Sevgilim evliymiş bir akıl verin

Ben adamı da merak ettim.Kıvanç-Burak karması birşey herhalde.
Bu kadar kadın ve nikah falan.
Ağzı da iyi laf yapıyor belli ki.Zehir gibi yalanlarını bal gibi yutturmuş etrafındaki kadınlara.
Ağzı iyi laf yapar evet . Bende söylüyorum kendisine kadın psikolojisinden cok iyi anlıyorsun dedim . Sabah ayrıldım su saate kadar anama kadar aramış yalvar yakar . Sadec 3 ay ver bana eğer mesleği bırakıp boşanıp seni de alıp baska şehire gitmezsem o zaman istediğini yap diyor . Bende asla güvenmem yap öyle ara beni dedim .

Ağzı iyi laf yapar evet . Bende söylüyorum kendisine kadın psikolojisinden cok iyi anlıyorsun dedim . Sabah ayrıldım su saate kadar anama kadar aramış yalvar yakar . Sadec 3 ay ver bana eğer mesleği bırakıp boşanıp seni de alıp baska şehire gitmezsem o zaman istediğini yap diyor . Bende asla güvenmem yap öyle ara beni dedim .
Mesleği bırakıp boşanıp gelirse tamam mı diyeceksiniz yani? :KK57:
Erkek kökü kesildi de benim mi haberim yok?
Neden ısrarla bu adam?
Neden daha düzgün ve sağlıklı biri ile yola devam etmek istemiyorsunuz?

Yalan söyleyen adamın sevgisinden nasıl bu kadar emin oluyorsunuz 🤷🏻‍♀️
Peki benden bir çıkarı yok . 1 haftadir yalvarıyor agliyot arayıp duruyor . Sevmiyorsa adam 1 gün uğraşır 2 gün uğraşır neden 1 hafta uğraşsın bugün dedim bitti sakin arama falan anneme kadar aramış beni . Dedigi şey sadece 3 ay ver bana en fazla 3 ay . Eğer bu zaman içerisinde mesleği bırakmazsam seni de alıp gidip birlikte dilekçeyi vermezsem o zaman istediğini söyle diyor

Cok uzatıp basınızı agirtmak istemiyorum . 7 aydir görüştüğüm askeri personel bir sevgilim var . Biz ilk defa Ocak ayında izne geldiğinde buluştuk . Kendisi daha omce bir evlilik yapmış kucuk yaşta boşanmış bende aynı şekilde . 2 gün onun memleketine gittik babasıyla falan tanıştım baska kimseyi görmedim . Sonra kendisi orada kaldı 2 hafta sonra yanıma geldi 1 hafta da benim memleketim de kaldı . Görüştük her şey harika sonsuz güven kusursuz hır iliski . Fakat kendisi orada. Kaldığı süre içince telefondan sürekli ulaşamadım akşamları falan bir şey var di şüphelendim ama hep uyuyordum dedi . Bu yazın geldiğinde birlikte gidip ev alıp evlenecektik . Fakat geçen akşam aldığım mesaj ile şoka uğradım . Faceden bulmuş Beni kızın birisi Ben Ali’nin karisiyim konusabilirmiyiz. Ocak ayında benim yanımdan gittikten sonra nikah yapmışlar Temmuz ayında ev duzul dini nikah yapmışlar . Kızla konuşum birlikte oldukları icin mecbur evlenmek zorunda kalmış kız da böyle söyledi . Nikahtan kızın ailesinin haberi yok çalışıyor biliyormuş baska şehirde . Ben dedim benim yanımda 1 hafta kaldı ben orada aldım hiç aramadın telefonu çalmadı vs . İste sürekli bir yerlere gidiyordu evde durmuyordu vs dedi . Ben bunu aradım basımdan asagi kaynar sular döküldü hep ona bu kadar kusursuz bir iliski olamaz bir kusur çıkacak diyordum kı çıktı . Hemen ayrıldım hır daha arama dedim . Beni aradı hüngür hüngür ağladı ben seni seviyorum onunla nikah yapmak zorunda kaldım sana söyleyemedim söylemek cok istedim dedi . Evet doğru cok söylemek istedi bir şeyi ama söyleyemedi meğer buymuş . Kızla konuştu babasıyla konuştu konferans yaptı bende duydum . Babası da dedi boşuna nikah yaptın kaderi seviyorsun vs . Sımdı beni arıyor agliypr ben cahillik yaptım birlikte olduk ısrar etti nikah icin ben seni seviyorum ağlayıp duruyor . Sevgisinden kesinlikle eminim . Ama 7 aydir kandırılmışım ben hazmedemiyorum . Bana diyor kı mesleği bırakayım geleyim birlikte gidelim boşanmaya birlikte bir ise girip çalışalım yanından bir saniye olsun ayrılmayacağım kurana el basacağım vs diyor . Kızda numarasını değişmiş keisn o değiştirdi . Dedim ona bilmiyorum dedi bana da dün akşam mesaj atmış yeni numaram bu diye . Ben ne yapayım bir akıl verin o yuva benim yüzümden yıkılmayacak zaten babası da söyledi evde durduğu yok sürekli kavga gürültü anlaşamıyorlar zaten boşanacaklarmış benle alakalı degil ben öğrenmesem gizli gizli boşanıp söylemeyecekti . Siz olsanız ne yaparsınız sevgisinden eminim çok fazla hemde . Bırakmıyor da peşimi bende onu çok seviyorum . Benim için mesleğini bile bırakacak yanımdan 1 saniye ayrılmayacaksın diyor . Acaba yine konuşuyorlar mi yine kandiriyor mu diye şüphe var Hep aklımda . Yediremitorum eskisi gibi olamıyorum ne yapayım ? Belkide gerçekten mecburdu söylemekte cok istedi bana eminim kaybetmemek için söyleyememiş ?
Bosansin meslegi de birakmasin bosandigini da kanitlasin seviyosaniz devam edin

Mesleği bırakıp boşanıp gelirse tamam mı diyeceksiniz yani? :KK57:
Erkek kökü kesildi de benim mi haberim yok?
Neden ısrarla bu adam?
Neden daha düzgün ve sağlıklı biri ile yola devam etmek istemiyorsunuz?
Bunu bende o da anlamıyor . Bir birimizden bir çıkarımız yok . Ama bırakamıyoruz . Ben ayrıldım kendisinden telefon değiştim hat değiştim yengemi aradı etti . 1 haftadir uğraşıyor . Sevmiyorsa neden bankadan uğraşsın . Evet sevgisinden eminim sadece mecburdum diyor söyleseydim birakirdin diyor . İnanmiyotjm tabiki söylediklerine . Sadece ne istiyorsan onu yap . Kız da boşanmak istiyor zaten ben aralarına girmedim

Bunu bende o da anlamıyor . Bir birimizden bir çıkarımız yok . Ama bırakamıyoruz . Ben ayrıldım kendisinden telefon değiştim hat değiştim yengemi aradı etti . 1 haftadir uğraşıyor . Sevmiyorsa neden bankadan uğraşsın . Evet sevgisinden eminim sadece mecburdum diyor söyleseydim birakirdin diyor . İnanmiyotjm tabiki söylediklerine . Sadece ne istiyorsan onu yap . Kız da boşanmak istiyor zaten ben aralarına girmedim
Kız bari açmış gözünü görmüş bu adamın yüzünü.
He birde bu kızla adam şuan resmi olarak evli değil farkında mısınız?3 kere boş ol dese bitiyor iş.Neden hala diyememiş 3 cümleyi?
İmam nikahını bozmak için dava açmaya gerek yok ki

timsah gözyaşlarına inanma kardeşim
gizli saklı nikah nikah değildir zinadır
bir yapan iki de yapar üç de yapar
sen kendine değer vermezsen şimdi kendi gururunu ve onurunu kendine ispatlamazsan bu kişi seni devamlı başkaları ile aldatacak
nikah kıydım diyerek kendi vicdanını rahatlatacak
er geç de kumalığı kabul eder misin lerle gelecek
Yapma
etme
uzak dur

Kız bari açmış gözünü görmüş bu adamın yüzünü.
He birde bu kızla adam şuan resmi olarak evli değil farkında mısınız?3 kere boş ol dese bitiyor iş.Neden hala diyememiş 3 cümleyi?
İmam nikahını bozmak için dava açmaya gerek yok ki
İmam degil resmî nikah var . Kızın ailesinin haberi yok bu durumdan

timsah gözyaşlarına inanma kardeşim
gizli saklı nikah nikah değildir zinadır
bir yapan iki de yapar üç de yapar
sen kendine değer vermezsen şimdi kendi gururunu ve onurunu kendine ispatlamazsan bu kişi seni devamlı başkaları ile aldatacak
nikah kıydım diyerek kendi vicdanını rahatlatacak
er geç de kumalığı kabul eder misin lerle gelecek
Yapma
etme
uzak dur
Resmî nikah yaptı . Kumalık durumu yok 1 haftadir bana yalvarıyor. Sevmiyorsa neden bu kadar gundur uğraşıyor ? Evet aklımda hep şüphe guveneizlik var . Ama cok seviyorum 3 ay bekleyip göreyim diyorum . Bir de diyorum kı boşver suan sil whatsappa falan kır at hattı hiç bir şey demeden . Seviyorsa uğraşıyor düzeltir bir şeyleri . Kafam çok karışık beni sevdiğinden eminim ama bana söyleyebilirdi benim yanımdan gitti nikah kıydı sonra .

Adam harbiden mecbur kalmış demek ki(!)
Seni de çok seviyor.
Ben inandım (!)Gerçekten tatlı dilliymiş.
Sana şimdiden geçmiş olsun ablam
Ben de inanmıyorum gerçekten şüphedeyim aradayim . Sadece bana ilk buluşacağımız zaman sana önemli bir şey söyleyeceğim diyordu . Buluştuk hep durgundu tam bir şey söyleyecek vazgeçti . Ve tam 1 hafatdir bana yalvarıyor bildiğin hüngür hüngür ağladı bırakma diye . Sadece 3 ay ver bana dedi kendin gör olacakları dedi . Ama ben suan hattı kırıp atmayı ona hiç bir şey söylemeden ortadan kaybolmayı düşünüyorum . Evet seviyorum cok fazla ama bu durumu kabul edemiyorum düşündükçe kötu oluyorum en azından bir derdim olur .

Resmî nikah yaptı . Kumalık durumu yok 1 haftadir bana yalvarıyor. Sevmiyorsa neden bu kadar gundur uğraşıyor ? Evet aklımda hep şüphe guveneizlik var . Ama cok seviyorum 3 ay bekleyip göreyim diyorum . Bir de diyorum kı boşver suan sil whatsappa falan kır at hattı hiç bir şey demeden . Seviyorsa uğraşıyor düzeltir bir şeyleri . Kafam çok karışık beni sevdiğinden eminim ama bana söyleyebilirdi benim yanımdan gitti nikah kıydı sonra .
Senin yanından gitmiş başkasına nikah kıymış ama seni seviyor🤦‍♀️ diğer kızla da sevmediği için birlikte olmuş 🤦‍♀️

Senin yanından gitmiş başkasına nikah kıymış ama seni seviyor🤦‍♀️ diğer kızla da sevmediği için birlikte olmuş 🤦‍♀️
Sarhosken olmuş kız da doğruluyor bunu . Ve kızda diyor bu yüzden evlendik nikah yaptık . Bu olay benden önce olmuş ama nikah benimlyken oldu . Bana tek dediği sadece 3 ay en fazla bekle hepsini halledecegim bosanacam birlikte gideceğiz dilekce vermeye . Mesleği birakicam sadece şans ver bana diyor ama hiç güvenmiyorum artık hissizlestim

8 sayfa yazilmis
Siz hala kendinizi ikna etme çabası icindesiniz
Sizle birlikteyken baska bir kadinla da birlikte? Birinin yatagindan cikip digerine gidiyor. Bu nasil midesizlik?
Bu kadar yoklukta ve aciz misiniz gerçekten? Bu adami kabul edecek kadar?
Bosansin da sizle evlensin uygulamali bir sekilde gorun ne kadar sevdigini

8 sayfa yazilmis
Siz hala kendinizi ikna etme çabası icindesiniz
Sizle birlikteyken baska bir kadinla da birlikte? Birinin yatagindan cikip digerine gidiyor. Bu nasil midesizlik?
Bu kadar yoklukta ve aciz misiniz gerçekten? Bu adami kabul edecek kadar?
Bosansin da sizle evlensin uygulamali bir sekilde gorun ne kadar sevdigini
Öyle degil . Bu olay benden önce olmuş . Benimlyken başkasıyla birlikte olmadı sadece nikah kıymışlar . Bunu kız da doğruluyor sarhosken oldu mecbur evlendik diyor . Evet midem kabul etmiyor ne kadar doğru kı diyorum sadece 30 gün izni vardı 15 günü benimleydi 1 haftası baska şehirde ev almaya gitti haberim var sürekli görüştük geri kalanı oradaydı . Ve hastaneye vs gitti aradı hep kız yanında yoktu sevmiyordum istemiyordum yanımda diyordu . Ben cok seviyorum o da seviyor 1 haftadir yalvarıyor sevmezse hır çıkarı yok neden yalvarsın bana ? Sadece 3 ay bekle diyor eğer dediklerimi yapmazsam o zaman bırak git diyor

Sarhosken olmuş kız da doğruluyor bunu . Ve kızda diyor bu yüzden evlendik nikah yaptık . Bu olay benden önce olmuş ama nikah benimlyken oldu . Bana tek dediği sadece 3 ay en fazla bekle hepsini halledecegim bosanacam birlikte gideceğiz dilekce vermeye . Mesleği birakicam sadece şans ver bana diyor ama hiç güvenmiyorum artık hissizlestim
Boşanmasını bekle o zaman sen böyle yalancı birine kendini yakıstırıyorsan diyecek birşey yok.

Peki benden bir çıkarı yok . 1 haftadir yalvarıyor agliyot arayıp duruyor . Sevmiyorsa adam 1 gün uğraşır 2 gün uğraşır neden 1 hafta uğraşsın bugün dedim bitti sakin arama falan anneme kadar aramış beni . Dedigi şey sadece 3 ay ver bana en fazla 3 ay . Eğer bu zaman içerisinde mesleği bırakmazsam seni de alıp gidip birlikte dilekçeyi vermezsem o zaman istediğini söyle diyor
Peki tamam sevdiğine inanalım. Zaman verdiniz mesleği bıraktı (mesleğini bırakması ne alaka onu anlamadım ama) yanına geldi sonrası ? Ailesinin evli olduğunu bilmediği biriyle evli, kendi ailesi hem başkasıyla evli olduğunu biliyor hem de sizinle sevgili olduğunu. Böyle karmaşık işlerin içinde mutlu olurum diyorsanız bana mutluluklar dilemek düşer.

X