Silikonları çıkartmak istiyorum

Ameliyatı oldum şu an çok şiş yarın sargılarım çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum...kapsül riski tekrar yaşayabilirdim ve silikonlarla bi türlü barışamadım ve tamamen kurtulmaya karar verdim şu an çok hafifledim inşallah görüntüleride güzel olur sargılardan sonra fotoğraf atarım
Meme estetiği ana sayfasına gir. Yani tüm meme estetiği konularının olduğu sayfa. Linki veriyorum tıkla
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/meme-estetigi.476/
Üst sağ köşede kocaman YENİ KONU AÇ yazıyor. Tıkla ve konu aç canım ❤️
98B868F3-1912-4387-8788-70604920ACD3.jpeg

Konuyu nasıl açacağım ?ben bu siteye hiç alışamadım çok karışık hiç bi şeyi çözemedim ...dün sargılarım çıktı 4 günde 4 kilo vermişim kuş olup uçacağım çok mutluyum ama göğüslerim hala çok şiş sanki silikon var gibi...kaç günde normale döner acep çok sanırsızlanıyorum
Nasıl oldun canm çok merak ediyorum senii nasıl şu an memişler benimde bugün 5. Günüm meme diklestirme +karin germe lipo

Selam meme çevremde oldu meme çevrem maşallah hızla iğleşti resimde anlamadığn için hata sevindim hiç yok gibi duruyor kremlerimi aksatmadan sürmem neden olmuş olabilir hiç öşenmeden sabah akşam kremledim meme çevremde tekrar söylüyorum kesi oldu klasik bildiğiniz meme çevresiEki Görüntüle 2216190
canım mrb bende amilayat sonucunu görebilirmiyim. bende karar verme asamasındayım ama büyüklük konusunda kararsızım nedense

Merhaba uzun zamandır giremiyorum yıl 2019 memelerimin son durumundan bahs etmek istiyorum..
Sarkıklık yok Memelerimin durumundan hala memunum eriycek boşalacak diye şeyler duymuştum Allaha şükür aksine memelerim gün gitikçe büyüyor bezi doldu sporcu südyeni giyiyorum hiç serbest bırakmadm ikizleri..önceden silikonluyken südyenler olmuyodu ya taşıyordu ya sıkıyordu südyen bulmakta inanılmaz sıkıntı çekiyordum..Artık Bu sıkıntılar yok Biti giti

merhaba arkadaşlar Eski üyelerdenim ve kafama takıln bir kaç durum var Karar vermiştim silikonlardan kurtulacaktım 2008 2007 yılında mecbur kaldığım için meme protezi taktırmıştım Ozamanlar Doktorum bana gençsin 3üncü çocuk düşüne bilirsin meme dikleştirme yapmayalım damarlarına zarar vermiyelim demişti, sadece silikonla hacim kazandıralım dedi, ben de tamam dedim..Ama ne göğsümden nede silikondan memunum ,kafaya koydum silikonları çıkartıp birdaha taktırmıyacak sadece meme dikleştirme yaptıracaktım kendi meme dokum yeter bana dedim küçükte olsa yeter dedim ben zaten memem küçük diye yaptırmadım Küves teki çoçuğuma sürekli süt popalıyordum, sagdan çok süt geldigi icin sürekli ordan süt sağdımdan memem söndü hacim kaybeti bu yüzden silikon taktırmıştım..Bir kaç doktoru aradım mesaj gönderdim meme dokunuz yetmez diyorlar silikon takmamız gerek tekrar dan diyorlar bagzılarına resimde gönderdim ama dikleştirmeye değil silikon diye ısar ediyorlar bana şu iznenimi verdiler yapamıycaklarından dolayı zahmetli olduğu için buna yaklaşmıyorlar boş bir memeye şekil vermekmi kolay yoksa memeyi kesip protezi koyup ona şekil vermek mi kokay ..Bir çok yabancı sitelerde araştırma yaptım benim istediğim doğal yöntem ile yani silikonsuz dikleştirme toparlanma yaptıran insanlar var,ve meme bezleri yok denecek kadar az,yada pörsük olanlar var ve gene başarlı dikişler başarlı dikleştirme..Benim durumda olan varmı yada şu doktora git memene protez komadan dikleştirme toparlatma yapa bilir dediğiniz doktorların ismini adresseini bana gönderecek güzel insanlardan cevap bekliyorum :cry:
merhaba arkadaşlar Eski üyelerdenim ve kafama takıln bir kaç durum var Karar vermiştim silikonlardan kurtulacaktım 2008 2007 yılında mecbur kaldığım için meme protezi taktırmıştım Ozamanlar Doktorum bana gençsin 3üncü çocuk düşüne bilirsin meme dikleştirme yapmayalım damarlarına zarar vermiyelim demişti, sadece silikonla hacim kazandıralım dedi, ben de tamam dedim..Ama ne göğsümden nede silikondan memunum ,kafaya koydum silikonları çıkartıp birdaha taktırmıyacak sadece meme dikleştirme yaptıracaktım kendi meme dokum yeter bana dedim küçükte olsa yeter dedim ben zaten memem küçük diye yaptırmadım Küves teki çoçuğuma sürekli süt popalıyordum, sagdan çok süt geldigi icin sürekli ordan süt sağdımdan memem söndü hacim kaybeti bu yüzden silikon taktırmıştım..Bir kaç doktoru aradım mesaj gönderdim meme dokunuz yetmez diyorlar silikon takmamız gerek tekrar dan diyorlar bagzılarına resimde gönderdim ama dikleştirmeye değil silikon diye ısar ediyorlar bana şu iznenimi verdiler yapamıycaklarından dolayı zahmetli olduğu için buna yaklaşmıyorlar boş bir memeye şekil vermekmi kolay yoksa memeyi kesip protezi koyup ona şekil vermek mi kokay ..Bir çok yabancı sitelerde araştırma yaptım benim istediğim doğal yöntem ile yani silikonsuz dikleştirme toparlanma yaptıran insanlar var,ve meme bezleri yok denecek kadar az,yada pörsük olanlar var ve gene başarlı dikişler başarlı dikleştirme..Benim durumda olan varmı yada şu doktora git memene protez komadan dikleştirme toparlatma yapa bilir dediğiniz doktorların ismini adresseini bana gönderecek güzel insanlardan cevap bekliyorum :cry:

Arkadaşım bu konuyu açtığın ve banada cesaret verdiğin için çok teşekkür ederim... Şükürler olsun silikonlarımdam kurtuldum 3 ay bitti ve çok memnunum çok hafif kuş gibi hissediyorum... Bana cesaret veren mesajların için tekrar teşekkürler öpüyorum sevgiyle kal

Arkadaşım bu konuyu açtığın ve banada cesaret verdiğin için çok teşekkür ederim... Şükürler olsun silikonlarımdam kurtuldum 3 ay bitti ve çok memnunum çok hafif kuş gibi hissediyorum... Bana cesaret veren mesajların için tekrar teşekkürler öpüyorum sevgiyle kal
Merhabalar,Dikleştirme operasyonunu hangi doktora yaptırdınız acaba.

:KK200:Bu arada yazılarımı okuyan okumayan arkadaşlar a burdan bilgi vermek istiyorum yada açıklamak istiyorum bana Doktorlar meme bezin yok diyorlardı :ukala:silikonluyken" ve silikon çıkartılınca dümdüz göğsün olacak diye beni Çok ama çok korkutmuşlardı.. :KK57:
Ben gözümü karartmıştım silikon çıkacak ağbi ":KK20::sinirli:
asla fikrini değiştirme diye içimden savaşıyor dum.. :kızgın:
Doktor yok olmaz silikonsuz mutsuz olursun diye ikna etmeye çalışırken:KK67:
hep bir adım geri bir adım ileriye gitim içimde savaşıyordum kendimle ya doğru olursa ya gerçekten daha mutsuz olursam"
diğer taraftan yok kızım çıkartır :KK12::63:
Mutsuz olursan gerçekten" yeniden taktırırsın mecbur kalırsan.. .....
diye diye bindim Bu gemiye
ve Allaha şükür ediyorum iyki Doğru kararı vermişim..

meme bezilerim büyümeye başladı silikon engeliyormuş dokumun gelişmesini hergün saat yönünde Doktorun verdiği kremi kulanıyorum birde sayfamda paylaştığım meme bezlerine iy gelen bitgisel çaylardan tüketiyorum günde 1 çay bardağı her gün ayrı bitgisel çayını içiyorum bilmiyorum çaydanmı yoksa kremdenmi ama krem dikişlerim içindi sanmıyorum Emin degilim çaydan olabilir memelerim büyüyor içindeki dokuyu his ediyorum Mutluyum Amaliyatan sonra memelerimiz yara oluyor içi
Hani hücreler birleşiyor iyleşme başlıyor ya işte bence ozaman BU çaylar devreye geçiyor Ben ne Doktorum nede bilir kişiyim
memelerimde değişim oldunu gözetliyorum bilgi amaçlı paylaştım

Ama siz emziriyorsanız herangibi bir hastalık rahatsızlığınız varsa Bu çayları Eczaneye sorun içebilirmisiniz dokunurmu diye..Meme bezileriniz büyüyor korkmayın
Üleeeee :KK71:

meme dokusu az olup sonradan memenin büyümesi nasıl oluyor anlamadım? silikonları çıkardıktan sonra muhakkak bir sarkma olur siz de hiç olmadı mı? doğum yapıp emzirdiniz mi yoksa doğumunuz olmadan da operasyon yaptırdınız?

Merhaba arkadaslar aranızda çok yeniyim.. yurtdışında yasıyorum ayın 31 de meme buyutme estetıgı anleyatım var istanbulda. Ama burdaki yazıları okuyunca cok korktum . Şuan kafam oyle bi kariştiki. Vazmı gecsem acaba 🤔 30 yaşındayım 2 çocuk annesiyim . Boyum 1.58 kilom 54. Goguslerın sarkık degıl ama istedigim gibi de degıller. İnsanın gözu kalıyor bi alısverıste felan iç camasırlarında . Ben hıc bırını gıyemıyorum cunku goguslerım nerdeyse hıc yok ve o yuzdende sarkık degıller galıba. Oysa 4 ay oglumu . 2 sene kızımı emzırdım. Pişmanmı olurum . Yoksa yaptırsammı. Yaptırmasammı. Hiç bilmiyorum . Bide ustelık randevum yapıldı bıle . Haa birde ilerde üçüncü cocugı dusunuyoruz tabıkı . Herseyı milim milim dusunup ona gore karar vermeliyim. Bu arada her insanın bedeni farklı . Kiminin teni ve derisi sarkmaya çok musait kimi insanın vucudu çok sıkı nekadat yaşlansa bile . Öyşe degilmi . Uuff aman kafam karman çorman şuan . Bana yardım edın lutfen . Resım paylasabılırım gormek osteyenlerle

Merhaba arkadaslar aranızda çok yeniyim.. yurtdışında yasıyorum ayın 31 de meme buyutme estetıgı anleyatım var istanbulda. Ama burdaki yazıları okuyunca cok korktum . Şuan kafam oyle bi kariştiki. Vazmı gecsem acaba 🤔 30 yaşındayım 2 çocuk annesiyim . Boyum 1.58 kilom 54. Goguslerın sarkık degıl ama istedigim gibi de degıller. İnsanın gözu kalıyor bi alısverıste felan iç camasırlarında . Ben hıc bırını gıyemıyorum cunku goguslerım nerdeyse hıc yok ve o yuzdende sarkık degıller galıba. Oysa 4 ay oglumu . 2 sene kızımı emzırdım. Pişmanmı olurum . Yoksa yaptırsammı. Yaptırmasammı. Hiç bilmiyorum . Bide ustelık randevum yapıldı bıle . Haa birde ilerde üçüncü cocugı dusunuyoruz tabıkı . Herseyı milim milim dusunup ona gore karar vermeliyim. Bu arada her insanın bedeni farklı . Kiminin teni ve derisi sarkmaya çok musait kimi insanın vucudu çok sıkı nekadat yaşlansa bile . Öyşe degilmi . Uuff aman kafam karman çorman şuan . Bana yardım edın lutfen . Resım paylasabılırım gormek osteyenlerle

üçüncüyü de yaptıktan sonra yaptır kesinlikle.. benim doğum sonrası sorunlarım çıktı. boş yere riske girme. yağ transferini deneyebilirsiniz %50'si kalıyormuş.

hem üçüncü çocuk konusunda meme estetiğinden daha fazla düşünmelisin bence

incilla peki memen var mıydı? çıkarttıktan sonra nasıl oldu?

üçüncüyü de yaptıktan sonra yaptır kesinlikle.. benim doğum sonrası sorunlarım çıktı. boş yere riske girme. yağ transferini deneyebilirsiniz %50'si kalıyormuş.

hem üçüncü çocuk konusunda meme estetiğinden daha fazla düşünmelisin bence
nasıl bi sorun yaşadınız ögrenebılırmıyım?

X