Sevgilim evliymiş bir akıl verin

Kendisini her yerden engelledim

Alismis kudurmustan beterdir,saglam ayakkabi degil bu adam uzaklas,kurtar kendini...böylelerinin seviyorum asigim öldüm bittim yalanlari tukenmez.

Bu tamamen benim şahsi düşüncem ne olursa olsun erkek degiğin dürüst olucak dogdugunda ve öldüğünde de k bakma arkadaşım bu işi hemen bitir kendine yakıştrabiliyorsa devam et ama olmaz bunu yapan yarın senin bir kusurunda başka arayışa nedrn girmesin ne olursa olsun dürüst insan bir evliliği tamamen bitmeden kalbini başkasına açamaz etmiş bir cahillik çrkmeki cezasını senin günahın ne de 7 ay kandırıldın olmaz öyle iş bnm fikrim bitirmelisin bunun olur yanı yok nilerek ahlayıp zırlıyor asla terk edilemez ben ederim kafası bu arkadaşın ki güzel kardeşim gençsin güzelsin kendine uygun birini bulup evlenmeni iyiliğin için sen bilirsin hayayından tamemn çıkarman lazım kimler kimleri unutuyor bırakıyor bu hayatta canım bnm

Kendisini. Her yerden engelledim engelliyken 8 kere aramış 1 tane de kufur ederek sesli mesaj atmış dah a da aramadı .

Ya benim anlamadığım neden birlikte oldular dihe evlenmek zorunda kalmislar. Onu da geçtim neden kadina pis diyorsunuz adam o evde yasamiyor mu eli ayagi tutmuyor mu niye temizlememis ?

Bakalım doğru anlamışmıyım, adam size çok aşık ama sizle tanışmadan kaç ay önce tanıştığı, ergin hatta öğretmen dediğinize göre üniversite mezunu kızla onun rızası ile beraber oldu diye, sizle beraberken sizi ortada sap gibi bırakıp ona bir güzel resmi nikah kıyıyor, sonra sizi metres ve saf yerine koyup birliktelik yaşamaya devam ediyor, güya sorumluluk için o nikah kıyılıyor ama kızın sorumluluk sahibi olduğu ailesinin bu nikahtan haberi yok, siz telefonda babası ve kızla görüşmüşsünüz onlarda canım nikah önemli değil, boşanma olacak demişler, adam size yalvarıyor ama daha dava bile açmamış. Kusura bakmayın ama çok safsınız. Birincisi adam siz hayatınızdayken sizi ortada bırakıp gidip başkasına nikah kıyıyor, sizin dünyadan haberiniz yok metres olmuşsunuz, kız güya boşanmaya dünden razı ama size haber uçurup bak bu adamın tapusu bende diye gözdağı vermiş, ama boşanmak istiyor. Bence biraz aklınızı başınıza alın. O kız için adam açıkça sizi harcamış, ama sizi seviyor. Bir boşanma yaşamışsınız ama hala gözünüz açılmamış, sevmek öyle sevgi sözleri parçalamakla olmuyor, bir insanın size verdiği sözlerden değil hareketlerden anlarsınız size ne kadar değer verip sevdiğini. Adam güya o kızı değil sizi seviyor ama o çevresine karşı zor durumda kalmasın diye sizin çevrenize mahçup olmanıza bilerek isteyerek sebep olmuş, o kadın gelse sizin iş yerinize ya da babanızın bulunduğu ortama, kocamın peşini bırak metreslik yapma diye nikah cüzdanını sallasa ya da boşanmıyorum diye direrse siz ne olacaksınız, ne duruma düşeceksiniz , kime nasıl dert anlatacaksınız hiç düşündünüz mü?Sizi bu duruma düşüren ve elin kadının dudağından çıkan iki lafa mahkum eden kim güya sizi çok seven erkek arkadaşınız. Gerçekten sizi çok seviyormuş erkek arkadaşınız. Ayrıca tüm olanların onun işi ile ne ilgisi var onuda anlamadım, adam ahlaksız ve yalancı ise yanınızda da yalan söyler uzakta da. Ayrıca avukayum bilin diye söylüyorum. Öyle boşanmak için bir yıl beklemeye falan gerek yok, taraflar anlaşmışsa ve boşanma iradelerini beyan etmişlerse buluyorlar bir avukat , iki de tanık ayarlıyorlar, hakimden gün alıp hemen sonuçlandırabiliyorlar. Sonuçta hakimler iki tarafta isteyip anlaşınca kimsenin boğazına yapışmıyor illa evli kalacaksınız diye, sadece anlaşmalıdan farkı iki tanık beyanıda ekliyorlar dosyaya. Hani demişsiniz ya benden ne çıkarı var peşimde diye, şöyle düşünün bir sürü evli erkek var başkalarının peşinde koşan, onlar bir çıkarı olduklarından mı koşuyor, karısından boşanmaya niyeti yok, şimdi bu kadınların hepside benden ne çıkarı var peşimde kafası ile mi baksın, ya da sizin şu durumunuzun o kadınlardan ne farkı var.

Seni sevse okadar halti yer miydi canim ya.

Benim anladığım tek şey bahsi geçen şahsın ‘adam’ olmadığı sadece bir erkek olduğu ve karakterinin oturmadığı. Değmez.

Hayır bir de üstüne basa basa beni çok seviyor demez mi bacım seven adam öyle olmaz bil istedim He sevdiği başka şeyler vardır tabii o ayrı

Bu kadar iyi yaşan söyleyebilen biriyle birlikte olmak tamamen akılsızlık olur mesleği bırakması da kesinlikle blöf yapıyor.belki mesleği bile yok onda da yalan söylemiştir.ayrıca belki o kızla iyi anlaşsa devam edecekti hangisi iyiyse ona karar verecekti

Ayyy Bu ne ya yok bana söyle dedi böyle dedi diyo bi de daha konferans konuşması yapmış adam seni 7 ay ayakta uyutmuş o kadar mı acizsin daha napsam der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…