SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Allahimmmm pipetim diyor bide sen beni öldüreceksin 😂😂😂😂😂😂😂😂 sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün 😂😂😂 canım bu arada sen 33 den fazla olması lazım benim bugün 30.gün 😍😍😍😍😍 senle benim aramızda kaç gün vardı 🤔
3 günm vardı🤔 ben 10 aralıkta bıraktım inan saymıyorum.. pipetle kafayı yemiş durumdayım🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🙈 ve neden bukadar canım istiyor anlamıyorum sana bakıyorum sen rüyanda görme dışında harika gidiyorsun Maşallah❤️ Ama ben depresyonlardayım 😢 bak ağlayasım geldi eee nekadar sürcek bu mesela 3 ay sonra geçermi dayanırım 2 ay daha ama nezaman geççcekkkk 7/24 aklımda son zamanlar.😢

3 günm vardı🤔 ben 10 aralıkta bıraktım inan saymıyorum.. pipetle kafayı yemiş durumdayım🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🙈 ve neden bukadar canım istiyor anlamıyorum sana bakıyorum sen rüyanda görme dışında harika gidiyorsun Maşallah❤️ Ama ben depresyonlardayım 😢 bak ağlayasım geldi eee nekadar sürcek bu mesela 3 ay sonra geçermi dayanırım 2 ay daha ama nezaman geççcekkkk 7/24 aklımda son zamanlar.😢
Bu arada Allahta seni hep güldürsün 😂🙈

İnan bilmiyorum ama sen takmamaya çalış sen taktikca o yoksunluktan kurtulamiyorsun o pipeti de bırakmaya çalış canın istediğinde oh be iyi ki kullanmıyorum sigara yi bırakmak ne kadar kolaymış falan diye kendi kendine gaz ver 😐

Bugün 16.günüm benimde alıştım artık ben bile kendime hayret ediyorum artık,ilk 3 gün zordu ama beklediğim kadar şiddetli olmadı sanki.Birde sigara bırktırıcı ilaç kullandım o ara belki onunda etkisi oldu .
Yemek yedikten sonra ahhh keşke içsem diyorum ama yok bıraktın sen onu o piss kaka tühhhhh diyorum hemen.
Yılbaşı akşamı 1 tane içtim başım döndü tadını bile alamadım o derece yabi.
Arada eşim içreken bir fırt çektim ama yok olmadı alışmıım demek ki artık içmemeye.
Benim akciğerde nodül çıktı birde oda tetikledi beni bırakma olayında.
Öksürüğüm bile azaldı artık.

Bu arada Allahta seni güldürsün 😂🙈
İnan bilmiyorum ama sen takmamaya çalış sen taktikca o yoksunluktan kurtulamiyorsun o pipeti de bırakmaya çalış canın istediğinde oh be iyi ki kullanmıyorum sigara yi bırakmak ne kadar kolaymış falan diye kendi kendine gaz ver 😐
pipetide bırak😂😂😂 ay hiç unutmıcam bu msjınj😂 pipetimi çöpe atmaya kıyamam bak şimdide pipetimden ayrılcam düşününce ağlayasım geldi😢 ama dediğin gibi kendimi gazlamalıyım..

pipetide bırak😂😂😂 ay hiç unutmıcam bu msjınj😂 pipetimi çöpe atmaya kıyamam bak şimdide pipetimden ayrılcam düşününce ağlayasım geldi😢 ama dediğin gibi kendimi gazlamalıyım..
Eeeehh yeter ama haaa bak 👡 terlik geliyor yoksa kafana 😂😂😂 sen güçlü birisin bi sigarayı bıraktın diye mi yıkılıyorsunn tey tey sigara da neymiş 😂😂😂 göster ona gücünü himennn 😂😂😂😂😂

pipetide bırak😂😂😂 ay hiç unutmıcam bu msjınj😂 pipetimi çöpe atmaya kıyamam bak şimdide pipetimden ayrılcam düşününce ağlayasım geldi😢
Eeeehh yeter ama haaa bak 👡 terlik geliyor yoksa kafana 😂😂😂 sen güçlü birisin bi sigarayı bıraktın diye mi yıkılıyorsunn tey tey sigara da neymiş 😂😂😂 göster ona gücünü himennn 😂😂😂😂😂
😂😂😂😂

Selam kızlar, pazartesiden beri sigara içmiyorum. 20 senedir 24 saat sigara içmediğim olmamıştı. Bu yoklamalar, krizler ne zaman geçer 😒
Bu kişiden kişiye göre değişiyor ama ilk üç gün vücut nikotini attığı için baya zorluyor. 21 gün yani 3 hafta insanın alışma süreci bende mesela şuan hiç kriz yok aklıma bile gelmiyor kokusu artık tiksindiriyor beni birde önerim allen car ın videosunu izle veya kitabını oku bu süreçte sana yardımcı olacaktır.

Kızlarr hadi günlerimizi paylaşalım 🤗

Eklentiler

• A5DBC325-A6F2-4A93-A050-D25A4183C4DA.png
    A5DBC325-A6F2-4A93-A050-D25A4183C4DA.png
    300,4 KB · Görüntüleme: 53
Selam kızlar, pazartesiden beri sigara içmiyorum. 20 senedir 24 saat sigara içmediğim olmamıştı. Bu yoklamalar, krizler ne zaman geçer 😒
Ben de çarşamba gününden beri içmiyorum alt tarafı 2 gün ama sanki blr asır gibi🤭 Şimdilik iyi gidiyorum bende senin gibiydim canım 12 senedir elimden asla düşmemiştir ama sen bebiş ben de sağlık için bırakma yoluna girdik ben de henüz çok büyük yoklamalar olmadı ama anlaşılan 3-4 haftaya ihtiyaç var ondan sonra daha iyi hissedeceksin eminim ve sakın emzirme döneminden sonra sigaraya başlama🥰

Ben 2 gecedir hiç uyuyamıyorum sigarayı bırakmak böyle bir etki yapar mı acaba sürekli uyanıyorum tekrar uyumaya çalışıyorum ☹️

Valla benim 1 ayı geçti bırakalı bende ilk defa bırakıyorum hala krizlerle uğraşıyorum ama umut ediyorumi geçicek elbet geçmiceni düşünsem çoooktaaan başlamıştım.. benim krizler devam ama burda aynı zamanda bıraktımjz arkadaşlar daha rahat başarılı.. baştan aşağı yazdıklarımızı okumanı tavsiye ederim🙂

Ben 2 gecedir hiç uyuyamıyorum sigarayı bırakmak böyle bir etki yapar mı acaba sürekli uyanıyorum tekrar uyumaya çalışıyorum ☹️
Bende aksine erken yatıyor erken den kalkiyordum şimdiler de geç saatlerde bile yatsam çok erken kalkıyorum ve hiç uykum gelmiyor

Bu akşam ayrı bir vurdu sigara isteği ama tuttum kendimi şimdi uyumaya çalışacağım inşallah düzgün bir uyku çekerim ☹️

X