Silikonları çıkartmak istiyorum

Merhaba Harbifitness özelden yazmak istiyorum ama Mesajlar gitmiyor lütfen bir bakar Mısın ???

Sürecinizi merak ettim yeni yaptırdım ilk zamanlara göre küçüldüler bir ay oldu ama ilerde tekrar çocuk düşünürsem çıkartmak istiyorum yani çok zor mu acaba çıkartmak taktırmaktan , Ağrı sızı hep aynı mı ? Neler yaşadınız çok merak ediyorum bu arada kesinlikle yüreğinize sağlık diyorum ... özelden de yazmak istiyorum eğer mümkünse

Sonrası çekilen agrı sızı eziyet hepsi aynı mı yine kası kesiyorlar mı ? Misal dual plan da yapıldıysa yine dual plan ?

S
Silikondan neden memnun kalmadınız

YakamozSelin müsait bir zaman foto çekip yükleyeceğim emzirmeden sonra olan şekli merak edenler için

nur_de siz buralarda misiniz lutfen birinizle konusmaya ihtiyacim var , siz de cikarttirdiniz mi yada Harbifitness in son durumundan haberiniz var mi izler vs. Noldu ben sizleri izlemeye aldim lutfen sizde izlemeye alirsaniZ konusmak iatiyorum sizlerle

me
merhaba ben sizinle nasıl iletişim kurabilirim acaba ben de istiyorum sonuçları nasıl görebilirim lütfen bana yardımcı olur musunuz??

Merhaba canim.
Insallah yardimci olurum, o yollardan gectim cunku.
Emzirme sonrasinda benimde gouslerim sonmustu, sarkmisti ama doku vardi, o yuzden silikon istemedim, sadece diklestirme yaptirdim hemde 3 kesiyle.
Ilk 6 ay super dim dik sim siki gousler, baya kuculmustuler ama sikiydilar. Ondan sonra zaman gectikce o kalan doku asgya kayiyor gous uclari yukarida kaliyor, ama yukarisi bos. 2 sene gecti ikinci ameliyat olmak zorunda kaldim bu sefer silikonla birlikte, yine bekledigim gibi olmadi ama en azindan gouslerim var. Oysaki diklestirme sonrasinda birsey kalmamisti.
Doktorlar dogru soyluyor. tas catlasa 1 sene dayanir diklik. ondan sonra husran

Harbifitness beni de izlemeye alır mısınız?Son durumunuzu çok merak ediyorum sizden cesaret alıp inşallah ben de çıkarttırırım...

inşallah çoook memnun kalırsınız da ben de o kadar çok istiyorumki bunlardan kurtulmak doğumdan sonra sarktı diye tekrar çok az büyüterek koydurdum ama şimdi bunlardan tiksiniyorum lütfen özelden bana yazar mısınız sizi çook merak ediyorum bu konuda iletişim kurabileceğim hiçkimse yok maalesef

emzirmeyle birlikte kesinlikle sarkıyor ben de bekarken yaptırmıştım çok pişmanım benim fikrimi sorarsan yaptırmaa ..

Sana resim gönderdim canim❤

Sana resim gönderdim canim❤
Harbifitness resim istiyorum lütfen.....

Temmuz ayında taktırdım 325 birine 350 birine ve kas üstü .Hatta en başlarda size yazmıştım neden pişmansınız diye önce aklım almamıştı şimdi sizi öyle anlıyorum ki........

Ben acık seçik kıyafetler giyen biri değilim çok fazla dekolteli vs; bol birsey giyindiğimde o kadar kabarık ve çirkin duruyorlar ki hantal kadın gibi hissediyorum kendimi ...Dekolteli güzel ama dekoltesiz orada et yıgını gibi çok itici geliyor bana.Belki daha küçük taktırsaydım böyle olmayacaktı .Suan çok üzgünüm .Emzirme sonrası göğüslerimden çok fazla deforme oluştu memnun değildim sarkma doku kaybı vs oluştuğu için ama böyle de mutlu değilim.

Lütfen bana da foto atın çıkarttıktan sonra da hayal kırklığı yasamak istemiyorum .Daha 4 aylık olduğu için mi böyle bilemiyorum :////

Merhaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…