Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay şark kurnazlığının bu kadarı pes. O ev size yar olmaz
Verm
Anılardan kurtulmak için bu kadar acele etmesi saçma. Kardeşine satması daha saçma. Anıysa kardeşine gittiğinde de aklına gelmeyecek mi?
Resmi olarak satılmadı ise abisi evi geri nasıl vermiyor?vermiyor işte

Anılardan kurtulmak için bu kadar acele etmesi saçma. Kardeşine satması daha saçma. Anıysa kardeşine gittiğinde de aklına gelmeyecek mi?
Resmi olarak satılmadı ise abisi evi geri nasıl vermiyor?
Ya sözde vermiyor işte

Bana söylediği ve yaptıkları şeytanık
valla hakkini savunan ve hakli olan bir elti var ortada. kadinin seytanligi yok bile piyasada. kayin aile sonuna kadar hakli .kari koca fikir degistirdiniz diye insanlari zarara sokamazsiniz esinize soyleyin altin olarak odesin o para kul hakki doner dolasir bi yerden cikar

Çocuklarımın geleceği o ev

esinize sorun o zaman parayi alip yedi mi bu adam .esiniz suclu elti degil onlarinda cocuklarinin hakki o para. milletin cocugunun hakkini yiyerek kendi cocugunuzu savunamazsiniz .
Yavrucum sen anlamıyorsun galiba biz zorla ev vermedik kendi anlaşma şartlarında da hersey yazıyordu kabul etti oldu sonradan döndüler diyorum

Eşim bilseydi altın üzerinden falan hiç girmezdi böyle işlere abi dedi güvendi başka birine de verebilirdi
ya yapmayin esiniz cocuk mu .baskasina verse baskasi salak mi tl uzerinden verecek bilmem kac ay sonra tl uzerinden alicak .hala esim abisine guvendi diyorsunuz paranin ederini odemek zorunda esiniz .bunu dusunmediyse yine esiniz suclu .o parayi yerken bu ihtimali goze almaliydiniz kimsenin hakkini girmeyin

Ne biliyorsun içimi

Belli ediyorsunuz. Karşı tarafı hiç düşünmeden, uğrayacağı zararı bile bile benim çocuklarımın geleceği diyorsunuz. Merak ediyorum kocanızı pamuklara sardınız mı? Bu olayda asıl suçlu o aslında asıl kızılması gereken ama şeytan olan elti olmuş neden? Sırf hakkını korumaya çalışıyor diye. Allahım siz gibileri yanımdan, çevremden uzak eylesin. Birde utanmadan şurda konu açmışsınız. Şeytan diye.

Eşin geçen sene altın olarak mı aldı o 170.000 tl ?

Eşim bilseydi altın üzerinden falan hiç girmezdi böyle işlere abi dedi güvendi başka birine de verebilirdi

Verseydi keşke de görseydiniz. Tapuyu çat diye üzerine almadan para verir mi sanıyorsunuz? Abisi kardeşi diye güvenmiş. Şark kurnazlarının eline düşmüşler yazık.

Eşiniz parayı alıp abisine eşi lafta da olsa vermiş mi vermiş.
Sonra barışınca evi geri alma kısmı garip olmuş.
Evi geri isteyecekse de direkt parayı verecekti, aradan geçen sürede de paranin degeri düşüyor evet. Ona göre ödeyecek.
Sizde eşinizden bağımsız değilsiniz, ben yokken olmuş, eşim yapmış demeyle olmuyor.
Saçma sapan işler yapmanın ceremesini de çekeceksiniz.

Çocuklarımın geleceği o ev
Eee eşiniz sizinle boşanma aşamasına geldiği anda niye satıyor diye mi sorgulasanız o zaman acaba? Kesin anılar içindir aynen. Siz şerh koyduramadan satmaya çalışmış bildiğiniz, barışınca da eline yüzüne bulaşmış. Bu olayda suçlu eşin, eltiyle uğraşma boşa

Yavrucum sen anlamıyorsun galiba biz zorla ev vermedik kendi anlaşma şartlarında da hersey yazıyordu kabul etti oldu sonradan döndüler diyorum
ne yavrusu ya . boyle anlasmami olur biz annemizden borc alirken bile altin dolar diye aliyoruz bi akilli sizsiniz o kadar zamandir tlyi faize bile yatirsaniz kac para alirdiniz hala savunuyorsunuz cok ilginc gercekten daha uzatmicam hakka girmeyin milletin parasini odeyin doner dolasir sizden cikar zaten o para

Uğraşmıyorum o benle uğraşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…