Sipaydi ye Yardım lütfen

bu arada spidiciim şimdi gördüm mailini nişanllın harika olmuş bebğim ii günlere vesile olur işallah kaydirigubbakcemile2

Günaydınlar herkese güzel bi hafta diliyorum kızlar. Nasılsınız. =))

Ececim geçmiş doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana hiç yaşamadığın kadar mutluluk getirsin. =))

bu arada spidiciim şimdi gördüm mailini nişanllın harika olmuş bebğim ii günlere vesile olur işallah kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 Daha Eksikleri var ama tam olarak öyle olmuycak. altta katları daha fazla olucak inşallah laelaelaelaelae

pırlanta hoşgeldinşakkıdı

Kızlar Hafta sonu neler yaptınız. Speedy seni okudum ne güzel siz onlara onlar size =))

Bizde Cumartesi günü Yasini davet ettik yemeğe. Ciğer sote patates kızarttık. Bende piyaz yaptım =)) Allah ne verdiyse yedik. Sonra dışarı çıktık yasinle biz. Yasinin kankası geldi Taksime eşiyle birlikte. Tophaneye indik Hep beraber maç izledik =)) Sonra tekrar yemek yemeğe gittik =((( Patlıcaktım

Pazar günü de Annemle Eyübe gittik gezdik. Sonrada ben arkadaşlarımla taksime çıktım. Makara kukara. Baya yoğun geçti yani hafta sonum =)

ii hadi bakalım hayırlısı olsun bebğim kaydirigubbakcemile2
bende cumartesi günü hem kendimi bakıma aldım kuaföre gittim
saatlerce oradan çıkmadım sonra gittik araba baktık o beğendiim
araba satılmış yaaahala kafama göre düt düt bulamdım maalesef akannehir
ayrıca terzim dün kapalıydı yanındada tandık bi kuaför var bende modeli
terizye versinler diye oraya bıraktım azsonra aricam terziyi noolacak bakalım zemuszemus

Bu haftasonu bi ben eve takılıp kalmışım ya akannehir
Daha pzrtesi....5 gün daha off...
Geçermi bu haftaa...

Hımmm Tophane biz nişandan sonra karar verdik oraya gidicez.
Çokta güzel olucak ben çok seviyorumm yaw gidip orada nargile içmeyi falan olumunekankayizsmile

eeee Araba yine beklemede neyse başka yerleri araştırın yada adamlara söyleseydiniz.
İstediğin model eline gelirse haber versin hemen eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
Elbiseyi de ben de merak ettim yaw olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

seçil haber ver kuzummm bende merak ediyom terzi ne fiyat vercek bakalım
sen o lacıvert olan elbıseyı gostercektn dmı

ya kızlar terziyle görüştümde bu model baya zor bir modelmiş çok el meeği gerektiren bir işmiş bu dikilse bile öyle 100 tlye felan dikilmez size baya pahalıya mal olur dedi bende vazgeçmek zorunda kaldım elbiseden başka bişey diktircem bilmiyorumkismile

pırlantamm bebğim sanad kojaman merhaba tatlım naıslın iimisin zuzum???

Herşeyde bi hayır vardır secl. Senin araba bi yerde bekliyo bakalım. Saçını falanmı boyattın. Yoksa cız cız mı yaptırdın :sinifsinif:
Ben iyiyim valla havalar güzelleştikçe bende iyi oluyorum =))

Bu haftasonu bi ben eve takılıp kalmışım ya akannehir
Daha pzrtesi....5 gün daha off...
Geçermi bu haftaa...

Adaşım geçer bu hafta da geçer. Bi bakıcaz Mayıs haziran gelmiş =))

Tophaneyi bende seviyorum. Ama cumartesi günü çok sıkıldım. Acayip sıkıcı bi maçtı. akannehir

kızlar çocuk bakıcılığı yapıp az sonra gelicemm

canın sıkılmış senin belli. Patronun çocuğu falanmı geldi ?? Yoksa müşterinin çocuğu falanmı.

spediciim tel nomu felan bıraktım oraya opel corsa gelirse bana haber verecekler ya bakalım....araştırmlaar devam yanii....

Secl Ankarada hafta sonları çıksan dolaşsan bi. Hoşuna giden elbise olursa satın alsan. Diktirmeyle hiç uğraşmasan. Üstüne giyerek deniyerek alsan ? Baktın kafana göre bulamazsan terzi işini araştırırsın. Ama hazır bişiler bulabilirsin gibime geliyor.

inş adaşım yaw mayıs gelırmı hec bılmıyom walla umudm yok henuz

ecos ne cocuk bakıcılıgı kız :uhm:

pırlanatcıım kahkülümü kestirdim dib boyamı yaptırdım cız bız yaptrdım ama benim acı eşiğim artık yok gibi kaç senedir sir yaptırdıım için artık acımıo alıştım valla sonra manikür pedikür yaptırdım kaşımı bıyığımı yoldurdummmm ohhhh bebkler gibi oldum sonrada evişmi gidip duşumuyaptım ğstünede tüm vücuduma krem sürdümmmm bebişler gibi oldum bayanssulusmile

pırlantacıım bakıcam artık yaaaa önmüzdeki haftasonu şöyle tüm
alışveriş merkezlerini geziimde barii belki kafama uygun bişiler bulabilirim kaydirigubbakcemile5

ohhh misssssssss hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…