Silikonları çıkartmak istiyorum

Meme estetiği ana sayfasına gir. Yani tüm meme estetiği konularının olduğu sayfa. Linki veriyorum tıkla
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/meme-estetigi.476/
Üst sağ köşede kocaman YENİ KONU AÇ yazıyor. Tıkla ve konu aç canım

Nasıl oldun canm çok merak ediyorum senii nasıl şu an memişler benimde bugün 5. Günüm meme diklestirme +karin germe lipo

canım mrb bende amilayat sonucunu görebilirmiyim. bende karar verme asamasındayım ama büyüklük konusunda kararsızım nedense

Merhaba uzun zamandır giremiyorum yıl 2019 memelerimin son durumundan bahs etmek istiyorum..
Sarkıklık yok Memelerimin durumundan hala memunum eriycek boşalacak diye şeyler duymuştum Allaha şükür aksine memelerim gün gitikçe büyüyor bezi doldu sporcu südyeni giyiyorum hiç serbest bırakmadm ikizleri..önceden silikonluyken südyenler olmuyodu ya taşıyordu ya sıkıyordu südyen bulmakta inanılmaz sıkıntı çekiyordum..Artık Bu sıkıntılar yok Biti giti

Arkadaşım bu konuyu açtığın ve banada cesaret verdiğin için çok teşekkür ederim... Şükürler olsun silikonlarımdam kurtuldum 3 ay bitti ve çok memnunum çok hafif kuş gibi hissediyorum... Bana cesaret veren mesajların için tekrar teşekkürler öpüyorum sevgiyle kal

Merhabalar,Dikleştirme operasyonunu hangi doktora yaptırdınız acaba.

meme dokusu az olup sonradan memenin büyümesi nasıl oluyor anlamadım? silikonları çıkardıktan sonra muhakkak bir sarkma olur siz de hiç olmadı mı? doğum yapıp emzirdiniz mi yoksa doğumunuz olmadan da operasyon yaptırdınız?

Merhaba arkadaslar aranızda çok yeniyim.. yurtdışında yasıyorum ayın 31 de meme buyutme estetıgı anleyatım var istanbulda. Ama burdaki yazıları okuyunca cok korktum . Şuan kafam oyle bi kariştiki. Vazmı gecsem acaba 30 yaşındayım 2 çocuk annesiyim . Boyum 1.58 kilom 54. Goguslerın sarkık degıl ama istedigim gibi de degıller. İnsanın gözu kalıyor bi alısverıste felan iç camasırlarında . Ben hıc bırını gıyemıyorum cunku goguslerım nerdeyse hıc yok ve o yuzdende sarkık degıller galıba. Oysa 4 ay oglumu . 2 sene kızımı emzırdım. Pişmanmı olurum . Yoksa yaptırsammı. Yaptırmasammı. Hiç bilmiyorum . Bide ustelık randevum yapıldı bıle . Haa birde ilerde üçüncü cocugı dusunuyoruz tabıkı . Herseyı milim milim dusunup ona gore karar vermeliyim. Bu arada her insanın bedeni farklı . Kiminin teni ve derisi sarkmaya çok musait kimi insanın vucudu çok sıkı nekadat yaşlansa bile . Öyşe degilmi . Uuff aman kafam karman çorman şuan . Bana yardım edın lutfen . Resım paylasabılırım gormek osteyenlerle

üçüncüyü de yaptıktan sonra yaptır kesinlikle.. benim doğum sonrası sorunlarım çıktı. boş yere riske girme. yağ transferini deneyebilirsiniz %50'si kalıyormuş.

hem üçüncü çocuk konusunda meme estetiğinden daha fazla düşünmelisin bence

incilla peki memen var mıydı? çıkarttıktan sonra nasıl oldu?

nasıl bi sorun yaşadınız ögrenebılırmıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…