Sevgilim evliymiş bir akıl verin

İlk evliliğini saymıyorum .
Ama eğer imam nikahlı olduğu eşi sizi aramasaydı adam sizinle resmi nikah kıyacaktı
Ve siz tabiri caizse kuma olacaktınız.. yani adamın 2.karısı olmuş olacaktınız dinen.
Ayrıca 1 sene öncesinde seviştiği kızla imam nikahı kıyıp kızın ailesini kandırmasına müsaade eden kızı da alıp ailesinin önüne çıkıp kızınızla bi halt yedik ve evlendik şu an aynı evde yaşıyoruz diyemeyecek kadar kaypak korkak bi herif..
Ne olursa olsun ister pis olsun ister evde durmasın o kızı o halde ortada bırakıp seninle gitmeyi düşünecek kadar Şeref yoksunu.
Tek çaresi yalan ve kaçmak olan bu adamdan hayır gelmez diyorum .(Naçizane)

Kızla birlikte oldukları için nikah kıymışlar kızın ailesinin haberi yok! Bu kısım bana inandırıcı gelmedi. Nikahı zaten birlikte oldukları için ve kızın ailesine ve çevresine ben evlendim diyebilmesi için kıymışlardır.Yoksa kimse ben sizden habersiz evlendim şimdi de ayrıldım diye çıkmaz ailesinin karşısına.
Sen öğrenmesen boşanmayacaktı belki de.
Üstelik kızla imam nikahlı dediniz.
Kendisinin vukuatlı nüfus kayıt örneğini isteyin.Belki de şuan başkasıyla resmi nikahlı.
Kayıt örneğinde çıkar kimlerle evlendiği boşandığı

Sen kaç yaşındasın? Bunları yediğine göre çok küçük yada çok temiz kalpli ya da aşktan gözü kör olan şanssız bir kızsın. İnanma delirme sakın. Nikah yapmak zorunda kalmak ne ua bu devirde saçmalığa bak! Daha önceden de evlenmiş ayrıca niye evlenmiş niye ayrılmış hayırdır hani? Kimse kötü bir bok yemezse böyle evlenmez ayrılmaz çocuk oyuncağı gibi ömür boyu mutsuz olup ağlamak aldatılmak istiyor isen git evlen İnan buna. Yada şimdi üzül ama ömrünü kurtar!

yahu saçmalama kardeşim adam usta bir yalancı baba da işin icinde ekmegine yagsürüyor neyine guvenip bir umut kapisi ariyosun ? Arkana bakmadan kacip gideceksin heryerden engelleyecek hayatina almayacaksn bu kadar
Ben babanın da gerçek baba olduğundan şüpheliyim.

Sevgisinden eminsiniz hımmm. . Kız büyük ihtimalle bakıreydi ve dediğine göre evlenmek zorunda kaldı. . Siz bakıre olmadiģiniz için evlenmek zorunda değildi.. Sizi cok seviyor siz de seviyorsunuz bence âşiri mutlu mesut olursunuz. Diğer kız da anlar aşktan saygı gösterir mutlu son.

Ikinci evlilk yapicaksaniz cocuklarinizda var biraz mantıklı düşünün . Çocuklar bi düzene alışıp alışıp bozulmasın yazık .. anne olunca insan kimse kusura bakmasın ona göre hayat surduruyor değerlendiriyor.

Sondaki hayırı hıyar diye okudum Allah affetsin.
Ben adamın diğer kızdan ayrılacağına da inanmıyorum.Kızla imam nikahı kıyması kızın susması ve ona dava açmaması içindi bence.

Türkiye‘de okadar erkek varken, neden böylesini isteyesinizki? Böyle birseyin zaten saklanmasi.. kimbilir daha neler sakliyor da haberiniz yok.
Tüm size söyledigi o „GÜZEL“ sözler eminimki nikahli olan esine de söylemistir

Çok korkunç bir adam. Allah uzak etsin böylelerini tabii ki sizden de. Her olayı vukuatlı, yalan dolanlı. Hiç güven vermiyor. Yanına aldığı kızı sevmemiş ama gayet güzel sevişmiş farkındaysanız, sözler vermiş zamanında. Ama sonra başkasını bulunca ona olan hevesi geçmiş size doğru kaymış. Emin ol yarın birgün de sizden hevesini alır aldatır. İlk eşini aldatmış çünkü. İkinci evlilik yapacaksın artık daha dikkatli olman lazım senin böyle bir insanla olmaz.

Ayrıldım kendisiyle sımdı

Şöyle düşün, o kıza onu yapan sana da yapabilir. Doğru karar ver, sonra pişman olma

Reis ama konu super degil mi ?
4 sezonluk dizi çıkar ha
Alemsiniz yaaaGerçekten ne hikayeler var, her bu siteye girdiğimde konuları okuyup şaşırıyorum. Hayatta neler oluyor, nasıl türlü insanlar var yada nasıl troller var diyorum. Bazı hikayeler dizilerin yanında halt etmiş

Burayı okuyorum sonra bi de saat 4 buçukta esra erol var onu izliyorum öyle idrak edebiliyorum

aldatan yalan soyleyen erkek。。。sen bilirsin ama bosanmayacaklarda gor bak。 aynisi benimde basima gelmisti evli cikti esiyle konustuk。 bundan coxuk bile yapmam bosanma davasi aciyorum dedi ki sevgilim daha ilk duydugumda zorunlu evlendik bosanacagiz demisti。 simdi tup bebek ikizleri var birak bosanmayi。 yeme su basit yalanlari

Burayı okuyorum sonra bi de saat 4 buçukta esra erol var onu izliyorum öyle idrak edebiliyorum
Yok ben o kadarını yapamıyorum. Karantina’da akıl sağlığımı korumam şart, o yüzden televizyonda programları ve haberleri izlemiyorum Burda günlük 1-2 konu okumak yeterli oluyor, günlük şaşırma dozumu almış oluyorum

Adam siz varken mi kadınla bırlıkte olmuş evlenmek zorunda kalmis?Yoksa onunla birlikte olurken arada sizinle mi tanışmış?Şimdi meslegi de biraksa issiz güçsuz sen napacaksın onu?Ayrıca adami birakmaya niyetin yok zaten,yuvada yikmion.Adam,babası senle konuşuo kadin seni ario nerde yuva bu işi ya derle topla adam et ama isin zor cok yalan söylemiş eskisi gibi olmaz ya da birak kendi hallerine ne yapiolarsa yapsinlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…