Sevgilim evliymiş bir akıl verin

O zaman sana bir şok daha, kız hamile olmasa niye nikah kıyıp evine alsın? Bak gör bebek var ortada. Buna hazırlıklı ol. Yoksa bir öğretmen "ay namusumu temizle hemen bana acilinden hoca nikahı kıy ailem de bilmesin" demez. Bebeğin doğmasını bekliyor dna testi yapıp kendinin çıkarsa resmî nikah. Ona göre çaresine bakacaklar. Sende hâlâ sevgisinden eminim de dur. Bekliyo ki çocuk kendinden olmasın da sana gele...
Not: Hamile insan ev işi yapamaz midesi bulanır + halsizlik.

Bence sen kendini agirdan al pismanligini icine icine yasasin bidaha kimseyle olmasin bidaha kimseye yalan soylemesin ve bi daha kimseyi kandirmasin
Belliki sen onu cok seviyorsun bi yandan onu kaybetmek istemiyorsun uzak dur bir sure bosansin ondan sonra ona hesabini sor cunku suan bile suhpedesin...

Ayrilmakla en doğrusunu yapmışsınız. Çok büyük yanlışlar yapmis bir insan bu kişi, bedelini ödemeli. Sevgi o kadar ucuz bir sey degil. Kendinize biraz zaman verin, bunu da ona söyleyin. Ayrilir size gelip tekrar güveninizi kazanmaya calisirsa o zaman düşünürsünüz ama su an asla yesil ışık yakmayın derim.

Saçmalama ya. Seninle ilişkisi varken başkası ile birlikte olup seni aldatmış. Bir de evlenmiş. Öyle birine geri mi döneceksin. Kendini hafife alıyorsun. Güçlü ol sende numaranı gerekirse adresini değiştir. Bu iş böyle bitsin

Kadınla konuştum hamile degil

Cok ıyı yalan söylüyor o zaman boşansın kızdan öyle gelsın o zamana kadar konusmam madem sevıyor. Sözünü tutsun öyle yok işş birakırım bunu ederımle olmuyor zaten resmı nıkahlı ıken görüştügü ortaya cıkarsa meslegınde de sorun yaşar.

Tövbeler olsun daha neler duyacağız.
Adam evine gitmiş akşamları ulaşamamışsın uyuyorum demiş daha ötesi var mı?Anlamak çok zor olmamalı nerde kiminle uyuduğunu.

Güvenilmez bir tip...Evli de zaten.Birak kendi yuvasına alışsın.Zamanla alışır muhtemelen kadın da hamiledir zaten.

Insanlar evlenip boşanabilir bu çok doğal. Ama evliyken(bu evlilikte ister mutsuz olsun ister zorla evlenmiş olsun ister boşanmayı düşünecek olsun) bir başkasıyla ilişki kuramaz. Bunun doğru bir hareket olduğunu düşünen bir insanla yuva kurulabileceğini düşünmüyorum. Siz onun hayatına girmeden önce bu olayın olmuş olması siz hayatına girecek sırada çoktan bitirmiş olması ve size de dürüstce söylemesi gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. 18 yaşında evlenmiş olduğunu dürüstce söyleyebiliyor bakın çünkü bunda yanlış bir şey yok ama diğerini söylemiyor çünkü ortada bir yanlış var. Ve kadın size ulaşıp ben karısıyım deme haddini kendinde biliyorsa demek ki hiç de mecburiyetten formaliteden bir evlilik değil aralarındaki. Yani neresinden tutulsa elde kalan bir durum daha evlenmeden bu kadar büyük bir güven sarsılması yaşadınız tahmin edebilirsiniz sonrasını bence. Sevgisinden çok eminim yazmışsınız bunu da lütfen bir daha düşünün. Senin için işimi bırakırım yanından bir saniye ayrılmam deyince çok seviyor olmuyor. Eğer hayatına girdiğiniz anda size bu durumdan bahsedip düşüncelerini izah edip sizle bir yol çizmeye çalışsaydı çok seviyor olabilirdi.

Ben adamı da merak ettim.Kıvanç-Burak karması birşey herhalde.
Bu kadar kadın ve nikah falan.
Ağzı da iyi laf yapıyor belli ki.Zehir gibi yalanlarını bal gibi yutturmuş etrafındaki kadınlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…