Silikonları çıkartmak istiyorum

Yok benim de teselliye ihtiyacım yok emin ol:))Ben de açık ve net konuşan biriyim .Vaktini çalmazsam yazacaklarını merakla bekliyorum
Vakit bol :)
Biraz içini karartacam ozaman Anladığım Kadarıyla memelerinde potluk var Tam istediğin gibi dik değil
Şuan şiş memelerin ve oturdukça yerine sarkmalar devam edecek azıcık azıcık tabi d((oktor deri fazlalıgını aldıysa olmaz ))Sonra Gel zaman git zaman keşke yaptırmasaydım diyceksin Ben gibi keşke bekleseydim diyceksin..Bir gün olacak Bu açtığım konuları insanlar bende silikonu çıkartmak istiyorum diye buralara yazacaklar..Bak unutma "
Sana geri dönecek olursak bu dediğimi zamanla yaşayarak anlıycaksın gülüm şuan için yapacak bir sey yok parası olan hemen gider beğenmediyse yenisini yaptırr ama yoksa bekler mutsuz bir şekilde zaman geçirir kafaya koyduysa birgün tekar er geç yaptırır şekil A ben

bukadar diyceklerim gülüm

Ok cok teşekkür ederim .Sadece para mevzusu değil netice de meblağ ödenemeyecek bi tutar değil; sadece cocuklarım küçük ve bu süreci yeniden atlatmaya şimdilik gücüm yok .

Herşeyin bi çözümü var ümitsiz değilim ancak sil baştan doktor bulmak emin olmak tekrar ameliyat vs .Oh bitti gitti derken sanırım bi travma oldu benim için hem burun hem meme .

Herşey gönlümüzce olsun inşallah .Sevgiler .

Bu arada bende silikon taktırmaya karar verdim ama bekarım ameliyat olduktan sonra çocuğum olduktan sonra emzirmeyle birlikte sarkma yaşanır mı bekarken taktırmayın dezavantajları var mıdır buradaki tecrübeli arkadaşlardan fikiklerinizi almak istiyorum

Merhaba Bu konuda herkez ikiye ayrıla bilir!!
Taktır dezavantajı şudur der yada taktırma
Dezavantajı yok derler..
Ama Ben sana şunu diye bilirim Anne olduğunda memelerin şişecek annene sora bilirsin "memelerin süt dolacak taş gibi sert olacak sütün bide çoksa memelerin sızımsızım sizliycak ve silikonsuz halinden bahsetim bide silikonlu isen o memelerin daha daha sisecek agrıların daha daha artacak..Emzirmeden dolayı tabiki meme derin sarkacak silikona bişey olmaz derinden meme ucundan süt çıkıyor bebek meme başından tutup somruyor haliyle sündüre sündüre emiyor budurum da memen gevsiyor..
Gençken evlenmeden yaptrsan evet seni takmin eder tabi yapilan işlem güzel olursa
Ama sonrasını da düşünmen gerek..
Evlendin çocugun oldu silikonlusun çocugun artik emiyor ama sarktı memelerin 2inci bir amaliyat belki meme bezin olmiycak ya yeniden silikon ve toparltama amaliyatı olmak durumunda kalacaksın..
Umarım kracak birşey dememişimdir..
Sevgiler..

Önemseyip tek tek cevaplamışsınız çok teşekkür ederim

Merhaba burdan kendi iznenimden yola çkarak silikonun EkSisini anlatmak isterim..
Silikona karşı biri değilim silikon taktıran kişilerden biriyim..2007de yanlış hatırlamiyorsam yaptırmıştım taktırma sebebim meme hacmim yok tu ve 'beklemedim!!! kendimi Çok kötü his ediyordum o sönük memeyle sonra dedimki taktıracagim kendimi mutlu his ederim..Doktora gitim doktorum bana takarsam fazla bir beklentim olmaması gerektiğini ve südyen takmam gerektigini südyensiz gene şekli biraz bozuk olacağını söyledi ama dedi istersen meme dikleştirmede yapa biliriz fakat bebek düşünüyorsan BU seçenekten vaz geçe biliriz dedi bende 2 cocugum var belki gene yapariz düsüncesi ile ilk önerdigi secenegi kabul etim..ilk başta ilk yilarda evet az da olsa iydi ama mutlu degildim doktorum zaman geçtikce memen gene sarkacak dedi silikon sabit kalsada deri ilerleyen senelerde gevşemeye başlar ve budurumda yeniden meme dikleştirme yeni protez konması gerek demişti..öyle de oldu..meme Protezine her doktor aynsını söylüyor 20 yıl ömür boyu birsey olmaz diyor peki neden 10 yıl sonra gitiginizde memeni diklestiririm ve silikonun yenilenmesi gerektiğini söylüyor doktorlar!!!! hani 20 yıl ömür boyu kulanılıyorsa 10, 12 yil sonra tekrar yenilemek isteniyor?
Memesi küçük olan arkadaşlara gençlere şunu demek isterim eğer evli değilseniz eğer evlilik çocuk gibi yakın zamanda pilanınız yoksa silikonu yaptirin
"ama eğer silikonu memem küçük erkek arkadasim beni böyle beğenmiyor sexi his etmiyorum diyorsanız iy düşünün..Madi durumu El alırsak ya Ben silikonları taktrırım çocuğum olmadan önce çıkartırım çocugum olunca yeniden taktiririm toparlatırırım diye bilirsiniz..Hamileyken silikonluysanız yada silikonsuzsanız unutmayın vucudumuz şekilden şekile giriyor memeyi El alirsak memeleriniz süt doluyor memeleriniz sertleşiyor hasaslaşıyor emzirme döneminde mememiz süt doluyor agırı sızı oluyor bebek "zaten bir lokma "içip doyuyor silikonlu iseniz o memeniz taş gibi ve agriniz sızınız tarif edilemez olup kat kat artar Anne olanlar bilir BU agrıyı.

Silikon taktirsaniz da taktirmasanzda memeleriniz sarkacak silikonu taktirdim sarkmycak yok öyle bişey eğer hamileyseniz BU sarkmalar daha hızlı gerçekleşecek ister silikonlu ister silikonsuz olun..

Doktorlar kadinların emzirmede bir problem splanmamıştır derler silikonlu protezi olup bir Çok hasta emzirmiştir der nasıl yasamaz bunu bende anlamadım Demet şener evlendikten sonra çocuk pilanı yaptıktan sonra meme protezini çıkartırdı
bunun nedeni neydi bende bilmiyorum" ama 2 cocugu olunca tekrar taktırdı mantıklı.

Parası olan yaptırıp . çıkartırıp .tekrar. taktırır..
BU amaliyat için para biriktirdim tekrar yaptiramam diyenlere ince eleyip sık dokuyun derim..Silikon taktirmak istediginizde sizin değil doktorun kararı ile büyüklük küçüklük hesaplanyor fatmanın memesi güzel bende isterim onunkine benzesin Arkadaşım 300cc taktırtmış bende 300cc istiyorum yok
öyle..Doktor size neyi karar kildiysa onu takar ya memun olursunuz yada olmazsiniz iste ozamanda pismanliklar
yasamaya baslarsiniz..

(Herkeze )sağlık mutluluk güzel günler diliyorum üllllleeeen

Çok güzel açıklamışsın canım ağzına sağlık. Demet Şener bekarken silikon taktırmış çocuk planı yaptıktan sonra değil evlenip 2 çocuğu olduktan sonra silikonlarını yeniletmiş yanı silikonları çıkarıp çocuk planı yapıp çocuğu olunca çıkarmamış. Bende bekarım ve ameliyat düşünüyorum bilmiyorum kafam çok karışık dediklerinde çok mantıklı ama artık şu full dolgulu sütyenlerle gezmek istemiyorum

Nihayet ben de aradığım konuyu buldum uzun zamandır giremiyordum kızım olduğu için. 2015 yılında 300 cc hight protez taktırdım ve taktırdığım günden beri alışamadım ve şu an 16 ağlık kızım var emzirme işlemi biter bitmez çıkarttıracağım. Yaşadıklarını birebir yaşadım hiçbir şekilde memnun kalmadım silikondan beni hantal gösterdi 37 yaşında olup minyon göstermeme rağmen göğüsler beni oldukça hamtallaştırdı. Yapı olarak üst taraf çok bombeli olduğu için eskisi gibi yakası açık bile giyemiyorum sütyen bulmakta zorlanıyorum vs vs. Kendi göğüslerim ne kdr güzelmiş küçük de olsa kıymetini bilememişim. Şimdi göğüslerim ekstra sarktı bir dönem kızım etmediği için süt de sağdım pompayla. Şimdi emiyor hala ve şekli o kdr bozulduki. Kesinlikle ben de çıkarttırmayı düşünüyorum. Ama göğsüm ne durumda olacak acaba çok endişeliyim. Memnunmusun şu an göğüslerin çok sarktı mı acaba?seninle özelden de konuşmak isterim

Yani ben silikonlarımı çıkarttırdıktan sonra göğüs dokusu kendini nasıl toplayacak ? Toplayabilecek mi özelden de konuşursak eski göğsüm silikonlu göğsüm de mevcut. Tabi bir de bunun üstüne emzirme süreci eklendi göğüsler birde sarktı tabi ki göğüs sarkıyor silikonlu da olsa. Sarkmıyor diyen halt etmiş. Merak edene özelden foto koyarım hem de ne sarkma!! Şu an en çok istediğim şeylerden biri şu silikonları çıkarttırmak ama maalesef ki emziriyorum daha beklemem gerekecek kızımda memeye aşırı düşkün . Ameliyat olsam 10 gün emmeyiverse İnan’ın hemen olucam yani

Sizi izlemeye aldim sizde Beni izlemeye alın memelerimde bandaj var çikinca sizede memelerimin son durumunu paylasirim..Şuan için herşey iy es ki kizmemelerime geri döndüm diye bilirim fakat daha dikisleri görmedim ilerliyen zamanlarda özelden görüsürüz

Tamam ben de sizi izlemeye aldım ben de kesin çıkarttıracagım emzirme bitmeden yapabilsem keşke merakla bekliyorum sonucunuzu

Canım bana özelden mesaj atar mısın bende bekarım ve ameliyat olmayı düşünüyordum emzirmeden sonra çok sarkıyormu

selam kızlar
amaliyatan sonra bandaj cikinca 2 hafta dikişli bölge her gün sabah akşam (batikon ve nemlendirici krem) önce gazli bezle çevresine pansuman etik sonra kulak çöpü ile dikişlerin üzerine hafifçe kremledik sonra Penatenin meme pedini memelerime yerlestirip üstüne sporcu südyenini giydim pedi Çok beğendim meme ucu yapmışlar pede :)) resmini buraya bir yere koyacağım bakın bunu 2 hafta boyunca böyle yapmaliyiz ..Allaha şükür şimdilik bir sorun daha çıkmadı (iltihap gibi) ..
Eşim Çok iy bakıyor onun emeği Çok iğleşmemde♡Eşimden bahs etmesem hakkını yemiş olurum onun için o yokmuş hepsini ben yaptım gibi gösteremem lütfen yanlış anlaşılmasın
biraz..
Detaylı yazmamın sebebi siz bu amaliyatı oldugunuzda neden demediler BU sürec tek başına atlatılmıyor diye düşünmeyin diye anlatıyorum ve yanınızda birisinin olması herzaman iydir eşiniz ablanız anneniz kızınız kime yakın duyorsanız..

Banyomu nasıl yapiyorum önce alt bölgemi yıkyorum sonra kolarımı sonra sırtımı kesinlikle önüme su sıçratmıyorum BU asamada zaten eşim hep yanımda oluyor sonra kafamı yıkıyor..Abdes bile alabiliyorum ama kesinlikle memelerime su gitmesine izin vermiyorum şimdilik bukadar sayfamı beğenmeyeni döverim hehe:))
sevgilerimle üllllllee

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…