sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Ay olur mu dini nikah yapiyorlarmış yersen ve hep adamın eşi sorunlu ve ayrılmıyor hep aynı senaryo öteki enazından ben buyum mesleğim bu diyor da bunlarda hiç ar yok. Ve eşe dil uzatıyolar resmen. Nikahlı karısı o alooo kendinize gelin onlar ne yapsa metresler hakediyolar.
Arkadaşım da gelinlik giydi utanmaz güya evlenmiş süsü veriyor kimi kandırıyor herkes arkasından konuşuyor arkanızdan kapatma diye konuşuluyorsa öyle aşkın içine etsinler.
Zehir zıkkım olsun öyle aşk. Pardon mal mülk aşkı bu asıl gerçek aşkın adını da pisletiyorlar.
Fakir olsa bu kadar yaş farkı olan adama bakar mı yaa..

Yani pes dicem başka da bişey diyemicem resmen metres olmayı istiyorsunuz
Herşeyi geçtim hadi gözümü kapattım adam tokat atıyor ağzını kapatıyor tehdit ediyor karısı ve babası tarfindan şiddete uğruyorsun(sözlü ve fiziksel) ama sen hala onu çok seviyorsun (yalan söylemesi Ș...... Olması evli ve çocuklu olmasını hadiiiii geçtimm....)
Bknz. arkadaşlar bu bir şuur kapanmasıdır.. Beyin etkin değil ve muhtemelen sadece para ile çalışıyor..
Sevdiğin adam değil parçacıkları..damlasu bacım

Son düzenleme:
Konu sahibi sadece sana şunu önereceğim.Sorunlu bir evliliğin içinde harcatma kendini,önüne bak.
Eşi seni darp ediyor ama kocasından ayrılmaya yeltenmiyor.Oysaki o kadının asıl sorunun seninle değil kocasıyla olması gerekli.Sevgisiz bir evliliğin yarabandı olma.Uzak dur o insanlardan

Ailemin rızası yok kacarak evlenecegim diyen ekonomik özgürlüğe sahip olmayan koca derdinde olan kizlara ibret olsun bu post.Kactigıniz kocanız bahsi gecen herif gibi yaparsa ailenize sırtınizı döndüğünüzle kalırsınız.Bir de böyle millete arkanızdan konusurlar gidecek yeri yok bilmem ne serefsiz herif.Siz de bundan sonra görüsmeyin bosanacagım falan derse inanmayın bosanacak olsa bosanırdı zaten.Sizin bastan pahali hediyeleri evi falan kabul etmemeniz lazımdı muhtemelen zenginliginden etkilendiniz.Insan bir e devletten bakar hic mi samimiyetiniz olmadi ben esimle 18 yasindayken tanıstim 20 yasinda sevgili olduk o zaman o yasta evli olmadigini/olmayacagini bildigim halde vukuatli nüfus örnegine ve adli sicil kaydına bakmıstım kendiminkini de göstermistim insan bir bakar eder evinde kaliyorum pahali hediyeler aliyor bu adam neyi kamufle etmeye calisiyor diye.

Son düzenleme:
20 yaşında başkasının kirasını verdiği evde otururken aileniz nerede?Demiyor mu sen bu evi hangi parayla tuttun?Pahalı hediyeler kimsenin mi dikkatini çekmedi etrafınız da da bu şekilde devam ettiniz?
Ya herkes herşeyin farkında aslında. Sadece işine gelmiyor kimsenin. Para için artık herkes tüm değerlerini satıyor. Evli adamın parasını yiyenden de öyle de bir güzel çıkar ki buna inanıyorum. Eskortluğun adı ve şekli değişti sadece

Konu sahibi gerçekten o leş adamın layigisiniz..
gidin hemen barışın kendinizi zamanınızı vücudunuzu kullandirmaya devam edin
Sonunuz Zaten belli bizden ne istiyorsunuz onu anlamadım

Adam hakkında bilgi edinirdim nasıl hemen ona güvenip sevgili oldunuz !! Anlamıyorum bu tür kadınları

Evli olduğunu anladıktan sonra bırakmalıydiniz
Sonrası için size güzel şeyler yazamayacagim ben de.
O kadın için üzülüyorum sadece ve çocukları için

Darp raporu al şikayetçi ol kim sana vurduysa benim tek yapacağım bu olurdu.40 tane yalan söyleyen adamada güvenmem ben olsam.ne aşkı ya cidden bu kadar rezalete insan buz tutar.

sonunda adam merhamet duygusu karısına yaptıklarını düşündükçe evine eşine binbir bahane ile geri dönecek kadın hırsını da sizden almış eşi affedecektir.
olan size geçen zamanınıza olacak .bu rüya gibi hayatınız başınıza çökecek ...
çok yazık olacak vazgeçin ama belliki dinlemeyeceksiniz geçmiş olsun şimdiden umarım bir başınıza bu yaşayacağınız süreci atlatabilirsiniz

Taksiciyle yukarı çıkınca aralarında bir yakınlaşma olmasını bekleyenler :). Sağlam hikaye ama çok boşluklar var. Arkadaşının sevgilisiyle yakın arkadaşlar ama evli olduğunu bilmiyor ya da biliyor ama… daha fena.

Eleman karşı dükkandan insanlar çağırıyor yatakta basılan sizi ve adamın ailesini ayırmak için…

İlk buluşmada pırlanta bileklik kabul etmen..
Tamircinin üstünde kadınları attığı bir yatak odası filan.. Ev varken orda buluşmanız.
Sondaki story de mum dikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…