Sipaydi ye Yardım lütfen

naber kızlar?
spedyim davetiyeni seçince göster biz de!
oh secl mis gibi olmuşsun.
bende bugün maniküre gidicem. ellerim çok kötü oldu. diğer bakımlar bakalım ne zaman olucak?

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 27.03.2010 Cumartesi Mayaiolp :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslhsnkyk :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 24.06.2010 Perşembe Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:

eeeeeeee mayailop arkadaşımız için Son 5 Gün.

evet canım sonn 5 gün bu hafta sonu müzik sistemi işini hallettik notebooka 5+1 takıp coşacağız. kayınval,dem bohçalarını hazırlamış çaktırmadan onları gördüm haftasonu. bizimkilerde evi hazırlamaya başladılar gereksiz şeyler ortalıktan kalkıyor.davetli sayımız 100ü geçti servisler kiracımızın mutfağından yapılacaktı böyle kalabalığı görünce komple evini açacak heralde 3kata sığarız diye düşünüyorum. perşembe günü kuaföre gidip kaşımı fln aldırıcam manikür yaptırıcam aynı akaşm ananem ve teyzem gelecek bulgaristandan cuma günü onlarla çarşıya çıkacağız veeeee gelsin cumartesi ayy bana bir şeyler oluyor sanırım gri sayım başladı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

evet canım sonn 5 gün bu hafta sonu müzik sistemi işini hallettik notebooka 5+1 takıp coşacağız. kayınval,dem bohçalarını hazırlamış çaktırmadan onları gördüm haftasonu. bizimkilerde evi hazırlamaya başladılar gereksiz şeyler ortalıktan kalkıyor.davetli sayımız 100ü geçti servisler kiracımızın mutfağından yapılacaktı böyle kalabalığı görünce komple evini açacak heralde 3kata sığarız diye düşünüyorum. perşembe günü kuaföre gidip kaşımı fln aldırıcam manikür yaptırıcam aynı akaşm ananem ve teyzem gelecek bulgaristandan cuma günü onlarla çarşıya çıkacağız veeeee gelsin cumartesi ayy bana bir şeyler oluyor sanırım gri sayım başladı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

Müzik sistemi için canım kesin önce bi deneyin bakın bakalım çalıyor mu çalmıyor mu yada nasıl 3 kata hizmet etmez ses sistemi herhalde biizm evde 80 kişi falandık.
Bi odada erkekler oturdu biz hanımlarla coştuk sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Bohçalarını gördün demek ben görememiştim söz günü getirdiler o gece baktım ancak :gitme:

Son güne kadar fazla bakım yapma kendine ki farklı ol o gün perşembe den başlarsan ancak biter seninde işlern zaten evin içindeki vitrinleri bile çıkardık biz ancak yetti çünkü kaydirigubbakcemile3

aman Allahım sonra cumartesi gelsin eeee o gün daha heycanlı olursun herhalde sempatiksalakcinni

orta kata koyacağım müzik sistemini oynamak isteyen oraya gelsin erkekler zaten sohbet etmeyi tercih edeceklerdir onlar yukarda olacak. teh dileğim hava birazcık daha ısınsınki büyük teraasımızı da açabilelim o zaman herşey daha rahat olacak. şu an halimi görseniz yüzüme bakmazsınız zaten iyice saldım kendimi ki nişanda herkes waowww desin bayanssulusmile

orta kata koyacağım müzik sistemini oynamak isteyen oraya gelsin erkekler zaten sohbet etmeyi tercih edeceklerdir onlar yukarda olacak. teh dileğim hava birazcık daha ısınsınki büyük teraasımızı da açabilelim o zaman herşey daha rahat olacak. şu an halimi görseniz yüzüme bakmazsınız zaten iyice saldım kendimi ki nişanda herkes waowww desin bayanssulusmile

eee canım artık baksana havalara mükemmel bence açarsınız ama akşamları biraz daha soğuk oluyor.
eee bide herkez oynar terasta havanın soğukluğu fazla etkilemez. kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Canım hiç telaş yapma inan herşey çorap söküğü gibi geliyor arka arkaya şakkıdışakkıdı

Kızlar Kayınvalide bohçası yapan var mı neler koyulur içine? Ya ben hiç istemiyodum ama kayınvalidem tutturdu ayrı ayrı ablana kadar yapıcam diya mecburen bizde yapıcaz artıkfisfisfis

Kızlar Kayınvalide bohçası yapan var mı? neler konur içine? Ben yapmıcaktım ama kayınvalidem ablama kadar yapmaya kalkışınca mecburen bizde yapıcaz artık...

Ben kaşıma tek sıra taş takıyorlar ya modelli falan öyle bişey istiyorum. yaw
ama örnek hiç bulamadım model olarak.
Tek Arkadaşımın örnek olarak ama bu çiçekli boya olarak
2115.jpg

Son düzenleme:
kızlar biraz geç oldu ama sonunda yüklüyorum resimleri
bu çim adamımız
z8lopuigtnmmn4eklsp.jpg

bunlar annemlerin hediyeleri
bu gelin damat mumluğum
efjkyu6xy7kgs9r23w.jpg

bu hayalet tuzluğum