Silikonları çıkartmak istiyorum

Merhabalar, İzmirdeyim ve 2011 yılından beri 265 Allergan inspira marka silikonlarim var. Bu sene kapsül oluşumu oldu ve araştırma yapınca bu marka serisinin bir tür lenfoma yani kansere sebep olduğu için geçen yıl yasaklandığını ve bu yıl da bizim ülkemizde yasaklandığını öğrendim. Bu nedenle acilen kurtulmak istiyorum.doktor konusunda yardımcı olabilecek varse çok ama çok sevinirim. Bebegimi sütten kesmeye çalışıyorum bu arada.ondan sonra bu sorunu çözmem lazım. Dikleştirme falan da yaptimayacagim nasıl olur sonuç hiç bilmiyorum

Canım ben instegramdan takip ettiğim dr tamerşakrak var onun islemeleri cok başarılı bi bak takip et araştır danış pişman olmazsın özelde tabi

Canım ben instegramdan takip ettiğim dr tamerşakrak var onun islemeleri cok başarılı bi bak takip et araştır danış pişman olmazsın özelde tabi
Teşekkür ederim. Instagram dan görüştüm ama İstanbul olduğu için malesef bana uymuyor ama gerçekten çok ilgili bir doktor.tum sorularıma cevap verdi.

Merhaba arkadaslar bende protezleri cikardim kimse korkmasin takmaktan cok daha kolay surec. 1.5 ay dayanabildim ve cikartirdim hic pisman olmadim. Korkmayin.

Neden çıkarmak istediniz çok mu sıkıntı yapıyor nasıl bi sikayetiniz vardi bende taktirmyai düşünüyorum ama
Onceki mesajlarimda baya anlattim sebeplerini bakabilirsiniz ordan. Bana kalirsa hic bulasmayin. Eninde sonunda bigun cikartilmak yada degistirilmek zorunda kaliyolar. Cok dillendirilmese de saglik acisindan da pek uygun degil zaman icinde anlasiliyor.

Okudum sıkıntılarınızı benimde göğüslerim eşit degil 2 çocuğu 1 göğüsle emzirdim birinde süt enfeksiyonu oldu 2 ay sonra öyle olunca ememediler şimdi emzirdim göğüste diğerine göre hafif sarkık sizde diklestirdiyseniz bana foto atabilir mısınız moralim cok bozuk napicahimi bilmiyorum.silikon olmasa bile memenin biri dikleştirirlerek eşitlenmesi lazım

Ben
Ben diklestirme yaptirmadim. Memenin birinin diklestirilmesi mumkun mudur fikrim yok cunku tek bir goguste ameliyat izi olucak ve diklestirme de iz daha buyuk oluyor.

Merhabalar Perşembe günü kısmet olursa 8 yıllık silikonlarimdan kurtuluyorum. Önceden az bir döküm vardı 265cc protez takılmıştı. Emzirme dolayısıyla biraz sarkma oluştu bu dönemde. Doktora, çıkartırken memeyi biraz toplar misiniz diye sordum.ama ilerde protez yaptirirsan meme derin kalmadığı için çok kötü olur dedi. Aslında sarkma gibi değil. Göğüs uçlarım karşıya düz duruyor.alttaki deri biraz fazla gibi. Acaba Doktor uğraşmak istemediği için mi boyle bir cevap verdi. Çıkardıktan sonra bekleriz biraz roparlasin ondan sonra ne yapacağına karar verirsin dedi

Alakası yok dikleştirme ve slikon bir arada bile yapılıyorken sonradan slikon neden olmasın deri dokusu esnek sonuçta sıfır meme olmayacaksa slikona engel olmaz doktorun bahanesi işte

sonradan silikon tabiki de olur. ama genel de silikonsuz mutsuz olunacagı söyleniyor onca yıl silikon ile yaşamışken şimdi silikonsuz zor deniyor. benim de tercihim silikonsuz dik ama küçük meme. bence sonradan bi daha silikon yerine ya şimdi taktırın ya da çıkartın tamamen..başka doktor ile de görüşün içinize sinsin dedikleri öyle yaptırın . gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim. iyi günler saglıklı günler

Evet tamamen çıkartmak istiyorum.tekrardan en az 10 senede bir değiştirme fikri beni korkutuyor.acikcasi doktorum ömür boyu kullanabilirsin de demişti ama mümkün olmadığını Cook sonradan öğrendim. Bu çıkartma konusunda yurtdışındaki insanlarda bir bilinclenme soz konusu. Birçok yabancı siteden araştırma yaptım ve ben bunlarla yasayamayacagima eminim artık. İnşallah sorunsuz atlarım bu süreci. Gelişmelerden haberdar ederim mutlaka.size de sağlıklı günler diliyorum

Alakası yok dikleştirme ve slikon bir arada bile yapılıyorken sonradan slikon neden olmasın deri dokusu esnek sonuçta sıfır meme olmayacaksa slikona engel olmaz doktorun bahanesi işte
Ya aslında ben silikon istemiyorum zaten ama doktor deri toplanmaz ve sen mutsuz olursun özellikle bu kararı eşinle birlikte al dedi ve sonradan kararın değişirse belki silikon koydurursun diye açıkladı. Yabancı sitelerde bu explanti yapan ve dikleştirme yapmayanlar var. Görüntü benim için tatmin edici...

Son durum nedir nasil memnunmusunuz

Bende cikarttirmak istiyorum ama arkadaslar sarkma icin diklesme olup olmayacagina siz mi doktor mu karar veriyor.diklesme olursa emzirebiliyormusunuz acaba bide diklesme yaptirmayan varsa cokmu sarkık oluyor sonrasinda göğüsler acaba?Lutfen yardımcı olur musunuz?Cok endiseliyim ve korkuyorum.benim bir çocuğum var.Emzirdim daha genisledi haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…