Silikonları çıkartmak istiyorum

Sorusu olan burdan sorsun cevaplarım arkadaşlar bir kaç gün süre bilir yanıt vermem çünki hergün giremiyorum işler çocuklar vs. Şimdiden kucak dolusu sevgiler..

Harbifitness Harbifitness resim istiyorum lütfen.....

Temmuz ayında taktırdım 325 birine 350 birine ve kas üstü .Hatta en başlarda size yazmıştım neden pişmansınız diye önce aklım almamıştı şimdi sizi öyle anlıyorum ki........

Ben acık seçik kıyafetler giyen biri değilim çok fazla dekolteli vs; bol birsey giyindiğimde o kadar kabarık ve çirkin duruyorlar ki hantal kadın gibi hissediyorum kendimi ...Dekolteli güzel ama dekoltesiz orada et yıgını gibi çok itici geliyor bana.Belki daha küçük taktırsaydım böyle olmayacaktı .Suan çok üzgünüm .Emzirme sonrası göğüslerimden çok fazla deforme oluştu memnun değildim sarkma doku kaybı vs oluştuğu için ama böyle de mutlu değilim.

Lütfen bana da foto atın çıkarttıktan sonra da hayal kırklığı yasamak istemiyorum .Daha 4 aylık olduğu için mi böyle bilemiyorum :////
Resim atarsanız tabiki

:KK200:Arkadaşlar lütfen silikonlarını çıkartıranlar lütfen burdanda yazın özelden değil burdanda yazın çıkartmak isteyenlerde burdan da yazsın ki cesaret edemeyinler cesartlensin lütfen tek özelden yazmayın
(Görüntü paylaşın demiyorum) olumlu olumsuz silikonlardan kurtulan kurtulupta memun kalan yada silikonu çıkartırdım mutsuzum diyenler nerde üle hadi :KK37::KK31:

Sizde,” resim atarsanız tabi ki “yazdınız ben onu anlamadım
Karşılıklı demek istiyorum özelden resim paylaşılıyor siz gögüslerinizden şikayetçiyseniz benim gibi silikonlardan kurtulmak istiyorsanız' sizin de benim gibi resim paylaşıyor olmanız gerek, yada takip ediyorsunuz ben de onay veriyorum sizin resimlere ben bakıyorum sizde benimkilerine 2009 üyeliğiniz bunu biliyorsunuz değilmi yani insanlar özel durumlarını Pat gel bak memelerime
Demiyor sanıyorum..:KK70: yanlış
anlama lütfen' karşlık gelirse tabiki resim paylaşırım sevgiler..

:KK200:Bu arada yazılarımı okuyan okumayan arkadaşlar a burdan bilgi vermek istiyorum yada açıklamak istiyorum bana Doktorlar meme bezin yok diyorlardı :ukala:silikonluyken" ve silikon çıkartılınca dümdüz göğsün olacak diye beni Çok ama çok korkutmuşlardı.. :KK57:
Ben gözümü karartmıştım silikon çıkacak ağbi ":KK20::sinirli:
asla fikrini değiştirme diye içimden savaşıyor dum.. :kızgın:
Doktor yok olmaz silikonsuz mutsuz olursun diye ikna etmeye çalışırken:KK67:
hep bir adım geri bir adım ileriye gitim içimde savaşıyordum kendimle ya doğru olursa ya gerçekten daha mutsuz olursam"
diğer taraftan yok kızım çıkartır :KK12::63:
Mutsuz olursan gerçekten" yeniden taktırırsın mecbur kalırsan.. .....
diye diye bindim Bu gemiye
ve Allaha şükür ediyorum iyki Doğru kararı vermişim..

meme bezilerim büyümeye başladı silikon engeliyormuş dokumun gelişmesini hergün saat yönünde Doktorun verdiği kremi kulanıyorum birde sayfamda paylaştığım meme bezlerine iy gelen bitgisel çaylardan tüketiyorum günde 1 çay bardağı her gün ayrı bitgisel çayını içiyorum bilmiyorum çaydanmı yoksa kremdenmi ama krem dikişlerim içindi sanmıyorum Emin degilim çaydan olabilir memelerim büyüyor içindeki dokuyu his ediyorum Mutluyum Amaliyatan sonra memelerimiz yara oluyor içi
Hani hücreler birleşiyor iyleşme başlıyor ya işte bence ozaman BU çaylar devreye geçiyor Ben ne Doktorum nede bilir kişiyim
memelerimde değişim oldunu gözetliyorum bilgi amaçlı paylaştım
Ama siz emziriyorsanız herangibi bir hastalık rahatsızlığınız varsa Bu çayları Eczaneye sorun içebilirmisiniz dokunurmu diye..Meme bezileriniz büyüyor korkmayın
Üleeeee :KK71:

Son düzenleme:
Yani ben silikonlarımı çıkarttırdıktan sonra göğüs dokusu kendini nasıl toplayacak ? Toplayabilecek mi özelden de konuşursak eski göğsüm silikonlu göğsüm de mevcut. Tabi bir de bunun üstüne emzirme süreci eklendi göğüsler birde sarktı tabi ki göğüs sarkıyor silikonlu da olsa. Sarkmıyor diyen halt etmiş. Merak edene özelden foto koyarım hem de ne sarkma!! Şu an en çok istediğim şeylerden biri şu silikonları çıkarttırmak ama maalesef ki emziriyorum daha beklemem gerekecek kızımda memeye aşırı düşkün . Ameliyat olsam 10 gün emmeyiverse İnan’ın hemen olucam yani :KK43:
nur_de beni de izlemeye alır mısın?aynı sıkıntıdayım ben de silikonlardan kurtulmak istiyorum.

Merhaba canim.
Insallah yardimci olurum, o yollardan gectim cunku.
Emzirme sonrasinda benimde gouslerim sonmustu, sarkmisti ama doku vardi, o yuzden silikon istemedim, sadece diklestirme yaptirdim hemde 3 kesiyle.
Ilk 6 ay super dim dik sim siki gousler, baya kuculmustuler ama sikiydilar. Ondan sonra zaman gectikce o kalan doku asgya kayiyor gous uclari yukarida kaliyor, ama yukarisi bos. 2 sene gecti ikinci ameliyat olmak zorunda kaldim bu sefer silikonla birlikte, yine bekledigim gibi olmadi ama en azindan gouslerim var. Oysaki diklestirme sonrasinda birsey kalmamisti.
Doktorlar dogru soyluyor. tas catlasa 1 sene dayanir diklik. ondan sonra husran
beni izlemeye alır mısınız eliz eliz

Merhaba canim.
Insallah yardimci olurum, o yollardan gectim cunku.
Emzirme sonrasinda benimde gouslerim sonmustu, sarkmisti ama doku vardi, o yuzden silikon istemedim, sadece diklestirme yaptirdim hemde 3 kesiyle.
Ilk 6 ay super dim dik sim siki gousler, baya kuculmustuler ama sikiydilar. Ondan sonra zaman gectikce o kalan doku asgya kayiyor gous uclari yukarida kaliyor, ama yukarisi bos. 2 sene gecti ikinci ameliyat olmak zorunda kaldim bu sefer silikonla birlikte, yine bekledigim gibi olmadi ama en azindan gouslerim var. Oysaki diklestirme sonrasinda birsey kalmamisti.
Doktorlar dogru soyluyor. tas catlasa 1 sene dayanir diklik. ondan sonra husran
Merhaba eliz öncelikle geçmiş olsun aydınlatma için tesekkür ederim mümkünse meme dikleştirme amaliyatı olduğunuz daha silikonları koydurmadığınız dönemin resmini görmemde mahsur varmı çünki konudan anlaşıldığı gibi ben bu amaliyatı oldum 5 aylık..

Silikon çıkınca 1 sene sonra kalan doku asgya kayiyor gous uclari yukarida kaliyor, ama yukarisi bos. Demisiniz !!!
O döneme ayit resminiz varmı görebilirmiyim.

Harbifitness Harbifitness merhaba uzun zmandir sizden haber bekliyordum bildirimlerde cevap verdiginizi gorememisim lutfen beni de izlemeye alir misiniz.2017 yilinda ameliyat oldum silikonla meme buyutme ameliyati .Meme dokum hic yoktu , ama gerek dini boyutu gerekse saglik boyutundan dolayi ilk haftalarda sogudum. Sert ve hissediyorum elime geliyor naylon gibi egildigim zman yanlara dogru buzustugunu fark ediyorum. Silikonla artik benimde memem olcak ve mutlu olacagim saniyodum ama sizinde dediginiz gibi yuz ustu yatarken bile rahat degilim. Bi 10 yil kalsa nolur ki derim daha da gevser surekli tak cikar buna ne maddi gucum ne de manevi gucum yeter. Ki ben ameliyattan korka. Biriyim ameliyat gunu bile hungur hungur aglamistim korkudan. Silikon kanser yapmiyor deniyor ama daha bugun bile nadir bir kanser turune sebep oldugunun haberi yapildi. Bende sizin gibi cikarttrmak istiyorum ama memem olmadigi icin daha cok mu pisman olurum diyr korkuyorum. O olmayan meme ya sarktiysa diye de korkuyorum. Lutfen bana ozelden yazabilir misiniz . Silikonlarini cikartan birinin mesajlarini okumak inanin cesaret verdi bana. Lutfen cevap verin lutfen

15 gunde falan iyilesir miyim acaba ? Cok agri cekmedim demistiniz sanirim. En cok merak ettigim konu su an nasilsiniz sarkma var mi memeniZde. Ben evliyim ve hamile kalmadan cikartip kurtulmak iatiyorum.memem olmamasina ragmen yaptirdigm icin cok pismanim.yabanci bi maddeyle yasamak ne zormus.Allah affetsin.bu yariyil tatilinde cikartmayi dusunuyorum ogretmen oldugum icin tatilden sonra okula gidebilr miyim acaba rahat rahat.Memem olmadan da mutlu olurum heralde diye dusunuyorum.onemli olan aaglikli olmak.sizden haber bekliyorum. Fotograf gormeyi cok istiyorum yani guvenmezseniz bende atarim size gogsumun su anki halini

15 gunde falan iyilesir miyim acaba ? Cok agri cekmedim demistiniz sanirim. En cok merak ettigim konu su an nasilsiniz sarkma var mi memeniZde. Ben evliyim ve hamile kalmadan cikartip kurtulmak iatiyorum.memem olmamasina ragmen yaptirdigm icin cok pismanim.yabanci bi maddeyle yasamak ne zormus.Allah affetsin.bu yariyil tatilinde cikartmayi dusunuyorum ogretmen oldugum icin tatilden sonra okula gidebilr miyim acaba rahat rahat.Memem olmadan da mutlu olurum heralde diye dusunuyorum.onemli olan aaglikli olmak.sizden haber bekliyorum. Fotograf gormeyi cok istiyorum yani guvenmezseniz bende atarim size gogsumun su anki halini
Öncelikle merhaba yarıyıl tatilinde tabiki yaptırabilirsiniz korkmanıza gerek yok benim ki dikleştirmeyle beraber oldu Ben ayrı ayrı yazmıştım gevşek deri atıldı ve silikon kaslarıma yapışmış 6 saat amaliyat sürdü bunun içinde narkoz saatlerini ayılmayı saymıyorum nerden baksan 8 saat toplasan.. sadece silikon çıkacaksa sizinki fazla sancılı geçmez çabuk toparlarsınız Maşallah Ben spora başladım ağırlık bile kaldırıyorum mutluyum en doğru kararı silikonlarımı çıkartırıp dikleştirme yaparak sağlıklı karar verdiğimi kendi şahsım adına belirtiyorum izlere kafamı takmadım kararlıydım kararlı olduğumu belirterek girdim bu amaliyata şükürler olsun.Ben memun olurum belki siz olmasınız belkide olursunuz bilmiyorum biz kadınlar mükebeli ararken bağzen Çok hatalı kararlar veriyoruz vucudumuzda kusur arıyoruz bunun çözümünü bulmaya çalışıyoruz tam bulduk derken aslında hatalı bir çözüm olduğunu zamanla anlıyoruz hakkınızda hayrlısı olsun.:KK33:

Merhaba...bende 2015 yılında silikon taktırdım ...çok zayıf olduğum halde doktorum amaliyat sırasında kendisi karar vererek 385 cc takmış ve anormal hantal bi görüntü verdi sırtım kamburlaştı spor yapmakta çok zorlandım kıyafetler olmuyordu alt bedenimle üst bedenim arasında anormal bi farklılık vardı kendimden nefret etmeye başladım ...amaliyattan kısa bi süre sonra oluşan kapsülde çabadı oldu çok acılar çekiyorum.eşimde amaliyat ol kurtul diyor... ..pazartesi günü randevu aldım silikonlarımdan kurtulmak için gün kararlaştıracağım...bu yazıları okuyunca benim gibi olanlarda varmış ilk defa burda şahit oldum...benim en büyük korkum silikonlar çıkınca görüntü nasıl olcak tecrübeleri olanlar lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen

Merhaba...bende 2015 yılında silikon taktırdım ...çok zayıf olduğum halde doktorum amaliyat sırasında kendisi karar vererek 385 cc takmış ve anormal hantal bi görüntü verdi sırtım kamburlaştı spor yapmakta çok zorlandım kıyafetler olmuyordu alt bedenimle üst bedenim arasında anormal bi farklılık vardı kendimden nefret etmeye başladım ...amaliyattan kısa bi süre sonra oluşan kapsülde çabadı oldu çok acılar çekiyorum.eşimde amaliyat ol kurtul diyor... ..pazartesi günü randevu aldım silikonlarımdan kurtulmak için gün kararlaştıracağım...bu yazıları okuyunca benim gibi olanlarda varmış ilk defa burda şahit oldum...benim en büyük korkum silikonlar çıkınca görüntü nasıl olcak tecrübeleri olanlar lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen
Merhahaba hoş geldin konu sahibi olarak ben biraz yardımcı olayım, yazılarımızı okuduysanız bir çok sorunuzun cevabını aldınız BU konuda. 1 Silikonları çıkartmakta kesin kararlı olmanız gerek yoksa Doktor sizi ikna yoluna giderek silikonları yenilemek isticek ve yanlış takılmış kas altı kas üstü diyerek sizi ikna etme çabasına girecek,(Kararlı olmanız önemli..)Aynaya bakın neden mutsuz sunuz ne olsa mutlu olursunuz silikon çıkınca dikleştirme olacakmı olacaksa bebek düşünüyorsanız emziremesiniz,Dikleştirme olmasa sarkık memeyle mutlu olurmusunuz dikleştirme olmasa., silikon takıldığı için deriniz gevşedi çıkınca anlarsınız bunu,Önce BU sorularla yüzleşin kendinizle,Diyelimki meme dikleştirmede olacaksınız biraz zahmetli ama kişiden kişiye değişir Meme dikleştirmede doktorun becerisi konuşur nasil kesecek dikecek bu önemli BU yolda da iz sürmeniz gerekecek sorun soruşturun resim lere bakın istedin Doktorlardan rica edin .Bana dönelim ben izleri mememin küçük olacagını bile bile BU yola çıktım burda bir çok arkadaşlarla resimlerimi paylaştım

(benim durumu bilenler buraya yazsın )

beni görenler fikirlerini buraya belirtsin iy yada kötü ki herkez soruların cevabını alıp bilgilensin..

Resmi görünce siz kararınızı verin buraya yazın..
Benden Doktor ismi istemeyin herkeze söylüyorum benim Doktorum bana iy olur size iy olmaz herkez kendi Doktorunu kendisi bulsun en iysi budur.
LÜTFEN YAZILARIMI OKUYUN NELER YAŞADIM ANLATIM
Ben arada sırada giriyorum burda olan arkadaşlar beni bilen arkadaşlar diğer arkadaşlara yardım etsin BU tür sorulara cevap versin Sağlık huzur mutluluk diliyorum

X