Şeytan Kaynana ve Yamağı Eltim :)

Herkes herşeyi kabul edemez kimi çabuk pes eder kimi mücadele eder. Benim annemin gönlünü almayı eşim bildi ve şuan çok mutluyum evlenmeseydik çok daha mutsuz olurdum yani anlayacağın doğru kararı verdim

o zaman bırakın bohcayı elbiseyi alışverisi litrelik kolayı hayatınıza mutluluğunuza bakın ,

annem k.valideme bir bohça hazırladı içinde yok yok yatak takımları ve daha bi sürü şey bana kötü olarak bile bi bohça hazırlanmadı keşke eşine annenin hazırladığı bohçayı beğenmedim demeseydin murat boz style boyunluğu takıp mutlu mutlu düğününü yapsaydın ortalık bu kadar gerilmeseydi

Mahsun style :) ahahah

ODTÜ mezunu olan kültürlü güngörmüş birisi
Mevlanın sözünü Mahsun KIRMIZIGÜL şarkısının içinde geçen bir cümle olarak hatırlıyor sanırım

ODTÜ mezunu olan kültürlü güngörmüş birisi
Mevlanın sözünü Mahsun KIRMIZIGÜL şarkısının içinde geçen bir cümle olarak hatırlıyor sanırım

ODTÜ mezunuydun bunu da bileydin burnu havası bayan cahillik suc değil ama insanı küçük görüp senin düştüğün duruma kendi kendimi yerin dibine soktum deNir haha mevlana ve mahdun kuzum üniversitede size hiç edebiyat göstermediler mı

bohçada boyunluk varmış kvsi murat boz da görmüş hemencecik örmüş ama arkadaş beğenmemiş bohçayı

çünkü arkadaş ODTU'lü :) murat boz un boyunluguda neymis... bütün bohçayı vakkodan hazırlamaları lazım ki beğenilsin...

bu olaydaki tek sorun sizin kendinizi ve çevrenizi mükemmel görmeniz..
unutmayın kimse mükemmel değildir..
sorunlar ,anlaşmazlıklar mutlaka olur..siz herkese yukardan bakmayı bırakın..herşey daha kolay hallolur...

düğünde sanatçı,dj vs herşey düşünülmüş ama 1lt kola için cinnet geçiriyorlar ilginç geldi bana

o kadar yazıldı çizildi,nasihat verenler oldu sert çıkanlar oldu,anlayış gösterenler oldu ama konu sahibi sabahtan beri muhteşemliğinden hiçbir şey kaybetmemiş..

ve son nokta bu galiba;Mevlana-Mahsun benzerliği.

Sizin yorumunuz üzerinden yazıyorum kusura bakmayın ama bu düşünceyle alakalı genel bir yorumum olacak.O yüzden yazdığınız kısmı baz aldım.
Benim 2 oğlum olsa,ikisine de aynı hazırlığı yapmak isterim.Bir gelinim daha tahsilli diye ona daha fazla özenmem.
Kayınvalide açısından,bitirilen okulun fazla bir önemi yoktur.Oğluna karşı iyi mi,kendisine karşı iyi mi,saygılı mı,ona bakar.
Kayınvalide,gelini işe almıyor,CV si ile işi olmaz :)

Geçenlerde bir tanıdığımız bohça hazırladı.Aynen konu sahibi gibi ve aynı marka...
Fakat tuhaf olan,sözkonusu damat adayı ve tabii kayınvalide,hayatlarında o markadan birşey almış değiller.
Müstakbel çiftin de evlendikten sonra oradan birşey alacaklarını sanmıyorum.
Sonuçta bunlar gereksiz külfet ve gözboyama diye düşünüyorum nacizane.

Ev ve tapu konusundaki sözlerinize katılıyorum.Zaten fikrimi evlat ve gelin ayırmamak yönünde belirttim.

valla bende üniversite mezunuyum:)ankaranın en iyi üniv.ama bişey görmedik

peki siz konu sahibi gibi sorun yaptınız mi? arkadasa göre üni. mezunu olduğu için eşi benzeri bulunmaz zannediyor, herkes herşeyin en iyisine layık ama okumakla alâkası yok bunların. okumamis olanlar toplumdan dislansin kötü olani onlara verelim o zaman. ne de olsa davul bile dengi dengine ya...

üzüldüm ama sorun etmedim eşime de hiç bi yorum yapmadım bu konuyla ilgili tartışma çıkarırsam nerde kalmış benim aldığım aile terbiyesi ayrıca herşeyin en iyisi ve güzeline sadece üniversite mezunları layık değil okumuş ama kendisi varamamış bazı şeylerin farkına yazık

ayrım yapması saçma olurdu zaten, gelinlere göre kendi oğullarına çifte standartmı yapacak, benim eşiminde bi abisi var, kv bana açıkça demişti onada şu kadar ayırdık sizede diye, biz o parayı aldık üstüne yaptığımız herşeyi kendi birikimimizle yaptık benim eltim lise mezunu ben kendimi iyice havalara sokayım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…