Silikonları çıkartmak istiyorum

Teşekkür ederim çok faydalı oldunuz fotoğraflarınızı görünce doğru yolda olduğuma daha çok emin oldum gidip kurtulacam bu fazlalıklardan... benim doktorumda daha küçük silikon takalım diye ısrar ediyor ama ben kararlıyım...size sormak istediğim göğüs çevresindende küçültme yapıldı mı izleri göremedim galiba sadece alttan küçülttüler ...kız memesi gibi olmuş güle güle kullanın ...ben şu an boşuna hamallık yapıyorum bütün hareketlerim kısıtlanıyor sporda çok zorluk çekiyorum Rabbim kurtarsın beni silikonun esaretinden

Siz ne zman ameliyat olmayi dusunuyosunuz

Selam meme çevremde oldu meme çevrem maşallah hızla iğleşti resimde anlamadığn için hata sevindim hiç yok gibi duruyor kremlerimi aksatmadan sürmem neden olmuş olabilir hiç öşenmeden sabah akşam kremledim meme çevremde tekrar söylüyorum kesi oldu klasik bildiğiniz meme çevresi

Valla yazdiklarini okuyunca cok sasirdim dün albümüne bakmistim ve cok begendimm keske benimde öyle olsaydi dedim ki benimde 385cc takildi ama hic öyle durmuyor3ay oldu bi 3 ay daha beklicem olmasa ilerde daha büyük taktircam diyorum.vucudunuzda cok güzel bende biraz zayiflarsam gögüsler daha dolgun gözükür mü acaba

sakın daha fazla büyütme 385 cc zaten fazlasıyla büyük...ilerki yıllarda çok sıkıntı yaratacak özellikle yaz aylarında silikonları söküp atasınız gelecek inanın çok yük ve eziyet hele bide spor yapan biriyseniz inanın işkenceden başka bişey değil zaten beden problemide yaşarsınız...kilo vermek iayiyorsunuz ama o implantların ağırlığıyla zor kilo verirsiniz en güzeli küçük doğal göğüsler

Göğüs ucuyla boyun çukurunuz arasındaki ölçünüz kaç cm yaptılar

Sizde diklestirme yapmayi dusunuyor musunuz , oncesinde memenizin buyuklugu nasildi
Silikonları taktırmadan önce 80 yada 85 di yani meme dokum vardı ....oğlumu 3 yıl emzirdiğim için gözüme sönmüş gibi geliyordu oysa
Bi de kapsulu nasil anladiniz acaba ele falan geliyo mu kapsul olunca
Kapsül oluşunca implantlar çok sertleşiyor bildiğin taş gibi oluyor ...benimkinlerin görüntüsü bozulmadı ama kapsülden meme şekilleri bozulanlar çok varmış

Tabiki eksi arti yanlari var ben daha yeniyim tam anlamiyom belki ilerde bende öyle düsüncem.yaz olsun bakalim nolcak.yüzmeye yeni basladim sorun yoktu ama diger sporlara daha baslamadim

Tabiki eksi arti yanlari var ben daha yeniyim tam anlamiyom belki ilerde bende öyle düsüncem.yaz olsun bakalim nolcak.yüzmeye yeni basladim sorun yoktu ama diger sporlara daha baslamadim
İnşallah hep memnun kalırsınız ve sıkıntı yaşamazsınız ama daha fazla büyütmeyin inanın çok zor ...ben kendimden nefret etmeye başladım çıplakken iyi görünüyor olabilir ama giyinince kocakarı gibi duruyor moralimi bozuyor eski çıtır hallerimi özledim

Sen masallah manken gibi hatunsun bayildim vucuduna Boy kilo kac acaba cok zayif oluncami tasiyamadin.
Ben 161boy 60kg bende sendeki gibi büyük durmadi yadq daha yerinemi oturmadi anlamadim baska 385cc yaptiranlara bakiyom masallah kocaman anlamadim gitti valla

Canım senle benim boyumuzda kilomuzda göğüs ölçülerimizde aynı sayılır ...benim boyum da 165 kilom 54 dü amaliyattan sonra koca memelerle sporumu yaparken hep zorlandım ve kilo aldım şu an 60 kiloyum kendimden nefret ediyorum...kaslı oldğum için herkes çok zayıf göründüğümü söylüyor ama ben kendimi biliyorum ve o fotoğraflar kilo almış halim

Valla sasirdim manken gibisin genede kasli oldugun icin vucudun tas gibi belli masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…