Silikonları çıkartmak istiyorum

silikonları mı çıkarttırdım 6 saat ameliyatım sürdü memeler küçültüldü Şu an hala bandajlı şu an iyi ya da kötü demem için çok erken bandaj lardan kurtulduğum zaman s onucu görebileceğim. bunu buraya yazmamın sebebi silikonlu olup silikonlarını çıkartan memelerini küçülten kişiler aramıştım ama hiç kimseden bana cevap gelmemişti benim gibi böyle olup da bu konu hakkında cevap arayan arkadaşlara yardımcı olmak En azından arama motorunda böyle bir şey arayıp bunu görebilirler Çünkü ben arama motoruna yazdığımda silikonları çık arttırmak mememi küçültmek gibi Google'a yazdığımda Kadınlar kulübüne baktığımda bulamamıştım sadece şu anlık şunu söyleyebilirim o kadar yıl silik onlarla boşuna durmuşum Kendime bu eziyeti boşuna Yapmışım kendimi daha doğal hissediyorum Şu an Memelerim Küçüldü hiç rahatsız değilim küçük olduğundan dolayı 6 saat bir ameliyat süreci geçti doktorum bana silikon takılsının diye ikna etse de hiç fikrimi değiştirmedim ameliyata kadar Çünkü kararlıydım silik onlardan kurtulacaktım Doktorum beni ameliyatın son anına kadar Fikrini değiştirirsen silikonu takarım demişti sordu Ben de hayır dedim şu an şunu söyleyebilirim İyi ki hayır demişim fakat hala daha erken bir sonuç için kendi ruh halimi söylüyorum benim açımdan şu anlık iki yaptırmıştım diyorum dikişlerim olan yerlerde sızı var sadece Bir de "kalbime " Doğru bir ağrı var Bunun nedenini bilmiyorum. bayağı bir kilo verdim Çünkü biraz iştahtan kesildim. doktorumun adını sormak isteyenlere şu an cevap veremem Çünkü nasıl bir sonuç çıktığını Ben daha görmedim görmediğim bir şey de sizi tavsiye edemem Ama şunu söyleyebilirim insan olarak çok iyi bir insan bana samimi davrandı kucak açtı sarıldı suratı mahkeme duvarı gibi değildi o kadar çok Doktor gezdim ikna edemediler beni (bu gittiğim Doktor hariç) ameliyattan çıktığımda ağrım Sızım oldu mu diyenlere soranlara şunu söyleyebilirim çok üşüyordum çok çok üşüyordum dudaklarım birbirine çarpıyordu Eşim bana suratın sapsarı vücudun sapsarı diyordu Ben ona çok üşüyorum çok üşüyorum diyordum beni ameliyattan sonra en çok rahatsız eden gözümü açtığımda Beni en çok rahatsız eden üşümek ve çiş yaptığınız vajinanıza Bir hortum sokuyorlar o hortumu çok değişik bir şekilde hissettim ve yanma oldu onu çıkartın diye bağırmış tım Çünkü canımı çok yakıyordu göğüs ağrılarım yoktu çünkü ağrı kesici de içiyordum Ben bilmiyorum O nedenle mi Ama ağrım yoktu hem sağ hem sol olmak üzere dren vardı hortumlu kan ((dren ne diyenler merak edenlere resmi koydum yukarda)çekiyordu bu direnenleri tam 3 gün taşıdım ve kimse görmesin diye Sırt Çantamda taşıdım çünkü yolda giderken insanlar hasta virüslü gibi bakıyorlar size.. Eşim bu süreç içerisinde Bana çok yardımcı oldu bir dediğimi iki etmedi Allah razı olsun şu an sizi hatırladıkları mı yazıyorum sormak istediğiniz olursa tabii sorabilirsiniz unuttum şeyler olmuş olabilir yazıların içinde sordukça hatırlayabilirim Şimdilik bu kadar Benden sevgilerimle

Yorumları okuduktan sonra korkmaya başladım çünkü bende meme büyütme ameliyatı olmaya karar vermiştim. Çıkartmak isteyenlerin ve çıkartanların sebepleri neler acaba şu an kafam karıştı

Çıkartılması gereken başlıca durum kapsül kontraktürüdür.Onun dışında silikonların boyutları göğüs çeperinize göre küçük koyulduysa eğer zaman içerisinde üst kısımlar boş kalabilir.Memelerinizde sarkma görülebilir boyutlardan kaynaklı.Vücut silikonu kabul etmediğinde sertleşme ve şekil bozukluklarıda çıkarılma sebebi olabilir

Benim çıkartma nedenim her 10 yıl sonra tekrar mememi yaptirmamak silikon oldugu yerde dursada silikona ömür boyu garanti verilsede derininiz için garanti vermiyolar yani on sene sonra deriniz sarkacak yada memeleriniz Çok şekilsiz olacak sonra tekrar amaliyat.Silikonun eksilerini yaziyorum kendi açımdan Ben silikondan sonra yüz üstü yatamadım en iy olsa bile sonra sırtım gitikce kamburlasti sırtım omuzum hep agrıdı silikon beni yapmacık göstetiyordu dogal degildim taktirmamin nedeni kesinlikle iri gögüs yok moda yok kücük olması degildi baska nedendi silikonu cikartinca elime aldim sasirdim onca zaman nasil onunla dolaşmışım
postürüm degisti ve Ben sporcu olmama ragmen degismedi taki silikonlar cikana kadar ...Dogal yöntem bulun büyük memelir kadın kiz en iyi yağ enjeksionudur sizi baya idare Eder
silkonlumu ,silikonsuzmu konu hakinda Çok tartisilir Buna ne benim cenem yeter nede bu diolaga girerim kendi adima söylüyorum ozamanki aklim olsa dogal yöntemler aradim genctim anneydim evliydim baska cagrem yok tu saniyordum BU nedenle taktirdim..Allaha şükür kurtuldum sevgiler.

Memeleri küçük olanlar abla kardeş arkadaş gibi şunu demek isterim sakın küçük diye protez taktırmayın büyütmeyin bir Çok yabancı mankenler yada yerli mankenlere bakın hepsin memesi küçüktür çünki en iy elbise yada iç çamaşırını kücük memeler tasir potluk olmaz Bir örnek çağla şikelin memesine bakın sosyal medyadan en iy elbise asklıklı kadın memesi küçük olanlardir ..Yaşınız gençse inanın beli bir zaman sonra meme bezileriniz büyor "Ben bekleyemem piskolijim bozuluyor diyenlere yağ enjeksionu yaptirsin Ben size burdan abla arkadaş ca dostça içimdekiler i
Yazdim gerisi size kalmştır sevgilerimle

Memesi küçük olanlara meme bezini büyütmek isteyenlere bir kaç çay otu söyliyceğim nasıl içmeniz gerektiğini aldığınız aktardan yada pazardaki esnaftan sorun

KARABAŞ otu
Melek otu
Oğul otu
Aslan kuyruğu

Bostan otu
TESTERE PALMiYesi
Yams kökü

Kara hindiba

Bunlardan bitane alın bitince diğer bir otu alın böyle devam edin ama bunu aldığınız yere sorun nasil icilmeli kaç gün ara verilmesi gerekmi diye ilerleyen zamanda farka bakin hemen olsun bitsin yok sabır deneyin ya Allah herşeye çağre var bir ölüme yok der o yüzden noğlur önce araştrn mutlu olacagnızı sandıginiz bir gün sonra pişman olmadan en iysi sizin için neyse kendiniz karar verin sakın cerahlara sormayın sizi ne mutlu eder sözünü sizden daha iysi bilemez

Meme büyütme otunda birtane eksik otu kürü unutmuşum onuda yazıyorum Anason Bu made rakılara konuyor bununda memeleri büyütme özeliği yüksek korkmayın rakı gibi kafa yapmıyor ama kokusu aynı rakı.Herşeyin fazlası zarar o yüzden ne kulanrsak kulanalım yerinde dozunda kulanalım..BU kürlere başlayan olursa başlamadan meme ölçülerini tarihi kayıt etsin etkisini görenler burdan lütfen paylsşınki diğer arkadaşlara bir ışık olsun
Olmayanlarda yazsın eksisini artısını

SONUÇ için acele etmeyin belki 6 Ay belki 1 sene belki 3 ay sonra beli Eder unutmayın ki amaliyat oldugunuzda bile doktor size bir iğleşme süreci verir buda onun gibi sabır olun emi sevgiler

Cok geçmiş olsun inşallah gönlünüze göre olur .Birilerine yardımcı olabilmek için buraya yazmışsınız ben de iyi yüreğinize bi geçmiş olsun demek isterim.

Cok geçmiş olsun konu içeriği ile farklı kulvarlardayız :))bende yeni silikon taktırdım ebatlarından ve durusndan hiç memnun değilim henüz 2 hafta oldu ama sizi merak ettiğim için konunuz takıpteyim .İlk konu açtığınız da okumuştum sizi .İnşallah mutlu olursunuz

Bana kalırsa bu tarz otlar ile kalıcı bir büyütme gerçekleşmez.Bu tarz otlar hormon değerlerini değiştirebilir ve bu sayede meme büyütmesi sağlayabilir.Ama kalıcı bir büyüme gerçekleştireceğini düşünmüyorum.Maydonoz yiyerek meme büyüttüğünü iddia eden arkadaşım vardı ama açıkcası inandırıcı gelmiyor.Bu tarz karışım ya da ilaçlarla meme büyütme sağlansaydı meme protez ameliyatları bu kadar gündemde olmazdı.

Çok Tessekkür ederim iy dileklerin için
Ben Şimdilik memlerimden memunum
her nekadar dikişlerimi görmesemde çünki bandlı..
Silikonumun sadece 1 tanesini çıkartması 1bucuk saat sürmüş etime yapışmış amaliyatım 6 saat sürmüş zaten onları yazdım..Eğer silikonla ilgili sorun olursa seve seve cevaplarım..Neden çıkartım bunları zaten yazdım..Eğer silikonlarının duruşundan ebatından memun degilsen bunu yılarca böyle geçireceksin ilk başta mutlu değilsen sonrada mutlu olamasın..Sana Çok geçmiş olsun demekten başka birşey diyemem..Yaptırma nedenin hacimsiz olması mı?sarkık olmasımı küçük olması mıydı bide silikonu taktırırken beklentin neydi tabi cevaplamak istersen cevapla gülüm.

Kendi goguslerim bebeklerim olmadan önce büyük felan değildi ama en azından avuc dolduracak kadar hacimli idi.Sert ve dikti.Yine de hep büyük olmadı hayali kurardım .

Bebeklerden sonra boşalan sarkan eşitsiz memelerle kalınca ;yaptırmamak imkansızdı.

Şu satır bebeklerden sonra boşalan sarkan eşitsiz memeler
"Tamda benim yaşadıklarım yüzünden yaptırdığım silikon olayı dır ve sonrasındaki pişmanlığımın 12 yılıdır belki sene fazla belki az Tam yılı hatırlamıyorum..Ama asla küçük yada büyük olmasından değil Ben evlendikten çocuklarmın daha dünyaya getirmeden önce 75 a benden südyen giyerdim hata giymeyi bile sevmezdim dim dik taş gibi idi Annem hep memelerime bişeymi yaptırdın diyip konuşurdu nazara mı geldim bilmiyorum ama çocuklardan sonra eridi giti mutsuz biri vardı artık sonrasında olan oldu taktırdım ah kafam beklesene biraz beklesene ...
Şuan silikonlardan sonra sanki eski ben geri geldi kendimi genç kızın vucudunda his ediyorum ama daha dikisleri görmedim
Umarım benim yapış olduğum ilk hatamı bunu okuduktan sonra düşmeden bilinçlenirler

Eger emzirme dönemim önce ki memelerime sahip plsaydım asla benim de aklımda yoktu meme büyütme fikri ama yine de içten içe beğenirdim büyük dolgun memeleri .Yağ enjeksiyonu felan düşündüm ama cok zayıftım doktor 120 gram yağ çıkarttı vücudumdan onunla da yüzüme koydurttum.

Ben ama ciddi bunalımdaydım memeleim ucu bile buruşmuştu cok fazla doku kaybı olduğu için.

Ben anlayamıyorum hala neden bu kadar pişman oldun .??

Doktor ben de eşitsizliği gideremedi 25 cc daha fazla tercih etmiş olsa idi durum farklı olabilirdi .Artı öeme uçlarım kollarıma doğru bakıyor sanki ve çokta dik değil .Bir de daha büyük hayal etmiştim şuan 325 ve 350 cc var .(kas üstü yuvarlak mentor)

Ben göze hitap eden şekilde yapsaydı memnun olurdum cınku ciddi anlamda psikolojimi etkiliyordu emzirme sonrası mwmelerimn .Bilmiyorum belki acele ediyorum da sanırım 2 hafta da net biraz şekil belli plur aşagı yukarı.

Canım Ben sana ne dersem diyim sonucu değiştiremem" Keşke Senin istediğin olsa idi dediğin gibidir belki düzelir oturur yerine ama belki..
Ben yalancıktan sana olur evet de demek istemiyorum bana kalırsa ben dang dang açık açık konuşurum ama gerçkten diledigim, üzülmesin sonrasında inşallah

Yok benim de teselliye ihtiyacım yok emin ol:))Ben de açık ve net konuşan biriyim .Vaktini çalmazsam yazacaklarını merakla bekliyorum

Ben cümlemi net ifade edememişim sanırım, ben de demek istedim ki ;2 hafta geçti ameliyat günümden herhalde asagı yukarı belli olur nasıl bi görüntüye sahip olacağım anlamında .

Benim de cok sürpriz bi beklentim yok sadece okuduğum yorumlar hep “daha oturur “muhabbeti ile döndüğü için..Belki bi ümit diye ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…