Silikonları çıkartmak istiyorum

Harbifitness

workout
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2008
712
189
merhaba arkadaşlar Eski üyelerdenim ve kafama takıln bir kaç durum var Karar vermiştim silikonlardan kurtulacaktım 2008 2007 yılında mecbur kaldığım için meme protezi taktırmıştım Ozamanlar Doktorum bana gençsin 3üncü çocuk düşüne bilirsin meme dikleştirme yapmayalım damarlarına zarar vermiyelim demişti, sadece silikonla hacim kazandıralım dedi, ben de tamam dedim..Ama ne göğsümden nede silikondan memunum ,kafaya koydum silikonları çıkartıp birdaha taktırmıyacak sadece meme dikleştirme yaptıracaktım kendi meme dokum yeter bana dedim küçükte olsa yeter dedim ben zaten memem küçük diye yaptırmadım Küves teki çoçuğuma sürekli süt popalıyordum, sagdan çok süt geldigi icin sürekli ordan süt sağdımdan memem söndü hacim kaybeti bu yüzden silikon taktırmıştım..Bir kaç doktoru aradım mesaj gönderdim meme dokunuz yetmez diyorlar silikon takmamız gerek tekrar dan diyorlar bagzılarına resimde gönderdim ama dikleştirmeye değil silikon diye ısar ediyorlar bana şu iznenimi verdiler yapamıycaklarından dolayı zahmetli olduğu için buna yaklaşmıyorlar boş bir memeye şekil vermekmi kolay yoksa memeyi kesip protezi koyup ona şekil vermek mi kokay ..Bir çok yabancı sitelerde araştırma yaptım benim istediğim doğal yöntem ile yani silikonsuz dikleştirme toparlanma yaptıran insanlar var,ve meme bezleri yok denecek kadar az,yada pörsük olanlar var ve gene başarlı dikişler başarlı dikleştirme..Benim durumda olan varmı yada şu doktora git memene protez komadan dikleştirme toparlatma yapa bilir dediğiniz doktorların ismini adresseini bana gönderecek güzel insanlardan cevap bekliyorum

Doktor arayışını sürdürüyorum meme toparlanıp dikleştirme istiyorum doktorlar silikon diyip duruyor hani hastanın ne istediği önemliydi neden silikonsuz bu işleme cesaret etmiyorlar !Eğer bulursam doktor kombin ameliyat istiyceğim

Kafayı yiycem Arkadaş!
Her yer ayrı fiyat veriyor işlem aynı neden fiyat oynuyor !!neye göre kime göre ..biri diyor silikon takarım herşey dahil 15 biri diyor 7 bin biri diyor 10 bin biri 12 ve bu dediklerimde bilinmedik kişiler değil ..Fiyat ögreniyim diyorum bagziları uyanık burdan degil surdan arayın burdan degil şurdan yazın bunun sebebi yurt disindanmi yurt icindenmi yurt dışıysa direk euroyu yapıştiriyor.. Görmeden olmaz gelmeden olmaz aramadan olmaz tabi olmaz bunun nedeni beli..Anlayan anlar bunu..Bilmece !!!

Ataşehir istanbul'da dr. ayşegül sivri var bi görüşün isterseniz. Instagram paylasimlarinda sadece diklestirme yaptiginada denk gelmistim diye hatirliyorum

Tabiki silikon takıp düzeltilmesi daha kolay ama çıkarttırmak istiyorsan yapan dr bulursun elbet

Son düzenleme:
Istanbul/şişli'de İsveç klinikte yapılıyor ameliyatsız acısız göğüs diklestirme. Sadece lokal anesteziyle sanırım kendi vücudumuzdan alinan yağı göğüs dokusuna enjekte ediyorlar. Bende youtube da bir videoda izlemiştim ve oldukça kolay gorunuyordu. 5-8 yıl gibide dayanma süresi varmış. Bir araştırın isterseniz

memesine silikon taktırıp da geri çık arttırıp toparla Tıp dikleştirme yapan hiç kimseyi bulamıyorum internette Çok araştırdım hep küçültme büyütme var ama silikon taktırıp çıkarttıran yok görsel resim aradım bulamadım bu işlemi Demet Şener yapmıştı acaba ondan resim mi istesem!! gönderir mi:))
Araştırmaya devam ediyorum kafam allak bullak oldu çünkü operasyonları gördüm resimleri gördüğüm biraz dehşete düştüm korkmaya başladım bu ameliyattan ama mecburum yaptırmak zorundayım göz görmeyince gönül katlanır mış o hesap.. şimdi silikon taktırıp çıkartıran Arkadaşlar yok ama ileride belki benim durumum da olacak arkadaşlara ben bir vesile yardımcı olacağım bu yazılarımla!! silikonlar Ömürlük Evet doğru ve silikonlara garanti veriyorlar ama vücudunuza derinize vermiyorlar Garanti .. İlk başlarda her şey çok güzel dimdik bir göğüslere sahip oluyorsunuz taş gibi göğüsleriniz oluyor fakat ya sonra yaşınız ilerledikçe deriniz gergin duracak mı .. ya da yaşlandınız varsayalım silikonlar orada duracak deriniz gevşemiycekmi sonra ne yapacaksınız.. her 10 yılda bir göğüsünüz deki silikonları yenilebilecek misiniz ya da her 10 yılda bir tekrar ameliyata yatmak isteyecek misiniz Çünkü deriniz sarkacak..işte tam bu yüzden bu silikonlardan kurtulmalıyım.. ama bunu en iyi şekilde istiyorum silikonlar çıktığında pişman olacak durumlara gelmek istemiyorum O yüzden her doktora soruyorum meme dokum yeter mi yetmezmi örnek bir meyveyi ele alırsak dokunun ne kadar olması gerektiğini soruyorum! elinizle göğsünüzü ellediğini zaman Elinize gelen dokununun çoğunu azını anlayabiliyorsunuz ..Doktor beyle yazışıyorum dokunuz yetersiz diyor peki bunu resme bakarak anlaya bilirmi bence bilemez çünki resimde dolgun silikonlu bir meme var ellendiği zaman anlaşıla bilir dokunun olup olmadığını.Peki hocam örnek veririn bana dokunun nekadar olması gerektiği yönünde, limon elma mango "yada dokunuz yetersiz çünki ceviz yada limon kadar bir dokunun neresini toplayıp dikleştireyim diyemezmi, demesi gerek neden çünkü sen bu ameliyatlara giriyorsun bin bir türlü gögüsler görüyorsun bunu bi Doktor nasıl bilemez ..Doktor bana örnek veremedi dedigi şuydu evet" evet" siz gelin ben bakım ,dokunuz varmı yokmu varsa dikleştirim ..
Hani hastaların ne istedigi önemliydi hasta diyorki hocam ben mutsuzum bu silikonlardan kurtulmak istiyorum dokum yeter mi bilmiyorum ama kurtulmak istiyorum bana yardım edin lütfen.. Dr; un demesini bekledigim sözcükler cümleler Şu "yetmezse bu yolu izleriz bu ameliyatın" eksisi bu artısı bu ama sizi memun edecek sekilde bu sürece gidecegim gidecegiz dese aminna..Doktorlar zahmetli işten kaçıyor direk silikona yönlendiriyor..Araştırın sorun hangi işlem daha zor ..içimi döktüm biraz insallah bir doktor çıkar karşıma ve derki " hıım duydum ki Küçük hanım bir kahraman arıyormuşsunuz Sesinizi duyar duymaz geldim kuzum..Ben"
Aman Allahım, ne kadar mesudum

memesine toparlatma dikleştirme yaptırıp içine yağ enjeksionu yaptırıp mutlu, mutsuz olan varmı yağ eriyormu kalıcılığı nekadar bilgisi olan lütfen yazsın

7 ay önce 350 cc yuvarlak takıldı. İnanılmaz büyük oldu . Hantal durdu. Minyonum çünkü . Hiç alışamadım. Binlerce kere pişman oldum. Ve en sonunda çıkartmaya karar verdim. Ancak öyle büyüktüki çıkarınca sönük balon gibi olacaktı . Aklın yolu bir. Mecburen yine silikon takılmasına ancak 1 boy küçültülebilecepine karar verdik doktorumla . Ben 250 cc istedim. Doktorum onun Bile olmayacağını söyledi. 300 damla takıldı . Tekrar masraf anestezi operasyon. Hala memnun değilim.daha 1 ay oldu. Hala büyük ve şekli yamuk yumuk bence. Şimdiki aklım olsa hiç yaptırmazdım. 2 ameliyat 2 masraf. 1-2 yıl sonra meme toparlayınca bir küçüğü ile değişeceğim . Aslında istediğim normal boyda dolgun göğüslerdi. Malesef doktorum anlayamadı beni. Sonuç: doğal kalın. Silikon taktırmayın

2.ameliyattada ilkinde yasanan ameliyat sonrasi agri kollari kullanamamak gibi olumsuz etkileri yasadinizmi? Karsilastirma yaparsak görünüş disinda ameliyat sonrasi zorluk açısından 1 ve 2.ameliyat arasinda fark varmi

Çok geçmiş olsun hangi ilde hangi doktora yaptırdınız öğrenmemde mahsur varmı!
Bana ilk takıldığında bende anlamıştım sağ gösüm sol gösüme göre iy değildi..Neden yaptırdırdığımıda açıkladım, Hiç memun kalmadım yılarca ..Silikonlardan hep rahatsızlık duydum,oturmam bozuldu kanbur gibiydim dik duramıyordum, bu sorunu sporla aştım, o gün bugün artık bunlardan kurtulmanın zamanı geldi dedim..Arastirdim, doktoktorla soruyorum; aynı senin gibi silikon diyorlar ;Doku yok diyorlar, var doku elime geliyor haaa çok değil kabul eduyorum ama bana yeteceğine inanıyorum ..Önceden dokum yoktu bile ,inan yılar sonra Dokum geldi belki daha çok olurdu silikonlar olmasaydı..Büyüklerim dediki silikonlar dokunun gelişmesini durdurmuştur..Dokusuz meme dikleştirme meme toparlatma yapamam silikon takilmasi gerek yerine diyen doktorlara kızıdım içimden ... Arastirdim öyle resimler buldumki gitigimde, eger bana gene dokunuz yok" gösüne silikon gerek derlerse bunlar nedir bunlarda nasıl olmuş diycegeim cevaplarını çok merak ediyorum...Doktorun seni anlamıyorsa doktorunu değiştir" sen onu mutlu olmak icin yaptırıyorsun ,üstüne para da veriyorsun piskolojin bozuluyor mutlu degilsin, seni anlıycak doktor bul ,Mutlu olmak icin yaptırdın ama değilsin, (Hani Hastanın ne istedigi önemliydi)... dinliyorlar ama sonra kendi bildiklerini okuyorlar yok yok ..inşallah bende bulurum doktor zira az kaldı az ...

Son düzenleme:
İstanbul'dan bir sekreter ile görüştüm Bana meme dikleştirme yapılabileceğini ama yağ enjeksiyonu olamayacağını söyledi silikonlar çıkınca sadece dikleştirme toparlanma olabilir dedi Ücret olarak da 10000 YTL dedi Sizce fiyat nasıl arkadaşlar bide hem meme dikleştirme hem de yağ enjeksiyonu yaptıran var mı göğüsüne

izmirdeyim. doktoru söylemeyeyim özelden söylerim yazarsanız. inşallah sizde en kısa zamanda çözümlersiniz durumu.

2.ameliyattada ilkinde yasanan ameliyat sonrasi agri kollari kullanamamak gibi olumsuz etkileri yasadinizmi? Karsilastirma yaparsak görünüş disinda ameliyat sonrasi zorluk açısından 1 ve 2.ameliyat arasinda fark varmi
ilk ameliyatımda 1 ay sürdü ağrılarım. 1 hafta yataktan kalkarken korkunç zorlandım. üstelik hiç yardım edenim yoktu yalnızdım. 2. ameliyatta 1. haftada hiç ağrım yoktu ve hatta hiç yataktan kalkmakta zorlanmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…