sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Başından itibaren yanlış başlamış, evli olması dışında sorgulamanız gereken çok şey vardı . Gençliğinize veriyorum ama bu yanlışa aşk adı takarak devam etmek istiyosunuz. Yirmili yaşları bu adamlar için harcamayın kendinize değer verin.

Ben sonraki adım olarak söyledim onu.
Kapısında yatıp kalkıyormuş ya,boşanacağım diyecek ilk fırsatta ikna etmek için.
Boşanmaz muhtemelen ama klasik ikna cümlesi olur boşanacağım.
Ay bosansa da gelip bu arkadasi almayacak gibi his olustu bence. Adam muhtemelen dogu kulturunde buyumus etmis. Bu kiz taksilere abone. Yaş o iş

Jfdjejsn ay aldatan erkekler sadece kendini seviyor vala. Ne eşi ne metresi. Olan kadınlara oluyor. Düşünsene eve geliyorsun kurulu düzen her şey hazır. Dışarı çıkıyorsun ayrı bi kurulu düzen ohh vala. Kadınlar böyle tiplere yüz vermese b.k gibi kalacaklar da maalesef ki talep görüyor bu adamlar

Eski bir Arkadaşım var oda metres çocukta yaptı sende ol çocuk yap birde aşkından ölüyormuş ah yazık senin gibi 5 kişi ile daha takılıyor kendini değerli sanma yani unutması 3 dk. hiç acımıyorum size yanın kavrulun. Yuva üstüne yuva olmaz bir kap yemek su verecek diye bu kadar ezik büzük olmayın parataparlık her zaman mutsuzluk getirir sonunda. Konu fake gibi geldi ama neyse metres olan insanlara acımıyorum bin kez yazarım.

Son zamanlarda şuna çok ama çok şaşırıyorum : Adamla oldun bekar sandın tamam, ama evli olduğunu öğrenince birden ilişkide bir ısrar bir ısrar bunu da 'ama çok aşık oldum sevdim' adı altında yaparak metresliğe yeni kılıf buluyorsunuz.
Adam fakir olsa hediyelerle gelmese, ev tutmasa kimse yüzüne bakmazdı eminim. Sonra da adamın nikahlı karısına dil uzatmaya kadar gidiyor konu.. Bile isteye devam etmek yuva yıkmaktır adam mutsuz olsa zaten boşanmış olurdu aklınız buna mı yetmedi?
Allah size vicdan ve akıl versin öyle şerefsiz adamı özlüyorum demiş bir de. Karısı her gün bir posta dayak atsa yeridir ikisine de.

İşin ilginç yönü artık meslek ayırt etmiyor bu fuhuş konusu. Gündüzleri öğretmen,mühendis,mimar,hatta avukat olup geceleri para karşılığı fuhuş yapan insan da var. Eskiden fuhuş yapanların başka meslekleri yoktu,olmadığı için fuhuş yapıyorlardı,şimdi durum değişti. Artık ayırt da edilemiyor sizin gibi yaşayan kadınlar. Ha tek bir adamla yatın ha binlercesiyle,fark etmiyor. Adam bekar da olsa onun kapatması oluyorsunuz. Sorun sadece adamın evli olması da değil yani. Para için her moka evet demeniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…