Sevgiliyle aynı evde yaşamak..İyiMi-KötüMü?

böyle bişey yapıp başına bela alma,türk filmi der geçeriz.Ama ne malum bir bir başkasıyla evlenmeyeceğin,evlenmeye kalktığında,bu beraber yaşamak istediğin adamın sapıkca şantajlarına maruz kalmayacağın,çok sevdiğin yeni ilişkinde bunu o kişiye nasıl açıklayacağın?bunlar çok önemli.Güzelim,kocalarımızla başımız belaya giriyor,sevgili adama ne yapmaz.
Başına bela almak,ağrısız başını ağrıtmak istiyorsan beraber yaşayın.

Herkez kendi deger yargısına göre sana cevap vericektir...
bence sen kararını vermemişsin yada yaşayacagın insana güvenin yok....
Yoksa bu soruyu bize sormazdın:kahve:

arkadasım aynı evde yasamak tukenme surecının baslangıcıdır bence.o henuz esın degılken zamanla es modelı olacak.......aranızda evlılık olmadıgı ıcın bırbırınızın olumsuzlugu batacak ıkınıze de....haaa nıkah olursa da bunlar yasanabılır ama evlılıgın kutsallığı ınsanları cok yonlu dusunmeye sevk edıyor.yanı ılışkını tuketmek ıstıyorsan bunu kabul et....ben daha bunun gıbı yuzlerce nedenden dolayı asla yapmazdım.....bana bır cesıt deneme yanılma metodu gıbı gelıyor bu.alınmaca yok ok?????

canım ona sonsuz güveniyorum aldatma konusunu sırf yorumlar için açtım hani erkekler genelde öyle yapar derler ya maksat muhabbet olsun mantığıydı ve düşünceleriniz benim için önemli o yüzden..

MAKSAT MUHABBET OLSUN DİYEMİİİİ??? ENTERESANN VE BİR OKADARDA İLGİNÇÇÇ
:uhm:CADIARZU:kahve:

diyelim ki evlendiniz?ne malum boşanmayacağın!!evliliğin süresince ne malum o adamın benimle aynı evi ailenden gizli paylaşmıştın,hatırlıyormusun?ailenin bunu duymasını istermisin demeyeceği.Hayatım bu benim bir arkadaşımın başına geldi.Daha 1 hafta olmuyor.
Çocukla beraber olmuşlar,yüzeysel,evlendiler neyse,çocuk ikidebirde bir sorun olunca benimle bekarken sevişiyordun ya diyip duruyormuş,arkadaşım cinnet geçirdi.Ayrılmaya kadar gitti.Şimdide adam olacak kişi diyormuşki;"(kızın annesi için),annende kızım pırlanta gibidir,tertemizdir diyip duruyor,el değmedik diyor.bir daha desin.El değmediktide bana niye elletti"diyecekmiş.Bak bu benim arkadaşımın kocası tarafından söylenen iğrenç laflar.
evlensende barklansanda,ailenin güvenini yine bunu duyduklarında kaybedersin.Şuan arkadaşım kocasının şantajlarıyla boğuşuyor

canım aynı evde yaşıcaz diye eğer o ilişki bir gün tükenecekse ben de bunu görmüş olurum ve ayrılırım.tükenecek bir ilişki yaşamak istemem.çok ciddi bir beraberliğimiz var ve daha önce kimseyle aynı evde kalmadım.senelerdir beraberiz..

siz çok rahatsınız bu konuda ailenizden olumlu yönde destek mi alıyorsunuz çok merak ettim???

gökçe Madem Ciddisiniz Madem Senelerdir Berabersin Ozamaan Sen Bu Adami Oldukça Iyi Taniyorsun Cani Mhemde Evlenicek Kadar Iyi Taniyorsun Nedir Bu Ayni Evde Yaşama Fikri Heyecani Onu Anlayamadim?? Ozaman Bas Nkahi Sonuna Kadar Ayni Evde Yaşayin şekerim Bak Güveniyormuşssun Ciddiymişssiniz Senelerdir Taniyormuşssun Ee Sorun Ne???

gökçe Madem Ciddisiniz Madem Senelerdir Berabersin Ozamaan Sen Bu Adami Oldukça Iyi Taniyorsun Cani Mhemde Evlenicek Kadar Iyi Taniyorsun Nedir Bu Ayni Evde Yaşama Fikri Heyecani Onu Anlayamadim?? Ozaman Bas Nkahi Sonuna Kadar Ayni Evde Yaşayin şekerim Bak Güveniyormuşssun Ciddiymişssiniz Senelerdir Taniyormuşssun Ee Sorun Ne???

sorun yok canım.sezon sonu işi başlıcak ve haliyle para biriktirmesi gerekicek evlenmek için ve buda zaman alıcak.

evliliğin en zor kısmı ev kurmak olayı değil mi (ailelerle anlaşmak dışında tabi)
beraber yaşarsanız evinizi kurmuş olucaksınız hemencecik de bi imza atıverirsiniz canım:)

siz çok rahatsınız bu konuda ailenizden olumlu yönde destek mi alıyorsunuz çok merak ettim???

aslında bu konuda rahat olduğum sölenemez.ailemden destek almıyorum tabi ki bu konuda.yani benim ailemde sizlerin aileleri gibi.ama ben birey olarak bunun uygun olup olmadığını tartışmak konuşmak niyetindeyim hepsi bu.bana verdiğiniz iyi yada kötü yorumlar benim için yol gösterici..

benim mezhebim bu kadar geniş değil aileminde aynı zamanda... zaten nişanlımda istemezdi, istemedi de

evliliğin en zor kısmı ev kurmak olayı değil mi (ailelerle anlaşmak dışında tabi)
beraber yaşarsanız evinizi kurmuş olucaksınız hemencecik de bi imza atıverirsiniz canım:)

söz kesip sonra senin dediğini yapcaz inşallah :)

gökçecim Benim Merak Ettiğim Bi Konuvar Lütfen Cevaplarmisin??senin Ailen Ve Hayatindaki Kişinin Ailesi Bu Duruma Nasil Bakiyor??yani Bizlerin Fikrini Aldiğin Kadar Onlarinda Fikirlerine Düşüncelerine Başvurdunmu??

gökçecim Benim Merak Ettiğim Bi Konuvar Lütfen Cevaplarmisin??senin Ailen Ve Hayatindaki Kişinin Ailesi Bu Duruma Nasil Bakiyor??yani Bizlerin Fikrini Aldiğin Kadar Onlarinda Fikirlerine Düşüncelerine Başvurdunmu??

hayır daha konuşmadım.aslında şöle bir durum var.ben iş dolayısıyla istanbuldan ayrılıcam ve erkek arkadaşım nerde çalışmaya başıcaksa bende orda bir iş bulucam.haliyle ev tutucam.yani biz böyle hayal ediyoruz.

sorun Yok Canım.sezon Sonu Işi Başlıcak Ve Haliyle Para Biriktirmesi Gerekicek Evlenmek Için Ve Buda Zaman Alıcak.

nedim Gökçecim Bize Bişeyler Demek Pek Düşmüyo Bu Durumda çünkü Sen Aileni Bile Takmiyo Gözüküyosun Bizlerin Düşüncesinden Fikrinden çok Ailenin Fikrinin Düşüncesinin öenmi Olmali Senin Için..

nedim Gökçecim Bize Bişeyler Demek Pek Düşmüyo Bu Durumda çünkü Sen Aileni Bile Takmiyo Gözüküyosun Bizlerin Düşüncesinden Fikrinden çok Ailenin Fikrinin Düşüncesinin öenmi Olmali Senin Için..

onların da fikrini almaya sırası gelir.şu anda sizin düşüncelerinizi merak ettim.adı üstünde kadınlar klubü dimi ama..

canım aynı evde yaşıcaz diye eğer o ilişki bir gün tükenecekse ben de bunu görmüş olurum ve ayrılırım.tükenecek bir ilişki yaşamak istemem.çok ciddi bir beraberliğimiz var ve daha önce kimseyle aynı evde kalmadım.senelerdir beraberiz..

işte benım bu ış sonradan deneme yanılma metoduna donusturuluyor derken kastettığım tam da buydu canım.bıde senı yargılamıyorum ama belinay merve nın de dedıgı gıbı maksat muhabbet ıcın msj yazman tuhaf geldı bana...hayat senın guzelım ıstedıgını yap.........

hayır daha konuşmadım.aslında şöle bir durum var.ben iş dolayısıyla istanbuldan ayrılıcam ve erkek arkadaşım nerde çalışmaya başıcaksa bende orda bir iş bulucam.haliyle ev tutucam.yani biz böyle hayal ediyoruz.

GÖKÇECİM ÇELİŞKİLİ CEVAPLAR VERME BAK AZ ÖNCEDE ŞUNU DEDİN "ailemden destek almıyorum tabi ki bu konuda.yani benim ailemde sizlerin aileleri gibi" SANA BİŞİ DİYİYMMİ TATLIM ERKEK ARKADAŞIN OTELDE ÇALIŞTIĞI İÇİN VE TURİST KAYNADIĞI İÇİN SENDEDE AŞIRI KISKANÇLIK OLDUĞU İÇİN ONUN PEŞİNDEN GİTMEK ONU DENETLEMEK GÖZÜNÜN ÖNÜNDE OLMASINI İSTEDİĞİN İÇİN BÖLE DAVRANIYORUSUN YANİ KAYBETME KORKUSU VAR SENDE

onların Da Fikrini Almaya Sırası Gelir.şu Anda Sizin Düşüncelerinizi Merak Ettim.adı üstünde Kadınlar Klubü Dimi Ama..

gökçe Sen Iyimisin Kuzumm?? Az önce Maksat Muhabbet Dedin Diğer Konun Için.. şimidiyse Bunu Diyosun Yahu Senin Için önce Ailen Gelmeliiii.. Hadi Biz Sana Tama Yaşa Beraber Güzel Olur Dedik Ailense Onaylamadi Ne Yapicaksin Sölermisiniz???

X