm hanfendide bacak bacak üstüne atmış şuna bak artist

pırlantacım sağol canım

kızlar çocukj bakıcılığı dedim ama canım sıkılmadı patronum kızını getirdi onunlayım sabahtan beri
kardeşi hastalanmış ben bakıyorum
ama sevdiğim için zor gelmiyo bana

yok kız zayıflamadım belki duruştan öyle çıkmışımdır ama dün çok yoruldum yani o bir gerçek
çaycıyı beğendim aslında benim mutfağım pembe ağırlıklı olucak yeşil biraz alakasız kaldı ama önemli olan düşünmesiydi bende değiştirmicem

yaa çok terbiyelidir ne demezsin kaydirigubbakcemile3

eciş kız annenle kardeşinin resmi yokmu..
:)

canım bakayım bi varsa eklerim onları da

yok kız sana öle gelmiş hiç öle zayıflamak gibi kötü huylarım yok benim kaydirigubbakcemile3

kızlar yaa dün nişan muhabbeti açıldı takı olarak ne istiyorsunuz söyleyin mutlaka dediler
ne yapalım sizce ne isteyelim bilezik mi yoksa set mi
ben set düğünde takılsa daha mı iyi olur diye düşünüyorum ama

Vallahi bende ilk başlarda boşver diyordum ne olursa olsun.
ama set alırlarsa mesela normalde de takabilirim. ama yok bilezik olsun derlerse de setten daha pahalı mesela set alırsa 1500 YTL 2000 YTL ama 3 bilezik 2000 YTL falan hemen hemen.

Bence sende boşver düğünde set zaten takarlar nişanda da söyle ne isterseniz diye yada aklındakini söyle.

yani çok yardımcı oldun canım
ben taktıklarının ikisini de normalde kullanmam bi yere giderkende bilezikte olsa takmak zorundayım set olsada takmak zorundayım
bende düşünüyorum ki bilezik taksınlar
nişanda hem set hemde bilezik takarlarsa düğünde ne taksalarda millet bişey yapmadı gibi görür
o yüzden bilezik istesem amannnn

hımm ozaman öyle yap canım gerçi orada fyatları yarı yarıya falandır.
Ben burada bi tane set beğendim.1500 YTL dediler ama en ucuzu eyvahedigeldismile

yok yaa altında fiyat hiç farketmiyo ne yazık ki
tanıdıksa 10-20 ucuz oluyo o kadar yani

akşam daveti işimizi halledicektik dedim hemen aradan çıksın. ama adamın Telefonu kapalı.
En kötüsü akşam başka yere bakarız bizde napalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…